Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Która koleżanka forumowa jechała wczoraj żwirkami na lotnisko niebieskim GTekiem ze świniami?

 

eee... jak wczoraj to nie ja. Poza tym moja jest teraz brudno-szaro-granatowawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zagadałem się, więc nie pamiętam czy STI czy nie ale pikne - czyli "też również" niniejszym z turbodziadka kąbi ponownie pozdrawiam machającego właściciela białego hawka na Mysiej dzisiaj o 18h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej było równie miło - pozdrówki dla kierownika błękitnego Hawka z dużym skrzydłem, dojeżdżającego Bobrowiecką końca w stronę Stegien. Też obmachane w obie strony :-)

 

Szkoda, że uciekłeś na światłach :) Miałem na tylnej kanapie w fotelach kubełkowych ;) dwóch, młodych(4 i 5 lat) Imprezomaniaków, którzy koniecznie chcieli Ci odmachać osobiście 8)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy bordowego Forester a turbo za którym to próbowałem nadążyć Al. Jerozolimskimi a później wypasionym tunelem (notabene zaprojektowanym w mojej poprzedniej pracy) w strone Trasy Toruńskiej. Wszystko działo się wczoraj koło dziewiątej wieczorem a ja goniłem Foresciaka żółtym dwu osobowym suzuki ;) dopiero od 2 tygodni na moto śmigam i się jeszcze boje odkręcić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ktosia???, który obmachał mnie entuzjastycznie w piątek 1.04 ok. 15:00 na skrzyżowaniu Kondratowicza/Chodecka. Rzekłbym, że wykapany wełniacz, tylko co robiłby na instruktorskim siedzeniu czarnej eLki na Bródnie? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam:

 

- kierownika ;) krakowskiej głośnej czerwonej turbowanny jadącgo "spokojnie" w sobotę przed 19 ul. kobierzyńską

- wlasciciela czarnego legacia kombi ze swinia na lewym lusterku z blachami KR.... i ramka forum.subaru.pl stojacego na ul. Jozefa (Kazimierz) okolo godziny 20

- kierownika granatowego GTka na krakowskich tablicach (ze swiniakiem i z naklejka RACE na lotce) jadacego z parkingu przy Sheratonie w strone Jubilata a pozniej skret w aleje

 

Dzisiaj zakladam swiniaki to moze bedzie mi ktos machal jak bede jechal Scenic'iem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spóźnione, hurtowe Pozdro dla:

 

Piątek:

- Grizussa spotkanego w 4T w piątek , przygotowującego auto do Ułęża na sobotę

- Bryka i Adama. , którzy lansersko postawili swoje auta przed wjazdem

- Hellera , którego auto dostało w piątek fajny , nowy zawias (Ultra SR + Eibach)

 

Sobota:

- pozdro dla wszystkich z Ułęża, w szczególności dla Bryka, który pomógł urwać dodatkowych kilka sekund, dla Mrówy, dzięki któremu zapięliśmy fajnego boka na próbie, Stefana, któremu z przyjemnością trzymałem kolejkę, jak dogrzewał opony, Urbana , który pomagał w trudnych oesowych chwilach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ktosia???, który obmachał mnie entuzjastycznie w piątek 1.04 ok. 15:00 na skrzyżowaniu Kondratowicza/Chodecka. Rzekłbym, że wykapany wełniacz, tylko co robiłby na instruktorskim siedzeniu czarnej eLki na Bródnie? :shock:

 

Hmm... Nie wełniacz, tylko ja blackdogwwl Stąd ta czarna L-ka :twisted: :roll: Pozdrawiam serdecznie :D Miło było, że odwzajemniłeś moje pozdrowienia :)) Miałem łapać za lusterko, ale kursantka mi odbiła ;D Jeszcze chciałem pokazać telefon bo mam na nim świnie, żeby było wiadomo o co chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego STI, który bulgocze sobie radośnie codziennie w Bełchatowie :) Prawie codziennie ostatnio go widzę i słyszę. Miły widok. Dźwięk też niczego sobie :)

 

I jeszcze pozdrawiam kierowcę antycznego legacy, za którym w piątek jechałem koło parku żula. Na pożegnanie ładnie mnie odsadził hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzekłbym, że wykapany wełniacz, tylko co robiłby na instruktorskim siedzeniu czarnej eLki na Bródnie? :shock:

 

A gdzie w ogóle to Bródno jest :roll:

Ja pozdrawiam kierowcę Outbacka na olsztyńskich rejestracjach ze świnka na lusterku stojącego w Mrągowie ? Na pewno gdzieś przy trasie Olsztyn Giżycko .... ja motorem leciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdro dla kudłatego kierownika fioletowego Outbacka WW, który mnie prawie staranował, na siłę wpychając się na mój pas z pasa do skrętu do Maca w Wilanowie. Auto bez świnek, więc może to nikt z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wolnego ssaka Buga (srebrny, rej. NEL)widzianego w piątek wieczorem na Ósemce za obwodnicą Wołomina, a następnie dziś ok 17 przed Ostrowią Maz ;)

pozdro również dla białej turbowanny widzianej dziś na stacji benzynowej koło Szkoły Głównej Gospodyń Wiejskich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozdrowienia ode mnie :

- MarcinH i jego kompania - widziani dzisiaj ok. 18:30 na Polach Mokotowskich

- kierownik pięknej niebieskiej Imprezy kombi na Żwirki i Wigury przy skręcie w Racławicką ok. 19:30 (pozdrawiałem awaryjnymi z nieoświniaczonej czarnej Grand Vitary - bolid mojej żony)

- kierowników dwóch srebrnych Subarynek na mini-zlocie przy "Stonce" w Józefosławiu (wracaliśmy familijnie do domu ową czarną Vitarą ok. 19:45)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...