Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Yato004 napisał:

Pozdrowienia dla @thomson0073 dam sobie rękę uciąć, że z Tobą się mijałem na wjeździe do Wadowic. Ładne to Legacy masz :D

Pozdrówki i dziękować! :D Widziałem awaryjki, też mignąłem - z opóźnieniem ale było. :D
 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Billus napisał:

Pozdrawiam jadącego przede mną pięknego XTI Pana @Jurando - o ile się nie mylę ;) 

Cześć. Było ciemno ale widziałem z tyłu charakterystyczny zarys przednich lamp imprezki :) Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla :

Forek II , blachy WY, podniesiony, trochę gratów offroadowych , widziany tydzień temu,bodajże w sobotę, w Bolesławcu na rondzie . 

Obmachane, omrugane. 

Oraz widziana w Złotoryi A klasa ze świnko na klapie. 

IMG_20221006_111616.jpg

Edytowane przez hemi112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z niebieskiego GT sprzed chwili dla chyba kierowniczki :) czarnego GD WRX wagon z pięknymi złotymi OZ na blachach WW ze skrzyżowania obok Myjki Sulejówek

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- kierownika chyba WRXa kombi spotkanego na węźle Lesznowola (byłeś z tyłu więc dokładnie nie widziałem)

- kierownika srebrnego Lanosa ze świnką na lusterku mijanego na al. 4 Czerwca 1989 w okolicy 15.45
- kierowniczkę czarnego SFa lub SG z czerwonym kurnikiem również na al. 4 Czerwca 1989 także w okolicy 15.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eddie_gt4 napisał:

Fajny białas napotkany w okolicach Wilanowa, pozdrowionka :thumbup:

 

20221011_172336.jpg

Były wóz mojego znajomego leśnego skrzata z Józefowa :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z wczorajszego popołudnia dla kierowcy oklejonego bugeyea (machał, ja akurat gadałem i bez odmachu..) na wylocie z Wisły na Kubalonkę. 

Gietekiem byłem sprawdzić, czy studzienki nadal 3cm poniżej poziomu asfaltu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2022 o 20:34, Siemek napisał:

Pozdrowienia dla Kierownictwa pięknego Forestera 2.0 XT, który stał na czerwonym na skrzyżowaniu Dereniowa/Gandhi dziś przed 18tą w W-wie. Forek nie dość, że ze świnką to jeszcze z rasowym wlotem na masce ;) 

Sub_Dere.png

Aaaaa,dzięki wielkie za pozdrowienia, nie widziałem kolegi (pewnie przyczajony tygrys ;)), ale od pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...