Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla niebieskiego STI, które wczoraj przemknęło przez plac Bankowy w kierunku Muranowa w okolicach godziny 19. Stałem na światłach w Alei Solidarności w kierunku na Wolę i tak naprawdę to bardziej usłyszałem niż widziałem tego STI :wink: , ale wydaje mi się, że było WZ ..... :arrow: Przemeq :?:

 

 

Poza tym pozdrawiam całą ekipę i forumowiczów spotkanych wczoraj na nie-ASO 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, a ty bywasz w takich lokalach :P
Hihi! Ostatnio byłem w "Romie" z 10 lat temu :-D

Aha... Polecam też suflet czekoladowy z lodami waniliowymi w "Lokancie" obok.

bardziej na myśli miałem undergrand :lol:
Hehe... Z tym Undergroundem to przesadziłem.. .Podobno nie ma go tam już dobrych kilka lat... Wydawało mi się, że tam kiedyś był? Co do bywania?... Raz mnie nie wpuścili, o ile pamiętam i więcej nie próbowałem... :-D

W ostatni ostatkowy wtorek trafiłem do Club70 i dopiero były jaja... Byłem najstarszy i to bardzo, bardzo najstarszy :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni ostatkowy wtorek trafiłem do Club70 i dopiero były jaja... Byłem najstarszy i to bardzo, bardzo najstarszy :-D :-D

Mam tak samo jak idę na hardzone do Parku na Mokotowskich... ale mam to w dupie zasadniczo :D

ważne żeby się dobrze bawić :)

pozdrawiam pozytywnie zakręconych forumowiczów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI, które wczoraj przemknęło przez plac Bankowy w kierunku Muranowa w okolicach godziny 19. Stałem na światłach w Alei Solidarności w kierunku na Wolę i tak naprawdę to bardziej usłyszałem niż widziałem tego STI :wink: , ale wydaje mi się, że było WZ ..... :arrow: Przemeq :?:

 

Ano ja. Mogłeś mnie w miarę dobrze zobaczyć, bo pogoniłem prawym pasem, który za skrzyżowaniem się kończy, tak że powinienem był przejechać Ci przed nosem. Niestety Ciebie nie widziałem - zajęty byłem szukaniem dziurki do zmiany pasa za skrzyżowaniem :). Ale odpozdrawiam serdecznie.

 

Dodam, że dynamika przejazdu przez Pl. Bankowy uwarunkowana była spieszeniem się :mrgreen:.

 

PS. Dodam, że nie jechałem na Pl. Bankowym buspasem - zmieniłem pas na prawy tuż przed Al. Solidarności, gdzie buspasu już nie ma 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę niebieskiego outbacka (diesel w przedostatniej budzie) rej. WE ..... spotkanego na parkingu pod wyciągiem w Madonna di Campiglio w ubiegłym tygodniu. Świnki nie zauważyłem, kiwki też nie było bo akurat jak przejeżdżał zakładałem te wredne plastikowe buty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika niebieskiego, oświniaczonego Hawk STi, na białych ATSach (tak mi się wydaje) widzianego dzisiaj około 07:15 na Ostrobramskiej. :)
Odpozdrawiam - na 99% to byłem ja tylko jeszcze napisz gdzie na Ostrobramskiej, dojeżdżam i skręcam w Fieldorfa 8)

 

No to na pewno byłeś Ty :)

Jechałem za Tobą z żoną darmowozem (Focus) i podziwiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek/docent, to ile Ty masz lat...?? :shock: :wink:
Hihi... Nie wiem... Nie pamiętam... ;-) Skoro Ty jesteś 1yearold, to mam 37 więcej, niż Ty :-) Jeszcze przez tydzień... Potem będę miał o 38 więcej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dodam, że nie jechałem na Pl. Bankowym buspasem - zmieniłem pas na prawy tuż przed Al. Solidarności, gdzie buspasu już nie ma .

