Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję zamiast ORLEN dać LENOR, bo nikt tak nie wyczyści Ci portfela, a wystarczy zmienić kolejność liter

Wszyscy już jadą z cenami, bez krepacji. Circle k skacze jakby miał palpitacje, a wydaje mi się jakby na weekend wszędzie drożalo paliwo po czym w poniedziałek ciut taniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, chojny napisał:

088B81A2-1310-4717-B2B6-17A08344B58A.jpeg

 

To ja w lesie na rowerze.

Dzisiaj jedną włochatą muchę zdążyłem wypluć. Kwadrans później innej nie zdążyłem, na szczęście mniejsza była i miałem wodę w bidonie do popicia.

No i nadal czekam aż ktoś mi powie, która mucha ma smak mięty. Bo jakiś gatunek na pewno ma!

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Knurek1111 napisał:

 

To ja w lesie na rowerze.

Dzisiaj jedną włochatą muchę zdążyłem wypluć. Kwadrans później innej nie zdążyłem, na szczęście mniejsza była i miałem wodę w bidonie do popicia.

No i nadal czekam aż ktoś mi powie, która mucha ma smak mięty. Bo jakiś gatunek na pewno ma!

 

6a2389f19202.jpg

 

Jeśli połknałeś muchę to oznacza to tylko jedno...usmiechałeś się podczas jazdy....

 

...i o to właśnie chodzi! :thumbup:

  • Zdrówko! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Knurek1111 napisał:

 

To ja w lesie na rowerze.

Dzisiaj jedną włochatą muchę zdążyłem wypluć. Kwadrans później innej nie zdążyłem, na szczęście mniejsza była i miałem wodę w bidonie do popicia.

No i nadal czekam aż ktoś mi powie, która mucha ma smak mięty. Bo jakiś gatunek na pewno ma!

 

Zły dotyk może boleć całe życie toteż polecam unikać miętowej herbaty przez jakiś czas, żeby nie przypominało Ci muchy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Neutrino33 napisał:

6a2389f19202.jpg

 

Jeśli połknałeś muchę to oznacza to tylko jedno...usmiechałeś się podczas jazdy....

 

...i o to właśnie chodzi! :thumbup:


Musiałbym nie mieć jedynek, żeby połykać muchy przy uśmiechu.

Zwyczajnie nie mogę oduczyć się jeżdżenia z otwartymi ustami ;)

A w ogóle owady to przyszłość żywienia, więc na Twoim miejscu też bym się przyzwyczajał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Knurek1111 napisał:


Musiałbym nie mieć jedynek, żeby połykać muchy przy uśmiechu.

Zwyczajnie nie mogę oduczyć się jeżdżenia z otwartymi ustami ;)

A w ogóle owady to przyszłość żywienia, więc na Twoim miejscu też bym się przyzwyczajał ;) 

Ja natomiast staram się cały czas oddychać tylko nosem, również w trakcie wysiłku fizycznego...połknąłeś kiedyś muchę przez nos? ...może nie tradiają się duże, ale podobnie mieszane uczucia pozostają :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...