Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie - żadną tam szpilę. Ja po prostu mam fobię, że ktoś pomyśli, że mi impreza służy do brzydkich zagrań na drodze. A jedyne brzydkie zagrania, jakie robię, to bezlitosne kopanko .

 

 

kopańsko ponad wszytko :mrgreen: tak 3mać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanych dzis kolo 19 na ursynowskim Shellu - niebieskie i srebrne GT:)

 

i kiwka, i piatka i pogadaneczka byla ;)

 

Pozdro od niebieskieskiego wskrzeszonego z martwych :twisted:

Fajne macie te zabawki i ta rozbierznosc przy placenu za pełny bak :lol: piękne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam niniejszym Szubaru, który machal do mnie straszliwie na placu teatralnym a ja mialem niejakie trudności ze skojarzeniem faktów tudziez rozpoznaniem Szubaru w garniaku ale odmachałem głową widziałeś

 

widziałem ,że odmachałeś głową inaczej nie mogłeś ze względu na mocno zajęte ręce trzymaniem kierownicy :wink: :mrgreen:

 

tak się zastanawiałem czy rozpoznasz ,że to ja :idea: i w końcu widzianego nie przez okno tylko twarzą w twarz pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela srebrnego STIjaWS49068 zaparkowanego wczoraj w Złotych Tarasach na poziomie -2 ok godziny 19:00

oraz Niebieskiego STI , który przemknął przez Nowy Świat :o ok godziny 16:40 również w dniu wczorajszym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla forka Bartekfi, ktory stoi na placu teatralnym

 

 

Dziękuję i odpozdrawiam serdecznie w imieniu małżonki :idea:

 

Ta to ma szczęście.. tyle się bujam po mieście i pozdrowienia od wielkiego dzwonu, a ta raz pojechała do pracy porządnym autem i proszę 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla vergette - dzięki za odwiedziny i ciacho :)

 

Odpozdrawiam serdecznie, staram się spełniać obietnice :P

 

 

Pozdrowienia dla Vergette widzianej dziś ok. 10 na Sobieskiego. Piękne brzmienie i ładne przyspieszenie :lol: .Jechałem za Tobą czarnym X5

 

 

Pozdrowienia i dla Ciebie 8) , brzmienie zgadzam się jest, jak dla mnie i jak na wolnegossaka obłędne :twisted: , niestety gorzej z tym przyspieszeniem, 160 KM nie powala :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Grizusa, który startując ze świateł pięknym rykiem wystraszył wszystkie inne samochody pod OBI na Radzymińskiej, dziś ok. 19:15 w stronę Centrum :-)

Idąc przez parking OBI usłyszałem z tyłu ryk, Żona: "Co to!?!?!?", a ja, obejrzawszy się na ulicę, ze spokojem: "Grizus pojechał do miasta" :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego STI hawk na białych ATS, który przywitał mnie około 12 na Al. Niepodległości wspólnym sprintem a następnie towarzyszył do ronda ONZ, gdzie pożegnał mruganiem awaryjnymi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro, tu nie chodzi o polityczną poprawność, a o coś, co nazywam własnymi normami moralnymi: przekraczanie prędkości to w mojej moralności rzecz - nazwijmy to - nienaganna i na nią sobie pozwalam, natomiast jeżdżenie buspasem, czy prosto z pasa dla skręcających uważam za chamstwo i cwaniactwo. Dlatego mogę się zgodzić, by mówiono na mnie "szaleniec", gdy jadę szybciej, niż dozwolone 50 km/h, ale nie chciałbym, by ktoś mówił, że jestem chamidłem i cwaniakiem, który zamiast poczekać w kolejce, leci na skróty buspasem, bo "jemu się bardziej spieszy", albo że uważa, że jest "sprytniejszy".

 

Moralność taka opiera się na pewnym upraszczającym założeniu, że przekraczanie prędkości to coś, co robię na własny rachunek, natomiast omijanie stojących w korku przez jazdę buspasem to coś, co robię kosztem innych. Oczywiście wiem, jak będę za szybko jechał, to mogę komuś zrobić większą krzywdę, niż gdybym jechał 50 km/h, ale tu wkraczamy w biblijne obszary "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień" :twisted:.

 

Tylko temu miał służyć wywód dot. tego, że nie jechałem buspasem.

 

8)

 

pięknie napisane..oprócz tego cwaniaka bo moim zdaniem nie jest to określenie pejoratywne:P

 

w ramach OT dodam, że gorsze od tego śmigania bus-pasem jest NIE śmiganie bus-pasem w godzinach dozwolonych. reasumując wolę mieć do czynienia z chamstwem i świadomym łamaniem przepisów niż z głupotą i niewiedzą.

 

i pozdrawiam panią w czarnym forku turbo z którą się uśmiechałem na rogu niepodległości i domaniewskiej w czwartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pieknego srebrnego Gtkowego Sti :D który regularnie mruczy mi pod oknem na ul Natolińskiej na tyłach Placu Zbawiciela. Dzisiaj juz chyba 3 raz :shock:

Piekny Sti z świnia i naklejkami Ssgarage.

Chłopie juz ze 3 razy byłem na granicy zawału myslac ze mi ktos mojego Gtka podprowadza z pod domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i pozdrawiam panią w czarnym forku turbo z którą się uśmiechałem na rogu niepodległości i domaniewskiej w czwartek

Ty to masz szczęście. Normalnie ci zazdraszczam :|

Może warszawianki jakiś bardziej wyluzowane są, bo na G. Śląsku można sobie kiwać, machać, mrugać i szczerzyć zęby do kierowniczek w Subarakach a one i tak siedzą w autach, jakby kija połknęły. Zero reakcji.

W ogóle zaczynam dochodzić do wniosku, że kupiłem babski samochód, bo z 85% Foresterów tutaj prowadzą kobiety.

A z kiwkami to już sobie powoli daję spokój, szczególnie wobec pań i co nowszych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Chłopie juz ze 3 razy byłem na granicy zawału myslac ze mi ktos mojego Gtka podprowadza z pod domu :mrgreen:

 

ale to chyba wszystkie te 3 razy w ostatnim czasie :wink:

Luqu, kiedy się pokażesz po zmartwychwstaniu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...