Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdr dla kierownika srebrnej GT oświniaczonej na blachach SBI ....., który zaparkował na Jutrzenki, tuż pod oknami mojej roboty ok 11.

ano właśnie, już kilka razy go widziałem i pozdrawiałem na forum ale zero odzewu

 

mi też, raz jeden na Ponikwodzie i również cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika i pasażerkę STI, za którym to pomykałem dziś późnym wieczorem po moście Grota w kierunku na Marki.

Piękna Imprezka, świnkę na lusterku chyba widziałem, a na pewno była kiwka i uśmiechy 8)

 

Serdecznie odpozdrawiam!

Żeby nie Kobieta i okrzyk "O jakiś Pan do nas macha :)" to przez moje gogle -4,5 chyba bym nie zauważył ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Subarowicze :)

 

Jak zobaczycie czarnego forka MY'09 20.D na numerach WX573..... to na pewno jedzie nim gościu, który uważa Subaru za chłam (on uwielbia hondy). Jeździ nim tylko dlatego, że zabrał mi go jako większościowy współwłaściciel firmy (ze mną) aby się na mnie zemścić. Możecie na niego trąbić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem :oops: Pozdr dla niebieskiego STI blobeye na złotych ATSach na blachach LUB....., którego obtrąbiłem po 8 na rondzie JPII- Nadbystrzycka.

 

-- 10 mar 2011, o 22:57 --

 

Pozdr dla kierownika srebrnej GT oświniaczonej na blachach SBI ....., który zaparkował na Jutrzenki, tuż pod oknami mojej roboty ok 11.

ano właśnie, już kilka razy go widziałem i pozdrawiałem na forum ale zero odzewu

Dziwne świniacz jest i cisza. Może kupił furę i nie wie o co kaman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam bębnowóz widziany wczoraj ok 18.25 na pl. zawiszy.

 

chcialem machac i mrygac, ale pozno go zauwazylem, a jechalem w przeciwnym kierunku i czarną ciemną stroną

 

 

Bingo :mrgreen: oczywiście odpozdrawiam choć zadnej evki nie wyłapałem w tym miejscu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej oświnionej turbolodówki z którą pogoniłem po siekierkowskiej oraz dla niebieskiego bloba STi, co to się rejestrował w Urzędzie Gminy Wawer, również była świnia :D

 

Odpozdrawiam. Dzięki za slalom na Siekierkach.

Ps. Tak naprawdę to jest a'la turbo :oops:

Ale lepszy rydz niż nic :D

 

Pozdrowienia dla białego Forka III ok. 9.30 na wylocie na Poznań ( Ożarów- Błonie ) Kiwka była :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie odpozdrawiam!

Żeby nie Kobieta i okrzyk "O jakiś Pan do nas macha " to przez moje gogle -4,5 chyba bym nie zauważył )

 

 

8) To my wręcz przeciwnie; zauważyliśmy Was już gdzieś pomiędzy Górczewską a Obozową, tylko trochę nam zajęło zanim podgoniliśmy :wink:

W każdym razie piękny STI :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...