Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia z czwartku z 9.00 dla kierownika zielonego Forka pierwszej generacji na ul. Modzelewskiego , który stojąc w korku obczajał czy jakieś "świnie" nie jadą z przeciwka :D była kiwka "last minute" :D

Heheh odpozdrawiam serdecznie, zawsze jak tamtędy jade jakaś świnka się pojawi dlatego tak wypatruje za każdym razem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka i pozostałą część ekipy z Mysiadła pozdrawiam. Dzięki za ekspresową reakcję na kłopot.

 

Pozdrowienia także dla niebieskiego WRXa pomykającego Puławską w stronę Piasecznawczoraj, ok 12.00. Wymiana uprzejmości była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz serdeczne pozdrowienia dla parki znajomych ze spotów jadącym czarnym ślicznym Blobem (nowym nabytkiem), których goniłem spod świateł na Jerozolimskich i po różnych kombinacjach dotarłem im na zadek Mrugnąłem światełkami i ten piękny widok awaryjnych Potem kombinacja staniemy obok nich, a tu niespodzianka My się znamy ;D Pozdrawiam i do zobaczenia następnym razem

 

 

Odpozdrawiam serdecznie :idea: Jak tylko zauważyłem "długie" w lusterku, to pierwszy odruch - rzut oka na lusterka 8) świnki są, nissan... aaa to już wiem kto :idea: 8) Jeszcze raz dzięki za pomoc w Dzień Kobiet 8)

 

Proszę bardzo 8) Z kwiatami polecamy się na przyszłość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryka i pozostałą część ekipy z Mysiadła pozdrawiam. Dzięki za ekspresową reakcję na kłopot.

 

Pozdrowienia także dla niebieskiego WRXa pomykającego Puławską w stronę Piasecznawczoraj, ok 12.00. Wymiana uprzejmości była.

 

Dzięki

Szkoda że dzisiaj nie zdążyliśmy zrealizować życzenia twojej córeczki... :D

Ale może następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela niebieskiej Imprezy kombi N/A 97-98 WG 66.... która stoi od rana zaparkowana pod moim blokiem. Bardzo ładny egzemplarz :wink:

 

 

 

Zaległe pozdrowienia z piątku, dla właściciela niebieskiego GTka oklejonego w plejady, który wyjeżdżał z AR EWROS na Włochach w Wawie koło 17.20-17.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

- emil123

- kierownika lubelskiej nexii, który to, mam nadzieję z powodzeniem, startował w chełmskiej pojeżdżawce

- kierownika srebrnego bug'a LB, który też dzielnie walczył

- kierownika srebrnego Forka LC (chyba kolegi z Biomleku)

- kierownika srebrnego bug'a LCH, który ok 16:30 śmigał po Żwirki i Wigury

- i kierownika/kierowniczki białego Lanosa WT stojącego przy hali sportowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Hawka STI z Cieszyna oraz jego załogi, z którym to wymieniliśmy uprzejmości na A-4 przed Wrockiem,. w drodze na rajd.

 

Pozdro również dla carlosa-wrx, z którym pozdrowienia wymieniliśmy w Sobotę w Walimiu.

P.S. Fajna wymiana zdań z Twoim kompanem na CB(zazdrościł) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla

- emil123

- kierownika lubelskiej nexii, który to, mam nadzieję z powodzeniem, startował w chełmskiej pojeżdżawce

- kierownika srebrnego bug'a LB, który też dzielnie walczył

- kierownika srebrnego Forka LC (chyba kolegi z Biomleku)

- kierownika srebrnego bug'a LCH, który ok 16:30 śmigał po Żwirki i Wigury

- i kierownika/kierowniczki białego Lanosa WT stojącego przy hali sportowej

Odpozdrawiam i dołączam się do pozdrowień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro również dla carlosa-wrx, z którym pozdrowienia wymieniliśmy w Sobotę w Walimiu.

P.S. Fajna wymiana zdań z Twoim kompanem na CB(zazdrościł) :wink:

 

czesc, oczywiście odpozdrawiam, w samochodzie poprzedzajacym jechał Carfit z częścią ekipy, także rozumiesz teraz czemu wymiana zdan była nieszablonowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, oczywiście odpozdrawiam, w samochodzie poprzedzajacym jechał Carfit z częścią ekipy, także rozumiesz teraz czemu wymiana zdan była nieszablonowa

 

Cholera, mogłem się domyślic, że ten zieloniutki focusik, to broń carfita :!:

Oczywiście również pozdrawiam właściciela wściekłego RS-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...