Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Booyakasha nie bangla

 

He he - kolejny życzliwy :twisted:.

 

Bangla bardzo radośnie 8). Tylko została porzucona w sobotę przed x-fighters na moim firmowym parkingu, skąd na Stadion X-lecia dotarliśmy tramwajem, a po pokazie kierowca poszedł na imprezę (więcej - tu: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=700015#700015 ) i zepsuł się na tyle, że wolał w niedzielę nie wsiadać za kółko 8). Szczególnie, że nie było po co: wóz stał w bezpiecznym miejscu, w niedzielę nie był mi do niczego potrzebny, a jeszcze na dokładkę poniedziałkowy poranny korek obejrzałem z tylnej kanapy. Same korzyści :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ślicznej brunetki w srebrnym GTku kombi ze świniaczem na lusterku, którą mijałem koło 17 w Rokietnicy

 

...prawie wszystko sie zgadza... moja subaryna jest tylko stylizowana na GT, a ja stylizowana na śliczną :razz: :twisted::lol::lol::lol:

 

...sorry, ze nie zauwazylam, ale wracalam po weselu znad morza... niewiele juz wczoraj widzialam :mrgreen: odpozdrawiam :cool:

 

...a ja pozdrawiam goscia w foresterze spotkanego dzisiaj przed 10.00 na Dabrowskiego na wys. Przezmierowa... naklejka plejad na tylnej szybie... byly usmiechy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...prawie wszystko sie zgadza... moja subaryna jest tylko stylizowana na GT, a ja stylizowana na śliczną :razz: :twisted::lol: :lol: :lol:

I tak jest fajny
...sorry, ze nie zauwazylam, ale wracalam po weselu znad morza... niewiele juz wczoraj widzialam :mrgreen: odpozdrawiam :cool:
Nie ma sprawy, jechałem Mazdą więc mogłaś nie wiedzieć, w dodatku mijaliśmy się na zakręcie, jak skręcałaś w kierunku Napachania, ja z tamtąd jechałem. Miło było Cię wkońcu zobaczyć, przynajmniej przez tą chwilę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie iprezy a jakze wrx a jakze jedna na felach zlotych [zaparkowana ok 14 przy Placu Bankowym [przy kinie]], druga wczesniej juz kilka razy widziana na ul. Moliera przy Trebackiej ok 13-tej. No i pozdrowionka dla tzreciej za niedzielne popoludnie jakiem sie wybieral z wiaderkiem na winogrona zaparkowawszy przy starych opuszczonych ogrodkach dzialkowych przy 17 Stycznia na Okeciu [przy zaraz przejezdzie przez tory kolejowe bocznicy na lotnisko]. Machanie bylo obustronne - zapraszam na pyszny sok winogronowy, tudziez powidla sliwkowe, tudziez drzem z pigwy [pychota], ewentualnie gruszki w occie. wszystko roboty mojej skrzetnej zony. Piwnica zapchana owocami chyba na 300 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loslukasos
Pozdrawiam ragowe subaru spotkane wczoraj na shellu w Jasienicy wraz ze swapowym kierownikiem (zapomniałem nick`a z forum :roll:) :smile:

PS może mi też furę pożyczysz na parę dni ? :mrgreen:

 

odpozdrawiam koledze :grin:

 

Ragowóz niestety tylko dla wybranych... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

PRIMAR--spotkany w czwartek na gierkówce na zwężką.

Dzięki bociek_krakow, ale to nie byłem ja :twisted: Ostatnie 2 tygodnie spędziłem w Maroku (wróciłem wczoraj wieczorem), a moje auto na parkingu przy lotnisku w Katowicach. Przestraszyłeś mnie jednak nieźle, bo zajrzałem wczoraj w Agadirze na Forum i nagle ... moje auto na gierkówce :!: :?: W połączeniu z kradzieżą WRX-a Ryby - lekki szok. Na szczęście Impreza lekko przykurzona czekała grzecznie na parkingu.

Pozdrawiam także. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż pozdrowienia, piszę tu w celu identyfikacji :twisted: : poszukuję kierowcy, który dziś rano, około 9:20 postanowił na ulicy Wolskiej skręcić z prawego pasa w Towarową w... lewo. Dla niewtajemniczonych: skrzyżowanie jest duże, ruchliwe, obie przecinające się ulice mają po trzy pasy w każdym kierunku, wykonanie manewru wymagało wyskoczenia i wjechania przed ruszających ze środkowego i lewego pasa.

 

Pogratulować chciałem... :roll:

 

Mam tylko nadzieję, że byłem zaspany i coś pokręciłem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niebieskiego GTka (wydaje mi sie, ze kolor nie byl "typowy") widzianego o 16:30 w centrum krakowa, stal w korku, blachy KR, swinka na lusterku, fele zlote seryjne GT, uchylony szyberdach, spoiler tylny jakis dziwny, jakby od alfy, kto to? :) ja niestety jechalem autokarem i bylem anonimowy ;)

 

kiwka to kiwniecie innemu uzytkownikowi subaru, pozdrowienie go :smile:

 

odpozdrawiam , ciekawe jakby tak autokar zrobil kiwke ;)

 

 

Pozdrawiam również niebieskiego GT STI probojacego sie przemieszczac przez 29 Listopada wczoraj rano, na wspomnienie tego korku czuje dalej bol kolana od sprzegla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowcy ze świnią w zadniej części turboleśnika.

Zestaw ten, widziany ok 19.20 w stolicy, najpierw poruszał się po ulicy Żelaznej, czyli pewnie upalał przed nocnym "streetracingiem w czarnych okularach". Chwile później znów się pojawił- skręcał z al.solidarności w stronę arkadii. Kolor leśnika jest dla mnie zagadką, bo półdaltonistyczny mózg nie potrafi tego nazwać- to było coś jak srebrny z lekką nutą zielonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...