Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

wczorajsze pozdrowienia z godziny 18 dla czarnego wrx na placu teatralny przed wejściem głównym do teatru

 

Jeżeli to był oświniaczony blobeye z dużym skrzydłem to mogła to być moja żonka w naszym świeżym nabytku 8)

 

hmm czy ja pamiętam...

na klapie świni nie było, a był chyba za to naleśnik... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to był oświniaczony blobeye z dużym skrzydłem to mogła to być moja żonka w naszym świeżym nabytku

 

kupiliście imprezę ? Super, tylko ja się pytam w takim razie dlaczego nie ma was na szosowej nowym nabytkiem :twisted: :?:

 

Chyba widziałem cie w srodę na górczewskiej w okolicach obozowej, skręciłeś z towarowej ok 17.30. Mozliwe ? Jechałem incoguto outlanderem z 5-6 aut przed tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi napisał(a):

Jeżeli to był oświniaczony blobeye z dużym skrzydłem to mogła to być moja żonka w naszym świeżym nabytku

 

 

kupiliście imprezę ? Super, tylko ja się pytam w takim razie dlaczego nie ma was na szosowej nowym nabytkiem

 

 

wolą błotną kąpiel 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na sadybie w aso

W którym miejscu na Sadybie jest ASO?

 

Żeby nie było off topu... pozdrowienia dla niebieskiego bugeye, na złotej feldze, z naleśnikiem i przyciemnionymi tylnymi szybami, widzianego dziś parę minut po 8 startującego z pole position na Al. Witosa w kierunku Trasy Siekierkowskiej od chłopaka, który idąc do roboty gapił się jak szpak w 50 groszy na burczące i gwiżdżące Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj dla:

- rano standardowo na Wyzwolenia dla moni_tt, jechałem Foresterem

- około 3.30 dla joanny7f na tyłach Olimpu

- chwilkę potem dla kierownika/kierowniczki oświniaczonego Outbacka który mi mignął na skrzyżowaniu przy Spółdzielczości Pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba widziałem cie w srodę na górczewskiej w okolicach obozowej, skręciłeś z towarowej ok 17.30. Mozliwe ? Jechałem incoguto outlanderem z 5-6 aut przed tobą

 

 

Możliwe, tylko aktualnie WRX został zaanektowany przez szanowną małżonkę :evil: i gdzie ona jeździ to dokładnie nie wiem, wiem tylko po zapamiętanych peakach na wskaźnikach, że raczej dynamicznie :twisted:

 

-- 1 kwi 2011, o 16:22 --

 

to sobie mogą zamówić jako jeden z zabiegów w tym wypasionym hotelu do którego się zgłosili

 

 

to nie my chcemy się taplać, tylko Forester tego się domaga :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzy pozdrówki z dziś:

- ul. domaniewska o 9.00 czarna impreza turbo ze świniami na lustrach - świeciłem, machałem z naprzeciwka ale kiwki nie dostrzegłem

- pani w "czymś" niebieskim z tymi naklejkami :) na wilanowskiej kolo 15.00.

- i srebrną impreze kombi wrx z zaślepkami STI na blachach LC... lub CL... :) na wawelskiej, która została skopana przeze mnie w korku - kiwki nie było bom "Krysią" jechał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jechał forkiem, rzekłbym identycznym jak wasz, i to o nim mowa

 

 

aaa Foresterem.. to w tamtych okolicach rzeczywiście byłem, ale raczej bliżej 19 8)

 

-- 1 kwi 2011, o 19:15 --

 

a przy okazji pozdrawiam srebrnego Outbacka MY10, który jechał przez Ożarów Maz w kierunku na Poznań, dziś koło 18. Świnkę chyba na lusterku zauważyłem, ale było za późno, żeby zareagować 8)

 

Kilkanaście samochodów dalej, w tą samą stronę podróżował niebieski STI New age sedan na krakowskich blachach. Świnek nie widziałem, ale przysiąc bym mógł, że za kierownicą siedział Adam Małysz 8) Możliwe to :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla antycznej turbowanny spotkanej przed 11 na Marszałkowskiej :D

 

odpozdrawiam jak tylko potrafie :)

 

wisniowego legasa biala swinia, w tylnej szybie naklejka 2pojezdzawki torun, na lusterku obmachany z autobusu 724 :P

na al. Wilanowskiej

moze dla tego kierownik sie zdziwil :)

 

ja po prostu mam taka zdziwiona mine caly czas. dziwny ten swiaaaattt ;) oczywiscie takze odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...