 

 

jizas, poprawność polityczna się szerzy jak jakas zaraza, nawet na The Forum :mrgreen:

 

zaraz nie będzie można mowić i posać o kopaniu leżącego tylko o "wyprzedzaniu, zgodnym z prawem i w okolicznościach, na ktore pozwalały uwczesne warunki drogowe, przy uwzględnieniu szoku psychicznego, ktore to wyprzedzanie mogło spowodowac u wyprzedzanego" :mrgreen:

 

nie cierpię tzw. fałszywej politycznej poprawności, ktora sie plkeni wszem i wobec w tv, radio, prasie itp itd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marro, tu nie chodzi o polityczną poprawność, a o coś, co nazywam własnymi normami moralnymi: przekraczanie prędkości to w mojej moralności rzecz - nazwijmy to - nienaganna i na nią sobie pozwalam, natomiast jeżdżenie buspasem, czy prosto z pasa dla skręcających uważam za chamstwo i cwaniactwo. Dlatego mogę się zgodzić, by mówiono na mnie "szaleniec", gdy jadę szybciej, niż dozwolone 50 km/h, ale nie chciałbym, by ktoś mówił, że jestem chamidłem i cwaniakiem, który zamiast poczekać w kolejce, leci na skróty buspasem, bo "jemu się bardziej spieszy", albo że uważa, że jest "sprytniejszy".

 

Moralność taka opiera się na pewnym upraszczającym założeniu, że przekraczanie prędkości to coś, co robię na własny rachunek, natomiast omijanie stojących w korku przez jazdę buspasem to coś, co robię kosztem innych. Oczywiście wiem, jak będę za szybko jechał, to mogę komuś zrobić większą krzywdę, niż gdybym jechał 50 km/h, ale tu wkraczamy w biblijne obszary "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień" :twisted:.

 

Tylko temu miał służyć wywód dot. tego, że nie jechałem buspasem.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ja. Mogłeś mnie w miarę dobrze zobaczyć, bo pogoniłem prawym pasem, który za skrzyżowaniem się kończy, tak że powinienem był przejechać Ci przed nosem.

 

 

tak właśnie było, dynamicznie i tuż przed nosem 8) stałem sobie jako pierwszy, gdy śmigęła mi niebieska szczała :wink:

A napisałem, że bardziej usłyszałem niż zobaczyłem dlatego, bo stałem z jeszcze nie zamkniętym oknem (po przejździe przez tunel W-Z :twisted: ), więc dźwięk dotarł zdecydowanie szybciej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko temu miał służyć wywód dot. tego, że nie jechałem buspasem.

 

 

Przemeq, chyba opatrznie mnie zrozumiałeś :mrgreen: chciałem trochę humoru wprowadzić a widzę, że szpilę wsadziłem :mrgreen: mam podobne zdanie ktore wyraziłeś obszernie wykładając temat jazdy po róznorakich pasach "niedozwolonych" :mrgreen: 8)

 

-- 24 mar 2011, o 15:36 --

 

co by zmienić ton na troche bardziej lekki tudzież nieodbiegajacy od tematu, pozdrawiam niniejszym Szubaru, który machal do mnie straszliwie na placu teatralnym a ja mialem niejakie trudności ze skojarzeniem faktów tudziez rozpoznaniem Szubaru w garniaku :mrgreen: ale odmachałem głową :!: widziałeś :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, chyba opatrznie mnie zrozumiałeś :mrgreen: chciałem trochę humoru wprowadzić a widzę, że szpilę wsadziłem

 

Nie nie - żadną tam szpilę. Ja po prostu mam fobię, że ktoś pomyśli, że mi impreza służy do brzydkich zagrań na drodze. A jedyne brzydkie zagrania, jakie robię, to bezlitosne kopanko :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla takiego Pana w nowym Legacy, którego to spotkałem na poczcie w Ochojcu.

Rzecz w tym, że wysyłając kolektor, nie wiedziałem jak przetłumaczyc to Pani, która mnie obsługiwała(pewnie myśłała, że to jakieś poroże jelenia czy inna kontrabanda), po czym podszedł ów Gentlemen i powiedział-"niech Pani napisze rura" :mrgreen:

Tak też się stało, a ja cedze z tego do teraz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...