Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownictwo subar napotkanych dziś we wrocku po drodze z fabryki (obie na jedności, po 16tej).

na kwidzyńskiej uciekł mi jeszcze jeden forek, taki złotawy.. nie zdążyłem ustrzelić.

świń na żadnym z nich nie zauważyłem, ale może ktoś się tajniaczy ;)

 

Zdj%C4%99cie0033.jpg

 

Zdj%C4%99cie0034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownictwo subar napotkanych dziś we wrocku po drodze z fabryki (obie na jedności, po 16tej).

na kwidzyńskiej uciekł mi jeszcze jeden forek, taki złotawy.. nie zdążyłem ustrzelić.

świń na żadnym z nich nie zauważyłem, ale może ktoś się tajniaczy ;)

 

[ https://lh5.googleusercontent.com/_MOi3QjjgB4I/TZn5zaUCJJI/AAAAAAAAG54/n-U-jlHj_kQ/s640/Zdj%C4%99cie0033.jpg ]

 

[ https://lh6.googleusercontent.com/_MOi3QjjgB4I/TZn54rtGhkI/AAAAAAAAG58/-0sCrPpiWTM/s640/Zdj%C4%99cie0034.jpg ]

 

Widzę po fotach, że po okolicach Jedności kręcisz. Ja też tam bywam codziennie. Jak zobaczę kogoś na rowerze, z wycelowanym we mnie aparatem to się nie będę dziwił. :lol:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia za wczoraj dla mstara, z którym ucięliśmy sobie pogawędkę na parkingu pod Auchan.

 

Odpozdrawiam. Dobrze się rozmawiało. Szkoda, że nie skończyło się - jak planowaliśmy - słynnym już ogniskiem w Żabieńcu ;-)

 

Dzisiejsze pozdrowienia dla ekipy z Mysiadła, szczególnie Bryka za szybką akcję hamowniczą. Dzięki za dobre rady dla Czaviar'a. Na pewno przydadzą się sugestie nt. Japoni :-) Piękna jest ta Twoja coupe'ta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kierowników dwóch srebrnych Subarynek na mini-zlocie przy "Stonce" w Józefosławiu (wracaliśmy familijnie do domu ową czarną Vitarą ok. 19:45)

Odpozdrawiam w imieniu własnym :)

Mam nadzieję, że OBeK niebawem będzie w pełni sił.

 

I ja również dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownictwo subar napotkanych dziś we wrocku po drodze z fabryki (obie na jedności, po 16tej).

na kwidzyńskiej uciekł mi jeszcze jeden forek, taki złotawy.. nie zdążyłem ustrzelić.

świń na żadnym z nich nie zauważyłem, ale może ktoś się tajniaczy ;)

 

[ https://lh5.googleusercontent.com/_MOi3QjjgB4I/TZn5zaUCJJI/AAAAAAAAG54/n-U-jlHj_kQ/s640/Zdj%C4%99cie0033.jpg ]

 

[ https://lh6.googleusercontent.com/_MOi3QjjgB4I/TZn54rtGhkI/AAAAAAAAG58/-0sCrPpiWTM/s640/Zdj%C4%99cie0034.jpg ]

 

Widzę po fotach, że po okolicach Jedności kręcisz. Ja też tam bywam codziennie. Jak zobaczę kogoś na rowerze, z wycelowanym we mnie aparatem to się nie będę dziwił. :lol:

Pozdrawiam.

 

 

Więcej nas się kręci w tej okolicy.

Prędzęj czy później się musimy na siebie natknąć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę po fotach, że po okolicach Jedności kręcisz. Ja też tam bywam codziennie. Jak zobaczę kogoś na rowerze, z wycelowanym we mnie aparatem to się nie będę dziwił. :lol:

Pozdrawiam.

 

spoko, będę się rozglądał za białym legacy ;)

 

przy okazji -- pozdrawiam kierownika spotkanej dziś rano na ul. dubois czerwonej/bordowej imprezy z plakietką karolina i blachami D0 JAWOR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie skończyło się - jak planowaliśmy - słynnym już ogniskiem w Żabieńcu ;-)

Niby w niedzielę bywam niedaleko :wink:, ale jakoś nigdy się nie mogę wyrobić. W najbliższe weekendy też odpadam niestety.

 

W Żabieńcu w stadninie koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy GT kombi WG .... zaparkowanego koło ulicy Bitwy Warszawskiej 1920r. Siwej Imprezy GT na koszykowej było pozdrowienie jak przechodziłem przez ulicę obok :D niej i drugiego siwego GT tyle że kombi na NO..... zaparkowanego też na koszykowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro niedzielne :

dla Bartka Czwartka, który jadąc za naszą różową strzałą nie omieszkał nas zwarczeć swoją rajdówką :D nawet Marecki ustrzelił ci zdjęcie bo bawił się aparatem :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

 

pozdrowienia dzisiejsze dla Hogiego spotkanego w Łomiankach :) Hogi kupujemy te fele, dobry deal na tym zrobimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie skończyło się - jak planowaliśmy - słynnym już ogniskiem w Żabieńcu ;-)

Niby w niedzielę bywam niedaleko :wink:, ale jakoś nigdy się nie mogę wyrobić. W najbliższe weekendy też odpadam niestety.

 

W Żabieńcu w stadninie koni?

 

W tym samym ŻabIeńcu, ale jakieś 2000 m dalej. /ja mieszkam w połowie drogi/

Zimne Doły. Czasem za łonie tam jakieś ognisko, zbierając wokół grupkę wariat ów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogiego widzianego wczoraj ok. 18 na rogu Stryjeńskich i Gandhi. Jakie reprezentacyjne miejsce zająłeś :mrgreen:

 

Tylko nie mów że byłeś w kościele prosić o niższą cenę Pb 95 :wink: no albo Pb98, jak kto woli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dzisiejsze dla Hogiego spotkanego w Łomiankach :) Hogi kupujemy te fele, dobry deal na tym zrobimy :)

 

Pozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Pozdro dla innych subaraków napotykanych na placu ASO Adamski, szczególnie przekładaną P1.

 

:mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Hogiego widzianego wczoraj ok. 18 na rogu Stryjeńskich i Gandhi. Jakie reprezentacyjne miejsce zająłeś :mrgreen:

 

Tylko nie mów że byłeś w kościele prosić o niższą cenę Pb 95 :wink: no albo Pb98, jak kto woli :mrgreen:

 

Odpozdrawiam. 8)

Nie ma to jak zaparkować na wprost wejścia do kościoła. :P

 

Byłem u Batmana składać się na kwiaty, syn ma w tym roku I Komunię. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zaparkować na wprost wejścia do kościoła. :P

 

Byłem u Batmana składać się na kwiaty, syn ma w tym roku I Komunię. 8)

Też się tak zastanawiałem jadąc tamtędy wczoraj... Hogiemu nie przyznali odszkodowania i poszedł organizowac fundusze czy jak? :lol: :wink: :twisted:

Tak czy siak, pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...