Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

- kierowcy srebrnej hawk-imprezy ze świnką, turbowlotem na masce i bez skrzydła z rej. WPI - Puławska kierunek Piaseczna, ok. 11.30,

- załogi czarnego forka ze świnią na tylnej klapie - dziś ok. 19.00 na parkingu przed Media Markt na Ostrobramskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czerwonej Imprezy GC na białych felgach stalowych(SG xxxxx) widzianą dziś w Gliwicach, gdy byłem z bratem i kuzynem kupić kolejny wynalazek. :D Jechałem żółtą Pandą (LU xxxxx), więc nikt nie zwracał uwagi.

Pozdrawiam srebrnego Forka na tablicach WU, stojącego obok mnie na światłach w okolicach Częstochowy.

Oraz wszystkie Subaru mijane dziś w ciągu 19 godzin podróży na trasie Brodnica - Bielsko-Biała - Gliwice - Brodnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia sprzed chwil kilku dla kierowniczki i pasażera w srebrnym Forku WD...na Powsińskiej. Bylo machane i ścigane - i uśmiech szeroki na koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogłem być ja ;).

Nosisz okulary? :)I masz jeszcze oprocz swinek dodatkowe naklejki na subaraku?(Choc tu nie mam pewnosci,czy sobie nie wymyslilam tych naklejek) ja sobie szlam przez pasy, zagladalam zeby machnac, ale koncentracja byla skierowana na zjazd z ronda. Pozdrowki.:)

Wszystko się zgadza (istotnie mam na przednich błotnikach i na klapie naklejki Subaru Polska Rally Team). Pzdr i do następnego razu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam białą wannę, na Grójeckiej w kierunku Raszyna o 14 widzianą z okna.

Z tego samego okna widziałem srebrno-niebieskiego Forka, o podobnej godzinie jadącego w kierunku centrum.

Oraz sympatycznego Pana z czarnej Imprezki obdarowanego uśmiechem i pomrukiem przy M.Ursynów po 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy ze świnką na lusterku zauważonej w ostatniej chwili (rodzinka jest czujna:-) ) dzisiaj koło południa na skrzyżowaniu Witosa/Idzikowskiego. Staliśmy na lewym, a Imprezka skręciła w Idzikowskiego, ale zdążyliśmy się wzajemnie obmachać :-).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia do Kerowników oprosiaczonych:

- srebrnej Imprezy kombi (chyba około '98) na blachach olsztyńskich - skręcał z Powstańców Śląskich w Górczewską :D

- nowego, czerwonego Forka wyjeżdżającego z osiedla Górczewska 200 :D

...widzianych wczoraj ok. 16:45. Kiwek brak - szedłem piechotą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie pozdrowienia dla kierownika srebrnego Hawka WRX RSA *** z którym wymieniliśmy się pozdrowieniami w postaci awaryjek

oraz

niedzielne pozdrowienia dla kierownika uturbionego Legasia kombi SH *** z którym wymieniliśmy kiwki na skrzyżowaniu pod Wesołym Miasteczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego Audi :shock: 80/90 MTM coupe, z którym pogoniliśmy po zakrętach w Michałowicach; były kiwki, uśmiechy i mnóstwo zabawy z piskiem opon :twisted:

 

Nie sądziłem, że kiedykolwiek pozdrowię na tym Forum Audi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...