Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla czarnego STI z różowym skrzydłem, STI na podkarpackiej, indywidualnej tablicy rejestracyjnej i dla jego blond kierowniczki w różowej bluzie oraz dla EVO X, z którym to STI podjechało dziś pod McDonald'sa w Lublinie około godziny 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownika/czki czarnego forka MY08 SK **** stojącego pod stadionem GKS'u,

 

Kierowniczki. W zasadzie to dwie Panie były w tym dniu na meczu. Z Racji tego, że byłem przed meczem na piwie(kilku), to chciałem się po meczu zabrac do Centrum, ale jak zobaczyłem, że ów Forek jest prowadzony przez kobiety, to olałem temat i szedłem na busa. Bynajmniej nie mam nic do Pań kierowców, po prostu tylko nie chciałem robic przypału. :wink:

 

A dzisiejsze pozdrowienia kieruję do drivera i srebrnej wolnossącej, hawk-owej wanienki na krakowskich blachach, którą to mijałem na zakopiance w kierunku Krakowa. Jechałem jak pasażer tylnego krzesła grafitowym "lanosowatym wolnymssakiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego STI 2.5 06-07 na bialych felgach z naklejka 4T, z ktorym ganialem przed chwila po Opolskiej a udalo mu sie odjechac moja zaladowana prawie serie dopiero na bora :mrgreen:

ps: troche ci kopci i smierdzi za toba olejem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam brodatego kierownika nowego wisniowego legaca na blachach "ZS" widzianego dzisiaj na ulicy kalwaryjskiej w krakowie :mrgreen:

 

zapomnialem dodac ze owy pojazd miał świniaka na tylnej klapie :wink:

 

Broda się zgadza, wiśnia też, takoż świniak, blachy ZS również, ale poza tym to był OBK ;) No to wygląda na to, że ja tam pobłądziłem :D Jeśli nie odmachnąłem to przepraszam, tą ulicą w Krakowie jechałem po raz pierwszy, nawigacja gadała bzdury, a żona była już lekko spóźniona... Odpozdrawiam zatem teraz, i pozdrawiam całą masę subaraków w Krakowie i w drodze do Krościenka. Jednym machałem, inni mi machali, nie zawsze zdążyłem odkiwnąć, za co uniżenie przepraszam ;)

 

Nie do końca pozdrawiam natomiast jadącego za mną Zakopiańską jednego czarnego OBK-a, który energicznie coś tam pokazywał mi na swoim czole, chociaż powodem gwałtownego bezsensownego hamowania nie byłem ja tylko auto jadące przede mną. Mam nadzieję, że kolega nauczył się zachowywać odstęp od czasu tego zdarzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kugiego, widzianego dziś koło 16:50 na skrzyżowaniu Goworka z Puławska, kiwka była;) tym razem już nie inkoguto ;)

 

Heh, często na siebie wpadamy. Odpozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla oświniaczonego nowego bordowego forka zaparkowanego przy Goplańskiej przed chwilą:)

 

oraz kierowniczek dwóch forków z którymi wykonywałem dziwne manewry:

- przy Przyczółkowskiej srebrny II generacja w zeszłym tygodniu (była kiwka)

- przy sarmackiej czarny turbo w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STI z różowym skrzydłem, STI na podkarpackiej, indywidualnej tablicy rejestracyjnej i dla jego blond kierowniczki w różowej bluzie oraz dla EVO X, z którym to STI podjechało dziś pod McDonald'sa w Lublinie około godziny 11.

 

To nie jest STI, a Impreza 2.0 NA (kurnik to atrapa). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoznione pozdro dla kierownika niebieskiego hawka STI o ile sie nie myle, to na rej. STA z ktorym mialem mala kiwke na Zakopianskiej w krk sobotniego popoludnia.

Rowniez pozdro dla zalogi forka XT, ktorego widzialem przy zjezdzie na aleje z ronda Grunwaldzkiego... -takze sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...