Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

- srebrnego GT-ka ok 13:20 spod Sadyba Best Mall

- oświniaczonego srebrnego GT-ka z piaskarni na Zawadach ok 17:00

- Pana wraz z rodziną ze srebrnego Forestera ok 12:30 na Sikorskiego róg Sobieskiego, który na moje machnięcie łapką otworzył szybę i zapytał co chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla białego hawkeye'a ze świnią na lustrze, spotkanego wczoraj na Piłsudskiego. Polatałbym dłużej, ale bąbla w foteliku miałem na pokładzie :)

 

Pozdrowienia z dzisiaj:

dla grafitowego outbacka ze świnką na lustrze obmachanego na Zaporowskiej,

dla zielonego GT startującego z pole position na Krakowskiej. Obmrugane, obtrąbione i obmachane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wełniacz, tylko ja blackdogwwl Stąd ta czarna L-ka :twisted: :roll: Pozdrawiam serdecznie :D Miło było, że odwzajemniłeś moje pozdrowienia :)) Miałem łapać za lusterko, ale kursantka mi odbiła ;D Jeszcze chciałem pokazać telefon bo mam na nim świnie, żeby było wiadomo o co chodzi ;)

jeżeli jeździsz po Budowlanej, zapewne jeszcze Cię zobaczę nieraz. BTW - uczysz też na arcyszkaradnym Daihatsu, masa do 560 kg, prawo jazdy dla nieletnich? Ostatnio widziałem te cudo u sąsiada, też instruktora - dawno nie było równie brzydkiego pojazdu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wełniacz, tylko ja blackdogwwl Stąd ta czarna L-ka :twisted: :roll: Pozdrawiam serdecznie :D Miło było, że odwzajemniłeś moje pozdrowienia :)) Miałem łapać za lusterko, ale kursantka mi odbiła ;D Jeszcze chciałem pokazać telefon bo mam na nim świnie, żeby było wiadomo o co chodzi ;)

jeżeli jeździsz po Budowlanej, zapewne jeszcze Cię zobaczę nieraz. BTW - uczysz też na arcyszkaradnym Daihatsu, masa do 560 kg, prawo jazdy dla nieletnich? Ostatnio widziałem te cudo u sąsiada, też instruktora - dawno nie było równie brzydkiego pojazdu :evil:

 

Coś Ty :) U nas jest tylko kat. B :) Na całe szczęście ;) I tak mi Skoda nie pasuje. Wolałem Suzuki żeby wygrało przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj:

dla zielonego GT startującego z pole position na Krakowskiej. Obmrugane, obtrąbione i obmachane :D

 

 

:twisted::twisted::twisted:

...odpozdrawiam :!:

..masz bardzo ładnego (białego) Legasiaka ale gdyby nie mrugnięcie na światłach to chyba bym Cię nie dostrzegł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

socko, no właśnie się dziwiłem że kierownik Mondeo taki zawzięty... Ten pas jest do skrętu w prawo jak i do jazdy na wprost. Jeśli uraziłem to przepraszam, dzień jakiś cięższy miałem. Autko jest żony, jeszcze nieoświniaczone.

 

Jeszcze raz przepraszam i mam nadzieję że będę miał okazję się zrehabilitować.

Pozdrawiam rajdowca :wink:

 

hehe, kudłaty - już dawno nikt mnie tak nie określił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- Czarny WRX na Żwirkach z ramką nie-ASO

- Szampański Outback z całą rodziną na pokładzie i trzodą w klapie

Na zakończenie ktoś mi puścił awaryjne na Żwirkach gdy skręcałem w Racławicką z czarnej Vitary (lub podobnego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- Czarny WRX na Żwirkach z ramką nie-ASO

- Szampański Outback z całą rodziną na pokładzie i trzodą w klapie

Na zakończenie ktoś mi puścił awaryjne na Żwirkach gdy skręcałem w Racławicką z czarnej Vitary (lub podobnego).

Piciu, jam Ci to ten z Vitary - to samochód mojej żony, nieoświniaczony, używany przeze mnie bo OBK "u lekarza" ...

 

Bardzo zacne to Twoje cudeńko :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

...

- oświniaczonego srebrnego GT-ka z piaskarni na Zawadach ok 17:00

..

Odpozdrawiam :) Nie ujawniałem się bo trzody nigdzie nie widziałem, ale 2 rzeczy przykuły moją uwagę.

Złoty wydech :wink: i jak Twojej koleżance piwo się przewróciło i wylało... aż serce mnie zabolało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam Nie ujawniałem się bo trzody nigdzie nie widziałem, ale 2 rzeczy przykuły moją uwagę.

Podziękował.

Trzody chwilowo nie zakładam bo będę lakierował przód i lusterka w kolor reszty nadwozia :)

 

Złoty wydech

Zwykła kwasówka przyprószona piaskiem... przejechałem spory odcinek wzdłuż wału - od Okrzeszyna aż na wysokość Konstancina i spowrotem do Zawad szukając znajomych, którzy otwierali sezon grillowy :) Stąd taki kolor. Dobrze, że AGX-y na kanapę ustawione :)

 

Twojej koleżance piwo się przewróciło i wylało... aż serce mnie zabolało

Mea culpa et mea femina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj:

 

- Czarny WRX na Żwirkach z ramką nie-ASO

- Szampański Outback z całą rodziną na pokładzie i trzodą w klapie

Na zakończenie ktoś mi puścił awaryjne na Żwirkach gdy skręcałem w Racławicką z czarnej Vitary (lub podobnego).

Piciu, jam Ci to ten z Vitary - to samochód mojej żony, nieoświniaczony, używany przeze mnie bo OBK "u lekarza" ...

 

Bardzo zacne to Twoje cudeńko :)

 

Pozdrawiam

 

AHA, to ty! 8) Tak sądziłem że te awaryjne mają podtekst forumowy :o Od-pozdrawiam serdecznie i dziękuje za miłe, niedziele słowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki/kierownika czarnego oświnionego WRXa zaparkowanego na Modzelewskiego przy skrzyżowaniu z Al Wilanowską :)

oraz zaległe pozdrowienia:

- z soboty ok godziny 18 dla oświnionego niebieskiego WRX (nr rej LZA)mijanego przy carrefourze w Zamościu. To drugie Subaru jakie w ogóle tam widziałem :shock: Machałem ale jechałem zieloną Meganką teścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...