Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, niezrównowaŻona napisał(a):

Halo, halo, kto przyjechał dziś do biura Akamai w Krakowie tym czarnym, oświniaczonym Outbackiem? Pozdrawiam serdecznie kierownika_czkę:thumbup:

 

 

Dwa rzędy dalej stał mój SJ, ale on bez naklejek. To teraz już wiem kto to po biurze w koszulce z plejad paradował :D

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mucher napisał(a):

 

Dwa rzędy dalej stał mój SJ, ale on bez naklejek. To teraz już wiem kto to po biurze w koszulce z plejad paradował :D

Koszulka założona z premedytacją, bo jestem niezrównoważoną blacharą na Subaru, a jadąc do Krakowa, wiedziałam, że tu pełno ludzi zajaranych tą marką :D więc pytanie brzmiało nie "czy" tylko "kiedy" spotkam jakiegoś Subaru-fana. Przepraszam, ale nie zauważyłam Twojego Forka... ale bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i mam nadzieję, że będziemy mogli pogadać na żywo na kolejnych firmowych eventach, bo zamierzam na takie imprezy przyjeżdżać do KRK, choćby po to, by poznać w firmie braci i siostry w Subaru :yahoo:

  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, niezrównowaŻona napisał(a):

jestem niezrównoważoną blacharą na Subary

Prawda, będąc dziś w miejscu, w którym stała Baszta Blacharzy mało się ze wzruszenia nie popłakała bidulka

Edytowane przez Panzerpferd
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mucher napisał(a):

Dwa rzędy dalej stał mój SJ, ale on bez naklejek. To teraz już wiem kto to po biurze w koszulce z plejad paradował :D


Ależ ten świat jest mały, pozdrowienia Grzesiek!

  • Super! 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierowcy fajnie bulgoczącego Legacy II sedan, który przed godziną przystanął za mną na przystanku, gdy słałem i grzebałem sobie pod maską w swoim nowym kąąbiantyku, z pytaniem czy nie potrzebuje pomocy. Ta marka jednak ma coś w sobie ;)

Edytowane przez Oktan
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Oktan napisał(a):

Serdeczne pozdrowienia dla kierowcy fajnie bulgoczącego Legacy II sedan, który przed godziną przystanął za mną na przystanku, gdy słałem i grzebałem sobie pod maską w swoim nowym kąąbiantyku, z pytaniem czy nie potrzebuje pomocy. Ta marka jednak ma coś w sobie ;)

:needpics2as1fs:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

 

17 godzin temu, ipsx82 napisał(a):

:needpics2as1fs:

Bęndzije ale nije tó :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BazaN napisał(a):

co to za bodykit ? ( nie o panel na dachu pytam).:D

Dokładki progów i zderzaków to Orciari, brakuje do kompletu atrapy. Natomiast te flary i doklejki do listew na drzwiach to nie mam pojęcia..

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z dzisiaj, około 9-10tej:

- kierownika srebrnego Legacy, z którym mijałem się lusterkami pod szpitalem Uniwersyteckim

 

- Młodą Panią z granatowego Legacy(?), z którą mijałem się po angielsku na skrzyżowaniu pod Kauflandem

 

- zielonego Outbacka KNT, które stało przede mną kilka aut, również ze skrzyżowania pod Kauflandem

 

:hi:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika lub może raczej Kierowniczkę (przynajmniej tak płeć rozeznała Córka), która szpanowała na śniegu napędem S-AWD w Foresterze dziś koło 20:30 na ul.Cegielnianej w Krakowie :-) Świnkę zobaczyłem za późno, machałem z chodnika tuż po przejeździe, ale micha mi się śmiała już wcześniej, co mam nadzieję było widać  :D  Mówię do Córki: patrz, Subaru z przecznicy wyjeżdża, zaraz pewnie da po gazie, bo jest śnieg! I faktycznie :superhero:   Kogo widzieliśmy?

Edytowane przez Tichy
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...