Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

i pozdrawiam panią w czarnym forku turbo z którą się uśmiechałem na rogu niepodległości i domaniewskiej w czwartek

Ty to masz szczęście. Normalnie ci zazdraszczam :|

Może warszawianki jakiś bardziej wyluzowane są, bo na G. Śląsku można sobie kiwać, machać, mrugać i szczerzyć zęby do kierowniczek w Subarakach a one i tak siedzą w autach, jakby kija połknęły. Zero reakcji.

W ogóle zaczynam dochodzić do wniosku, że kupiłem babski samochód, bo z 85% Foresterów tutaj prowadzą kobiety.

A z kiwkami to już sobie powoli daję spokój, szczególnie wobec pań i co nowszych modeli.

 

a może warszawiacy mają ładniejsze uśmiechy :)

 

ja też nowe modele odpuszczam choć ostatnio kiwka z Tribeca była...na klimczaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie juz ze 3 razy byłem na granicy zawału myslac ze mi ktos mojego Gtka podprowadza z pod domu :mrgreen:

 

ale to chyba wszystkie te 3 razy w ostatnim czasie :wink:

Luqu, kiedy się pokażesz po zmartwychwstaniu? :wink:

Po 7 miesiącach walki od tygodnia mam landryne znowu pod domem i teraz drze co znowu się stanie ;-)

 

Po

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla czarnego Forestera widzianego dziś na Prądnickiej z żółtą świnią na lusterku

 

Odpozdrawiam w imieniu rodziciela :)

 

-- N mar 27, 2011 9:24 pm --

 

owoc666, tak myślałem, że to Ty :) Pozdrawiałem Cie już jakiś czas temu, śmignęliśmy przez Aleje od wiaduktu na wysokości Mangi do Królewskiej / Karmelickiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe wczorajsze dla zakochanej pary w śliczniutkim białym GT oświniaczonym z (prawie) każdej strony, cośmy się bujali razem na krajowej 7 od prawie Tarczyna do Falentokoło 14:30. Mrugałem, z przodu i z tyłu i nic :shock: Oraz dla kierownika złotego Outbacka na Al. Krakowskiej w Raszynie, chyba nawet była szybka kiwka :) Oraz z tego samego odcinka dla pasoprzeskakiwacza w litewskim OTB 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STi WE XXXX zaparkowanego około godz. 17:00 na rogu ul. Syreny i Grenady oraz Kierownika czarnego lub granatowego (nie jestem pewien - ciemno było) Forestera XT zaparkowanego przy ul. Banderii (obok fajnej szantowej knajpy :wink: ) około godz. 21:40 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Adama Tomaszka ktory dzisiaj 8:45 na Domaniewskiej w Warszawie jechal ciemniejsza strona drogi KTA????? prowadzony jak w konwoju przez bialego Forda RS z Mlawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...