Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek/docent, kurczę, zazdroszczę Ci, w Krakowie same nieoświniaczone... :( A jak już jakąś spotkam, to właściciel nieforumowy i nie odpisuje na pozdrowienia... :(

 

Ale i tak nie zamieniłbym Subaru na nic innego :)

 

Przy okazji, zaległe pozdrowienia z wczoraj dla niebieskiego bloba WRX/STi, spotkanego na "nawrotce" na alejach Mickiewicza na wysokości biblioteki Jagiellońskiej ok 8:20. Był komplet świnek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla widzianych dziś:

 

-białego STI na złotych felgach na Placu Bohaterów Getta. PJAY?

-niebieskiego GT ze świnką, widzianego dziś na Wiślickiej koło Kauflandu o godz. 22.45. Jechałem przed tobą autobusem 128. :mrgreen: Golum?

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Sybaraków , które słyszę śmigające po Czerniakowskiej ,a w szczególności między ul.Bartycką a ul.Gagarina , oraz dla 2 furek , które prawie dzień w dzień widuje na parkingu za jeziorkiem Czerniakowskim przy ul.Bernardyńskiej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Sybaraków , które słyszę śmigające po Czerniakowskiej ,a w szczególności między ul.Bartycką a ul.Gagarina , oraz dla 2 furek , które prawie dzień w dzień widuje na parkingu za jeziorkiem Czerniakowskim przy ul.Bernardyńskiej .

 

odpozdrawiamy z Czwartkiem.

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA POZDRAWIAM THE FORUM :mrgreen:

 

bo na puławskiej miedzy 6:15 a 6:30 nie widziałem żadnego subaru :(

 

No wreszcie czuję się pozdrowiony - dzięki bakupno i odpozdrawiam :!: :wink:

 

A tak w ogóle, to pozdrawiam eszcze pana kerownika niebieskiego sti (czerwone prosięcie na prawym lusterku, lewego nie widziałem) który zasuwał Górczewską wczoraj ok. 16:30 przy Wola Parku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w pobliskiej kawiarni zachlewałem mordę po trudnym dniu w szkole

 

Jeszcze podają mleko w kawiarniach?

:shock: :P:mrgreen:

 

Do kawy. Musiałem wziąć dużo kaw, by mleka zebrało się wystarczająco dużo, ale udało się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

pozdrawiam białą turbowannę, al. Jerozolimskie, skręciła przy Lidlu w Opaczy.

Świniak był, ale nicka nie widziałam przez 3 pasy :roll:

ja jak zwykle jechałam niewidocznym bolidem czyt. starletą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego, oświniaczonego Hawk STi, na białych ATSach (tak mi się wydaje) widzianego dzisiaj około 07:15 na Ostrobramskiej. :)
Odpozdrawiam - na 99% to byłem ja tylko jeszcze napisz gdzie na Ostrobramskiej, dojeżdżam i skręcam w Fieldorfa 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla błękitnego STI i srebrnego WRXa z 8-tłoczkowym przodem :-) zaparkowanych dziś przed wieczorem na parkingu na tyłach teatru muzycznego ROMA.

Przy okazji polecam "Les Miserables" - wokalna uczta :-D Edyta Krzemień jest obłędna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych dzis kolo 19 na ursynowskim Shellu - niebieskie i srebrne GT:)

i kiwka, i piatka i pogadaneczka byla ;)

srebrne GT odpozdrawia :)

Chyba w lato przymierzę się do wersji oszczędnościowej którą stosujesz :) Fajne zabawki :)

 

 

Pozdrowienia dla srebrnego/złotego GTka spotkanego dziś po 18 na Alei Niepodległości przy łączeniu z Puławską. Pozdrowił mnie awaryjkami, ja odmrugałem długimi :D

nie wszystko złoto... :P

odpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...