Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

rombu, Adi, piękna krucjata pro-alko :)

 

Z samych Waszych postów wynika, że zrobienie wesela zgodnego ze swoimi przekonaniami jest be i egoistyczne, zaś wbicie na czyjeś wesle i chlejenie wbrew woli gospodarzy jest odruchem szlachetnym - wielkie :lol:

 

Szanuję Wasze upodobania imprezowe, a wspomnę tylko, że kilka wesel non-alko (lub tylko z winem), na których byłem nie tylko były świetne, ale też trwały dużo dłużej niż zakrapiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim weselu nie było alkoholu i tańca

Też byłem na jednym takim weselu (względy religijne młodej pary i co najmniej połowy gości). Ale na szczęście zorganizowałem grupę wsparcia i alkohol. No i uratowaliśmy impręzę :twisted:

Najzabawniej jest, gdy banda trzeźwych urządza weselne zabawy i na siłę pokazuje,że się świetnie bawi. Żenujący widok, trzeba się upić, by złapać dystans :wink: :P

Wiesz co,Adi, normalnie mnie zatrzęsło. :evil: Chwalisz się zwyczajnym buractwem :evil: Trzeźwi na weselu, to banda, a pochlani, demolujący młodym imprezę goście to super ekipa. Takich wywalił bym za fraki z mojego wesela i po zawodach.

Jak można rozwalić komuś wesele i jeszcze się tym chwalić??? :shock: :shock: :shock:

Współczuję....

I tyle w tym temacie, bo się OT robi. Sorry za spięcie atmosfery. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos wesela:

 

 

Pyta turysta siedzącego nad stumykiem bacy:

- co tak baco siedzicie zamyślony?

- a wahom się ...

- czemu się wahacie?

- a bo wczoraj byli my z moją starą na weselu.

Starą wychędożyli za stodołą, a mi morde obili ...

Dzisiaj są poprawiny. Ona chce iść, a ja się wahom .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można rozwalić komuś wesele i jeszcze się tym chwalić???

Ciężko Ci czytać ze zrozumieniem? URATOWALIŚMY, a nie zdemolowaliśmy/rozwaliliśmy imprezę. Dopóki nie było alkoholu impreza nie istaniała. Durne zabawy garstki ludzi, którzy chcą coś udowodnić i dziesiątki zażenowanych, niedowierzających oczu.

Gdy pojawił się alkohol impreza ruszyła, ludzie się zaczęli bawić, włącznie z młodymi.

Takich wywalił bym za fraki z mojego wesela i po zawodach

Tolerancja na poziomie O. Rydzyka :wink: . A koperty byś oddał?, Obawiam się, że wesele by się nie zwróciło, jak 3/4 ludzi byś wywalił, włącznie z Młodą Parą :shock:

:mrgreen:

 

-- 13 lip 2012, o 18:26 --

 

a wspomnę tylko, że kilka wesel non-alko , na których byłem nie tylko były świetne, ale też trwały dużo dłużej niż zakrapiane

Ja tego świństwa nie wciągam, zostaję przy alkoholu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję że nie poprosiłem go o
. Pytałem potem -znał na pamięć. Jak ktoś przy tym nie umiał by zatańczyć, to jest noga a nie tancerz. :P Toż to ogień 8) Dla nie znających tego - od 3.58.

 

Tylko trzeba uważać, żeby sobie nóg nie połamać, takie to skoczne :twisted:

 

Nieźle mi to banie zatyrało. Nie to, że ja jakiś płytki jestem i w ogóle, ale na wesele takie coś chyba średnio pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że na weselu alko musi być :twisted: . Nikt do picia nie zmusza, nie trzeba od razu walić do zgonu czy dymy kręcić, ale wóda w Polsce to tradycja :mrgreen:

Wesele robi się dla gości a nie dla młodych, młodzi mają swój miesiąc dla siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że na weselu alko musi być :twisted: . Nikt do picia nie zmusza, nie trzeba od razu walić do zgonu czy dymy kręcić, ale wóda w Polsce to tradycja :mrgreen:

Wesele robi się dla gości a nie dla młodych, młodzi mają swój miesiąc dla siebie :wink:

 

Popieram w 40% :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie gaźnikowym naciskam gaz i silnik wchodzi na obroty. W nowoczesnym, superekologicznym pojeździe na te obroty trzeba poczekać i to sporo. Czasem mam wrażenie, że tam pod maską siedzi taki typ z ołóweczkiem i liczy: jeżeli odczyt z przepływomierza to 3,3 V, TPS to 50%, prędkość obrotowa 2348, a temperatura 22C, to dawka paliwa będzie czekaj tu dwa, razy siedem, pięć w pamięci, czyli dwadzieścia cztery plus dwanaście razy eee DOBRA, SIEDEMNAŚCIE KOMA CZTERY! POLEWAJCIE, WTRYSKIWACZE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...