Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

E tam czy ja wiem? 

Gdyby głupi miał się wstydzić że jest głupi musiałby choc na chwilę stanąć obok siebie i stać się odrobinę mądrzejszy żeby móc zrozumieć że jest głupi. Także niczego specjalnie zadziwiającego tu nie widzę.pan Saramowicz słabo kumaty jest musi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, eurojanek napisał:

E tam czy ja wiem? 

Gdyby głupi miał się wstydzić że jest głupi musiałby choc na chwilę stanąć obok siebie i stać się odrobinę mądrzejszy żeby móc zrozumieć że jest głupi. Także niczego specjalnie zadziwiającego tu nie widzę.pan Saramowicz słabo kumaty jest musi :)

W zamierzchłych czasach głupich też nie brakowało. Tyle, że każdy dookoła miał prawo powiedzieć głupiemu, że jest głupi. To skutkowało tym, że głupiemu było wstyd wychylać się ze swoją głupotą, więc zazwyczaj siedział cicho. Teraz głupiemu nie wolno powiedzieć, że jest głupi. Mało tego, wielu mu mówi, że ma prawo do głupoty, a coraz więcej też takich, co go zachęcają, żeby był dumny ze swojej głupoty. Głupota jest zapraszana do mediów, głupota bryluje, głupota przynosi kasę. I tak głupota weszła na salony, co zachęca jeszcze większą głupotę do walki o równouprawnienie. Świat idzie na dno.

  • Lajk 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, skwaro napisał:

Jak chodzi o joke, to ten jest lepszy :)

1aa8e3fb211089a9975f22714311f6bc.jpg

Zupelnie nietrafiony zart. To jak wstawimy tu trabanta to bedziemy pekac ze smiechu? Wlasnie ta supra miala smak legendy sportowego auta i to byl zart ze smakiem

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie wiesz czemu go wstawiłem. Mem z Suprą okrążył internet z rok temu. Wszyscy fani Supry tak się nim podniecali i wszędzie próbowali udowodnić że to prawda, aż reszta zareagowała przeróbkami z różnymi bardzo kiepskimi autami żeby ich wyśmiać :)

A ostatnio ktoś to odkopał po raz kolejny, myśląc że to prawda i fala beki w internecie ruszyła ponownie :)

Z Subaru też jest mem :)
cd65442650dba42dfce23b40720d0df7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, suberet napisał:

W zamierzchłych czasach głupich też nie brakowało. Tyle, że każdy dookoła miał prawo powiedzieć głupiemu, że jest głupi. To skutkowało tym, że głupiemu było wstyd wychylać się ze swoją głupotą, więc zazwyczaj siedział cicho. Teraz głupiemu nie wolno powiedzieć, że jest głupi. Mało tego, wielu mu mówi, że ma prawo do głupoty, a coraz więcej też takich, co go zachęcają, żeby był dumny ze swojej głupoty. Głupota jest zapraszana do mediów, głupota bryluje, głupota przynosi kasę. I tak głupota weszła na salony, co zachęca jeszcze większą głupotę do walki o równouprawnienie. Świat idzie na dno.

Kiedy umierasz, wszyscy dookoła się smucą, ale nie ty, bo o tym nie wiesz, gdyż nie żyjesz. Tak samo jest, kiedy jesteś głupi :mrgreen:

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, skwaro napisał:

Na telefonie ciężko było poznać logo, zresztą to i tak jeden pies :)

 

Mój znajomy powiedzał mi stanowczym głosem (jak pomyliłem Berlingo z Partnerem) " To nie jest to samo" :biglol:. Nie ważne było, że pod maską są emblematy choinki i Lwa z Francji :biglol: . Bo nie wiem czy wiesz ale Lew pochodzi z Francji :mrgreen:.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 22:40, suberet napisał:

W zamierzchłych czasach głupich też nie brakowało. Tyle, że każdy dookoła miał prawo powiedzieć głupiemu, że jest głupi. To skutkowało tym, że głupiemu było wstyd wychylać się ze swoją głupotą, więc zazwyczaj siedział cicho. Teraz głupiemu nie wolno powiedzieć, że jest głupi. Mało tego, wielu mu mówi, że ma prawo do głupoty, a coraz więcej też takich, co go zachęcają, żeby był dumny ze swojej głupoty. Głupota jest zapraszana do mediów, głupota bryluje, głupota przynosi kasę. I tak głupota weszła na salony, co zachęca jeszcze większą głupotę do walki o równouprawnienie. Świat idzie na dno.

