Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Alpin, to Ty byłeś na Bayecznej wczoraj? Twarz kojarzę, samochód znam, tylko ciężko z nickiem powiązać

 

tak to ja,

nie spamuję za dużo na forum :wink: wiec i po nicku mnie ciężko skojarzyć

 

Pozdrowienia dla czarnego wrx/sti (??) mijanego bodajże w piątek rano na Wybrzeżu Helskim, kiwka była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownika licznego Legasia kombi turbo w kolorze czarnym (bbd), którego widziałem ok. godz. 13:00 w Lublinie na Sławinku. Niestety wyjeżdżałem z bocznej uliczki i kiwki nie było, więc teraz nadrabiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla marro, którego STI parkuje dzisiaj pod oknami Metropolitana

 

Hej Szubaru - odpozdrawiam czysto wirtualnie bo ja razem z subaryna w zakopanem:) Kurcze ktos sie podszywa pode mnie :))))) chyba nawet wie kto ?:))))))

Pozdrawiam przy okazji srebrne gt kombiwara na zlotych zaparkowanego rano na srodku ulicy tuz przy poczatku lub na koncu krupowek - zalezy jak liczyc od gory czy od dolu :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty Pozdrowienia dla niebieskiej Subaru Imprezy Blob eye w Sti na blachach WWL puszczanego na ul. Skorupki w Ząbkach Puściłem Cię przed siebie choć mogłem jechać swoje po wyprzedzaniu autobusu. Nie widziałem podniesionej ręki, a potem jechałeś środkiem tak, że nie wiadomo było czy jedziesz prosto czy gdzieś skręcasz. To jak już łaskawie wjechałeś na pas do skrętu w lewo to przy skręcie przypomniało Ci się, że należy włączyć kierunkowskaz. Najlepsze jest to, że gdy spojrzałem w swoje lusterko to były świniaki na lusterkach. I tu moje zdziwienie. Mrugałem Ci światłami żeby Cię wpuścić i musiałeś spojrzeć w lusterko. Ale żeby nie widzieć białych świń na zielonych lusterkach :shock: Chyba ta cała Twoja jazda była oznaką nie wyspania się :lol: :roll:

I tak pozdrawiam. Coś te Twoje Subaru słabo bangla :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wczoraj widzianego niebieskiego lanosa jadącego Ul. NIepodległośći w stronę piaseczna (na wysokośći Woroniczej) o ok 17:20.

 

 

A dzisiaj pozdrowienia idą dla kierowniczki srebrnego Forestera jadącego lewym pasem trasy Siekierkowskiej z przepisową prędkością: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...