Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

szubaru, ty to masz tam dobry punkt obserwacyjny :mrgreen:

 

no to skoro byłem w tym dobrym punkcie obserwacyjnym to pozdrawiam:

niebieski GTek na parkingu pod Teatrem

srebrny WRX stojący pod Chłopskim Padłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Lubelsko-krakowskiej ekipy zespotowanej wczoraj w Krakowie pod Niebieską Nyską :mrgreen: Miło było, zapraszamy częściej :)

 

Z dziś pozdrowienia dla srebrnego oświnionego Legaca, spotkanego o 8:10 na rondzie Matecznym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben czy kilka minut temu nie jechałeś ul. Senatorską w kierunku pl. Bankowego

 

takie białe widziałem burczące STI ale nie zauważyłem nr rej

 

tym razem pudło, siedziałem grzecznie w pracy, ale nie stoi nic na przeszkodzi żeby cię odpozdrowić :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskie sti hawk ze swinkami na rondzie ONZ ok 10

Sekunde pozniej srebrnego GT z czarnym swinkiem przed rondem ONZ

 

 

I szczegolnie serdecznie dla kierownika niebieskiego STi z ktorym sobie pogadalismy na prostej ok 9.45 :D

 

I dla kierownika bialego GT na parkingu pod moja praca z ktorym to,tez sobie pogadalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy z białą świnią na lusterku - spotkanych wczoraj przed 16:00 na Lazurowej :D Kiwki nie było - subaryci nie machają bez powodu do zupełnie zwyczajnych, nieośwnionych Volvów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy z białą świnią na lusterku - spotkanych wczoraj przed 16:00 na Lazurowej :D Kiwki nie było - subaryci nie machają bez powodu do zupełnie zwyczajnych, nieośwnionych Volvów :wink:
Jeśli to przypadkiem było jednak ok. 17:45 i Impreza była w kombi, to odpozdrawiam :-)

Jeśli jednak nie - to pozdrawiam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika ciężko zapakowanego czerwonego Forestera II, ciągnącego ciężko wyglądającą przyczepkę, w Bełchatowie, jadącego na Wrocław dziś koło 15 :)

Ufff wyglądało to naprawdę ciężko, tzn taki zestaw musiał ważyć :roll: ale widać było że daje radę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiej imprezy z białą świnią na lusterku - spotkanych wczoraj przed 16:00 na Lazurowej :D Kiwki nie było - subaryci nie machają bez powodu do zupełnie zwyczajnych, nieośwnionych Volvów :wink:
Jeśli to przypadkiem było jednak ok. 17:45 i Impreza była w kombi, to odpozdrawiam :-)

Jeśli jednak nie - to pozdrawiam ;-)

 

Spotkana Impreza była hatch'em, więc... odpozdrawiam :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla niebieskiego forka dzis w Konstancinie ok 1430

to chyba byl mstar

 

10! Odpozdrawiam! Ciągle mam zakodowanego Ciebie w srebrnym STI... a to błąd. Klasyk granat i MarioF. Będę pamiętał. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla HOGIego spotkanego na KEN jakieś pół godziny temu - córka kazała mi samochód przemalować w Twoje barwy :D

 

Odpozdrawiam serdecznie. 8) :mrgreen:

Zaspany trochę byłem, wracałem po dwudniowym szkoleniu. ;-)

 

 

 

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej Imprezy BI... widzianej dzis na wyjezdzie z Łodzi w strone Strykowa.

 

Fajny różowy świniacz na lustrze :)

 

To Gwidon. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezy KR..... z małym skrzydłem któremu machałem z Citroena (trochę się zdziwił :wink: :mrgreen: )pod Makro w Ząbkach ok 13 8)

 

To mogłem być ja - odpozdrawiam serdecznie i przyznaję się bez bicia, że nie zauważyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogłem być ja ;).

Nosisz okulary? :)I masz jeszcze oprocz swinek dodatkowe naklejki na subaraku?(Choc tu nie mam pewnosci,czy sobie nie wymyslilam tych naklejek) ja sobie szlam przez pasy, zagladalam zeby machnac, ale koncentracja byla skierowana na zjazd z ronda. Pozdrowki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezy KR..... z małym skrzydłem któremu machałem z Citroena (trochę się zdziwił :wink: :mrgreen: )pod Makro w Ząbkach ok 13 8)

 

To mogłem być ja - odpozdrawiam serdecznie i przyznaję się bez bicia, że nie zauważyłem :)

 

 

gdybył jechał Subaru pewnie byś zauważył :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...