Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

CB80C187-BF81-42A7-97E6-EED9255FFD1C.thumb.jpeg.f9e1dda998d6477826ea40dd6e4bc097.jpeg
Nie wiem co w tym śmiesznego, poczytaj dlaczego akurat ten pomnik, wbrew temu co się wydaje niektórym nie z powodu Sobieskiego (z oczywistych względów), tylko z powodu symboliki tego miejsca na mapie Gdańska. Znajomy z Gdańska mi podpowiadał że dla nich bez tłumaczenia miejsce było dość oczywiste...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, skwaro napisał:
Godzinę temu, gumas_72 napisał:
CB80C187-BF81-42A7-97E6-EED9255FFD1C.thumb.jpeg.f9e1dda998d6477826ea40dd6e4bc097.jpeg

Nie wiem co w tym śmiesznego, poczytaj dlaczego akurat ten pomnik, wbrew temu co się wydaje niektórym nie z powodu Sobieskiego (z oczywistych względów), tylko z powodu symboliki tego miejsca na mapie Gdańska. Znajomy z Gdańska mi podpowiadał że dla nich bez tłumaczenia miejsce było dość oczywiste...

A ha:biglol:

ps: ciekawe czy pod pomnikiem Neptuna ktoś demonstrował?

Edytowane przez gumas_72
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ha:biglol:
ps: ciekawe czy pod pomnikiem Neptuna ktoś demonstrował?
Taki cytat bo widzę że znów było za trudne:
"O godz. 11.00 pod pomnikiem Króla Jana III Sobieskiego w Gdańsku, miejscu w którym jeszcze przed 1989 rokiem organizowano manifestacje związane z obchodami rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, zebrali się przedstawiciele Związku Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej, samorządów Gdańska i województwa pomorskiego, gdańszczanie i turyści."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...