Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego STI z różowym skrzydłem, STI na podkarpackiej, indywidualnej tablicy rejestracyjnej i dla jego blond kierowniczki w różowej bluzie oraz dla EVO X, z którym to STI podjechało dziś pod McDonald'sa w Lublinie około godziny 11.

 

To nie jest STI, a Impreza 2.0 NA (kurnik to atrapa). :lol:

 

Upssss. Widać blask różowego sweterka mnie tak oślepił, że NA z turbo pomyliłem :). A choć ten Lancer to EVO X czy może 1.5? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoznione pozdrowienia dla czarnego legasia z swinia na klapie widzianego w sobote popoludniu na Czarnowiejskiej

jak to był brudny turbodziad to na pewno mnie widziałes :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj około godziny 20:00 dla Kierownika Suzuki Swift ze świnką na lustreku, który jechał za mną ul. Płocką i ul. Zawiszy - niestety brak reakacji na pozdrowienia słane awaryjnymi :roll:

Pozdrowienia z dzisiaj około godziny 20:40 dla Kierownika pięknego GT, skręcjacego z ul. Płockiej w ul. Zawiszy - niestety nie miałem jak pozdowić ponieważ sobie biegłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STI z różowym skrzydłem, STI na podkarpackiej, indywidualnej tablicy rejestracyjnej i dla jego blond kierowniczki w różowej bluzie oraz dla EVO X, z którym to STI podjechało dziś pod McDonald'sa w Lublinie około godziny 11.

 

To nie jest STI, a Impreza 2.0 NA (kurnik to atrapa). :lol:

Wszystko popsułeś, wydało się :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego oswiniaczonwego WRX'a widzianego na Kosciuszki w piatek w godzinach porannych

Bardzo możliwe, że był to mój tata. Odpozdrawiam w jego imieniu :)

 

Ja mieszkam wlasnie w tym rejonie i juz nie pierwszy raz go widzialem. Zelazny, a to jest ten co masz na zdjeciu w podpisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznawać się kto parkuje pod Fizjo-Med'em na Królowej Jadwigi niebieskim WRX'em z czerwonymi chlapakami :)

Już drugi raz widziałem 8)

(chyba że to ktoś nieforumowy kupił ze świniakami :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło spotkać bliźniaka :-D :-D :-D - pozdrówki dla niebieskiego Buga kombi, który wpuścił mnie dziś ok. 17:40 na lewy pas na Wale Miedzeszyńskim za Siekierami (LBI xxxxx). Kierownik chyba w gajerku. Chyba nie odmachał/odmrugał :-(

Drugie pozdrówki dla srebrnego Buga, z którym obmrugaliśmy się awaryjkami na wiadukcie na Płowieckiej/Czecha przed 18:00. Wyskoczyłem z prawej z dołu dość dynamicznie ;-)

I pozdrówki dla rzadkiego widoku - kanciasta Justynka :) (!) na Siekierach, ok. 17:30...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Olleo, którego po dłuższej przerwie zaobserwowałem dzisiaj na Gajowickiej. Widzę, że Forek już gada... :)

Oraz pozdrowienia dla Sąsiada, który mi codziennie bulgocze czarnym hawkiem na złotych felgach pod oknami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy oświniaczonego Forestera jadącego Kalwaryjską w strone Matecznego o 8:00.

Oraz dla kierowniczki czarnego OBK, którego przykładnie wpuściłem (chyba bez świnek) skręcającej ze Stromej w Kalwaryjską

Nie kiwałem ani nie trąbiłem bo jechałem służbowym peŻotem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj około godziny 20:40 dla Kierownika pięknego GT, skręcjacego z ul. Płockiej w ul. Zawiszy - niestety nie miałem jak pozdowić ponieważ sobie biegłem :wink:

 

 

Oczywiscie ODPOZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla Q obtrąbionego dziś na Sikorskiego po 12.

 

 

odtrąbione :mrgreen: odmachane :mrgreen: i odpozdrowione :mrgreen: tak myślałem , że to może być lukciosti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...