 

Tymczasem media rzucają się na każdy ochłap sensacji. Pani Zuzanna z Mrągowa napisała na twitterze, że jest oburzona wypowiedzią pana Andrzeja w telewizji? Polubiło tego twita jej siedmiu znajomych? Dawaj do druku "Skandaliczna wypodziedź pana Andrzeja wywołała falę oburzenia!"


I to nie jest wcale problem Polski, w BBC od dawna widuję takie cuda. Na szczęście tej internetowej, z telewizji w domu zrezygnowałem prawie 20 lat temu i ani razu nie żałowałem, do filmów jest kino i netflix.

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupotę ciężko określić. O ile inteligencję w jakiś sposób jesteśmy w stanie zmierzyć tak nie ma miary mądrości. Stad też wiele osób nazywa innych głupcami przez wzgląd na odmienne poglądy czy tez zwyczajną niechęć.

Jest tez inna ciekawostka. Jeśli miarę mądrości i głupoty ubralibyśmy w procentowy rozklad, nagle okazałoby się, że w 95% osób chętnie widziałoby siebie samych w górnych 5% najmądrzejszych. Uważam że bardzo cieżko jest zdiagnozować siebie samego.

Jeśli chodzi o telewizję to również nie jestem na bieżąco, ale ta nigdy nie była ostoją widzy i mądrości.

Tymczasem średnie iq podobno stale rośnie, i mimo tego, że może nie idzie to w parze z mądrością to nie powiedziałbym że świat idzie na dno.

Polecam obejrzeć sobie fragmenty teleturnieji z japońskiej telewizji. Głupota bije z nich niczym z filmu "idiokracja", choć Japończycy należą do najinteligentniejszych nacji na świecie.

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Giechu napisał:

Głupotę ciężko określić. O ile inteligencję w jakś sposób jesteśmy w stanie zmierzyć tak nie ma miary mądrości. Stad też wiele osób nazywa innych głupcami przez wzgląd na odmienne poglądy czy tez zwyczajną niechęć.

Jest tez inna ciekawostka. Jeśli miarę mądrości i głupoty ubralibyśmy w procentowy rozklad, nagle okazałoby się, że w 95% osób chętnie widziałoby siebie samych w górnych 5% najmądrzejszych. Uważam że bardzo cieżko jest zdjagnozować siebie samego.

Jeśli chodzi o telewizję to również nie jestem na bierząco, ale ta nigdy nie była ostoją widzy i mądrości.

Tymczasem średnie iq podobno stale rośnie, i mimo tego, że może nie idzie to w parze z mądrością to nie powiedziałbym że świat idzie na dno.

Polecam obejrzeć sobie fragmenty teleturnieji z japońskiej telewizji. Głupota bije z nich niczym z filmu "idiokracja", choć Japończycy należą do najinteligentniejszych nacji na świecie.

Wbrew pozorom przeciwieństwem głupoty nie jest wcale inteligencja. Ja bym stawiał raczej na mądrość. Inteligencję wiążę z ogólną wiedzą, czasem wykształceniem. Mądrość to zdolność obserwacji, wyciągania wniosków i odróżnianie dobra od zła, bez oglądania się na zmieniające się ciągle normy społeczne. Znam wielu inteligentnych ludzi, z naprawdę wysokim wykształceniem i wiedzą, którzy w życiu też coś tam osiągnęli - i co z tego, kiedy są niezbyt mądrzy.

Tyle, że to nie ten wątek na taką dysputę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie antagonizuje mądrosci i niskiej inteligencji. To są dwa osobne "przebiegi" . Generalnie się zgadzam, choć mamy przeciwstawne definicje obu pojęć. Mądrość to dla mnie wiedza, zdobyta doświadczeniem i edukacją oraz pewnego rodzaju dojrzałość i powaga, natomiast za inteligencję uważam zdolnosć do myślenia abstrakcyjnego, szybkiego rozwiązywania zagadnień i sprawnego wyciągania wniosków. Wiedza do twardy dysk informacje na min zawarte a inteligencja to pamięć RAM i procesor.

Edytowane przez Giechu
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kukson napisał:

A jak nie mam ajfona to co mam zrobić? ;)

 

Biedaków nikt nie chce oglądać na instagramie. Musisz wyjść ze swojej strefy komfortu i zwizualizować swojego iphona, a umowa z Orange sama przyjdzie do ciebie.

  • Super! 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...