Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

* kierownika czarnego MY06 spotkanego w Siemianowicach Śląskich około 18:15,

* kierownika/czki czarnego forka MY08 SK **** stojącego pod stadionem GKS'u,

* kierownika/czki czarnego forka MY08 SK **** stojącego na strzeżonym parkingu pod Wesołym Miasteczkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

 

- kierownika przepieknego granatowego GT kombi, z ktorym jechalem dzis ok 13.40 na Poleczki/Pulawskiej

- kierownika WRX mijanego chwile pozniej na Modzelewskiego

 

w obydwu przypadkach byly kiwki :))))) heh chyba musze czesciej konczyc prace o 13.30 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego Legacy Kombi CT ... zaparkowanego przy Tesco na Zatorzu w Olsztynie. Świnka na tylnej szybie a z boku naklejka z pojeżdżafffki w Toruniu :twisted:

 

Tak się właśnie specjalnie ustawiłem obok. :mrgreen: Lustereczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam rodzinkę, która wczoraj w Gdańsku wsiadała do pięknej, czerwonej turbowanny na numerach NMR... :mrgreen:

Świnek nie stwierdzono :wink:

 

Była tak cudna, czysta i błyszcząca, że nie mogłam oderwać oczu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- czarnego forka (WN albo WE) ze świnkami na lusterkach, wczoraj 17:45 na Wrocławskiej,

- dla Bart900, skręcałeś z Wrocławskiej w osiedle. Ten gadający przez komórkę i gapiący się na twoją Subarynkę koleś to byłem ja :mrgreen:

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla kolegi w szaro-czarnej kurtce House / SUBARU (fajna!), widzianego dziś z rodzinką w hali na Marywilskiej 44.

Nie wiem, jakim autem, na parkingu widziałem ciemnego Legasia i srebrnego chyba najnowszego Forka (plaster na lewym lusterku). Oba chyba bez świnek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- czarnego forka (WN albo WE) ze świnkami na lusterkach, wczoraj 17:45 na Wrocławskiej,

- dla Bart900, skręcałeś z Wrocławskiej w osiedle. Ten gadający przez komórkę i gapiący się na twoją Subarynkę koleś to byłem ja :mrgreen:

Sebastian

 

Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowcy, grafitowego Audi S6 sedan (wersja C6 po lifcie), ze świnią na klapie i lusterku, widzianego dziś koło 22:25 od Belwederskiej róg Dolnej do Goworka róg Puławskiej ;)

 

 

Dzięki i odpozdrawiam. Tak się zdarzyło, że moim Panzerwagenem jechał człowiek, który nie zna subarowych zwyczajów i jesli była kiwka to mógł nie reagować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki zielonego Forka WE....., z którym to przemierzyliśmy praktycznie całą Modlińską dziś koło południa :idea:

Świniki były, kiwki też 8)

Pozdro pozdr :D miło było sie złapać, dużo raźniej się przemierza modlińską w towarzystwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika Imprezy omruganego dziś wczesnym popołudniem(?) na Strażackiej. Odpowiedź machana była :-)

I dla oświniaczonego srebrnego Forka załadowanego jak nie wiem co, pod Stegnami, dziś o 20:15(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i jego pasażerki podróżujących niebieskim oklejonym klasykiem z głośnym wydechem rej KNT widzianych dzisiaj na zakopiańskiej :) Była łapa z twojej strony ja oczywiście z refleksem emeryta zanim zareagowałem to już było za późno :oops::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...