Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla właściciela Nowego Forestera  na nr RZ , którego zatrzymała Celna w Dębnie na trasie E4. Dwaj celnicy włożyli na raz całe tułowia przez boczną szybę od kierowcy :biglol: , pewnie sprawdzali jakość wykończenia ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiej Imprezy STI z dużym skrzydłem i tablicami WGR..... zaparkowanej przy Leviatanie w SUŁKOWICACH. Na lusterku i klapie różowa zła świnka. Ładnie autko wygląda i gada :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo subarowy poranek. Pozdrawiam więc wszystkich kierowców świnek, spotkanych dziś na Puławskiej i S2, w szczególności załogę granatowego OBK V WE30xxx, który dawał sygnały pomarańczowymi, a ja jak zwykle ślamazarnie starałem się odwzajemnić to powitanie. Miłego dnia!

post-13352-0-60441500-1429862169_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś bardzo subarowy poranek. Pozdrawiam więc wszystkich kierowców świnek, spotkanych dziś na Puławskiej i S2, w szczególności załogę granatowego OBK V WE30xxx, który dawał sygnały pomarańczowymi, a ja jak zwykle ślamazarnie starałem się odwzajemnić to powitanie. Miłego dnia!

IMAG1079_1.jpg

Odpozdrawiam! Spieszliśmy się z koleżanką na tłumaczenie do Janek do Festo.pl gdzie czekała nas porcja informacji nt. nadprzewodników. Bardzo ciekawe :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam załogę (chyba 3 osoby) Forestera I z trójmiasta, jadącą dziś (czwartek) przez Częstochowę na Śląsk.

 

Sorry, że z takim opóźnieniem, ale serdecznie odpozdrawiamy! :) Krótki wypad narciarski mega udany.

Przy okazji wielkie podziękowania dla Radka z czarnego Forestera II XT, który, gdy zabłądziliśmy w okolicach Nowego Targu i stanęliśmy na poboczu w celu odnalezienia trasy, zatrzymał się i wskazał trasę. Bardzo miło :)

No to i ja pozdrowie załogę pięknego Forka I generacji (polift) na numerach GSP zmierzających w kierunku Łysej Polany :-) Mam nadzieje, Kuba, że dobrze Ci zjazd w Skawie wytłumaczyłem :-)

Oooo właśnie! :) Radek, pozdrowienia :) i dziękujemy raz jeszcze!

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierownika czerwonego oświniaczonego Lanosa (chyba WPI), który mnie wyprzedzał w okolicach Grójca w godzinach porannych.

- kierownika niebieskiego oświniaczonego STi  - w Skarżysku Kamiennej - około 16.45

- kierownika niebieskiego oświniaczonego Forka 2,5XT WB xxxxx, z którym poganialiśmy sobie od Al. Krakowskiej do Bemowa  - około 18.30. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Puławy - Zamość.

Pozdrowienia dla wszystkich subaraków spotkanych, wyprzedzanych i mijanych na tej trasie, a było tego sporo. :)

 

Zamość.

 Szczególne pozdroienia dla niebieskiego Legasia kombi ze świnką (i lokalną rej.) zaparkowanego w okolicy starówki. A szczególne dlatego, że jak dotąd to jedyne subaru ze świnką jakie tu spotkałem. :)

No i pozdrówka dla Imprezy z Otwocką rejestracją stojącej wieczorem prawie pod ratuszem na starówce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...