Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Fali i kolegi ze Skoczowa (nie mam pojęcia kto zacz na forum, wiem że Marcin :P) - miło było poznać :)

 

O! uprzedziłaś mnie! Tutaj też podziękuję za pomoc w dostarczeniu felg od MalySTi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DerickB to tak przed 9 było, ale wydawało mi się, że to forek I był. Odkiwałem też na kiwkę :mrgreen:

 

Ups, to nie ja, zresztą ja jechałem dopiero ok. 13-15. Spotkałem kilka subaraków, niektórzy się oglądali, ale bez kiwek. Jednemu forkowi III mrugałem, machałem, migałem i jeszcze kilka na m, h i p a on nic :evil:

 

 

Ps.

Myślę, że chcieli by być uświnieni, ale nie wiedzą co i jak.

Nasza misja to uświadamiać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drout, jezdzi jezdzi, jastrzab z eLka na dachu, heh

 

btw

 

pzdr z Zakopanego z 3 ostatnich dni:

wspomniany hawk z elka

czarny hawk wrx, z wolnym wydechem i na kolcach (choc nie wiem po co)

oswinaczony granatowy gietek

srebrny blob wrx wagon

 

 

odpozdrawiam z czarnego wrxa na kolcach ("L" też lata na takich samych) ,a kolce do zabawy som :arrow:

- to z przodu to właśnie ta "L" :twisted:

A wydech nie jest wolny :arrow: to tylko Blitz nur Spec C :twisted:

tylko ,że zima stulecia coś w tym roku nawaliła :evil:

 

Nie jest przelot? Grubo :mrgreen:

Przyjechalem we wtorek i widzialem wlasnie go przy Krupowkach, jakas niewiasta prowadzila, ale jak warknela, to łuuu, i do tego jak te kolce uslyszalem hehe, ludzie szli i tak dziwnie patrzyli na jaszczebia :P

 

YO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam człowieka o mocnych nerwach w STI który po Śniardwach od strony Nowych Gut śmigał w niedzielę 8) . Nie wiem czy z forum, ale pozdrawiam. Przypominam też o tym, że całkiem niedawno ktoś Paska utopił w jeziorze Roś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Badi91, z którym się dziś zespotowałem w Ken Center - dzięki za koszulki. :mrgreen:

Pozdro dla maćkaSubru, który nas znienacka zaskoczył dziadkiem (bez turbo :wink: ). 8) :mrgreen:

Hogi, mam przekazać od mamy, że masz ładne Subaru :P Widziała Cię w KEN center właśnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika starszego Forka srebrnego z żółtymi halogenami oświniaczonego, który rozkraczył się dziś na Kraśnickich w Lublinie, kierownik wkur***** nie widział serdecznych pozdrowień :)

nie dziwie sie bo auto pojechalo dalej na lawecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...