Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś skutecznie ukryłem na widoku nutellę... kupiliśmy duży, ogromny słoik i pechowo wyszło, że chwilę później przyjechała córka z chłopakiem.

Oczywiście postanowiłem otworzyć słoik dopiero po ich wyjeździe :mrgreen:

Gdy w końcu dorwałem się do słoika, okazało się, że zawartość słoika wyparowała, ale tak skutecznie, że na ściankach została nutella, a środek był pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, _ONE_ napisał(a):

Kiedyś skutecznie ukryłem na widoku nutellę... kupiliśmy duży, ogromny słoik i pechowo wyszło, że chwilę później przyjechała córka z chłopakiem.

Oczywiście postanowiłem otworzyć słoik dopiero po ich wyjeździe :mrgreen:

Gdy w końcu dorwałem się do słoika, okazało się, że zawartość słoika wyparowała, ale tak skutecznie, że na ściankach została nutella, a środek był pusty.

A jednak to prawda, że ludzie to jedzą 

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sartek napisał(a):

eee, z Mishą chyba jeszcze nikt nie zginął, ja bym z nim jechał bez zastanowienia :)

Ja również - widać, że ogarnia i choć jeździ szybko, to zna granice bezpieczeństwa i przesadnie się do nich nie zbliża :) Nawet na tym nagraniu ktoś mu tam krzyczy, żeby jakiś zakręt wziął pełnym gazem i to jedyny moment, w którym Miszka jest wyraźnie zirytowany (pewnie mimo świadomości, że to miał być żart): https://youtu.be/QfDWMEqUOb8?t=318 - to ten moment.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...