Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

media narobiły ostatnio szumu o satelicie co ponoć miałby się u nas rozbić. na onecie zobaczyłem taki komentarz:

 

Zapalmy swieczke za załogę satelity [']

 

tak się smiałem że mnie zołądek rozbolał :cool:

 

spalili...nie ma sie z czego smiac.......trza szybko zorganizowac zbiorke pieniedzy na pomoc rodzinom czlonkow satelity......pewnie pozostawili w zalobie zony....dzieci.... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znosilem do Forestera cały mój sprzęt grający (wzmacniacz, pakunki z harmonijkami, stojaki, syntezator itd). Trochę byłem obładowany tym wszystkim i powoli wszystko układałem sobie w bagazniku

 

Gdzieś Ty to wszystko upchnął w tym Leśniku?? :shock: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotruś napisał/a:

znosilem do Forestera cały mój sprzęt grający (wzmacniacz, pakunki z harmonijkami, stojaki, syntezator itd). Trochę byłem obładowany tym wszystkim i powoli wszystko układałem sobie w bagazniku

 

 

Gdzieś Ty to wszystko upchnął w tym Leśniku??

 

No właśnie - musiałem trochę poprzymierzać i pokombinować, co wzbudziło zainteresowanie tego małego Michała...

Ale to jeszcze nic...

Jak kupiliśmy nasze poprzednie auto (popularne francuskie kombi), moją żonę pytali w pracy dlaczego kupiliśmy akurat kombi (bo ten samochód występował jeszcze w 2 innych wersjach) ? Żona tłumaczy wszystkim, że mąż gra sobie w kapeli i czasem jeżdżą gdzieś na koncerty, więc kombi się mężowi przyda. Wtedy padło pytanie: "a na czym mąż gra?"

- na harmonijce ustnej .... :shock: :grin:

Podobno ludzie pospadali z krzesełek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykański statek kosmiczny doleciał na Marsa...wylądowali...

już zbierają się do wyjscia, aż tu nagle podlecialo 2 Marsjan, takich śmiesznych zielonych i bzzzzz zaspawali im drzwi wyjściowe.

Amerykanie próbują wyjśc... 10 minut, 30 minut...po godzinie się udało.Wyszli, a tam juz

zebrala się wieksza grupka Marsjan..

No wiec witają się i pytają:

- "Czemu zaspawaliście nam drzwi wyjściowe?"

- na co Marsjanie:

"zawsze tak robimy nowym, ale to chyba nie problem? - niedawno tu Polacy byli... koledzy zaspawali im drzwi, a oni po 5 minutach już byli na zewnatrz... i jeszcze prezenty przywieźli.."

- Amerykanie:

- "Prezenty? Polacy? Jakie prezenty?"

Marsjanin:

Wpierdol to sie nazywało czy jakoś tak, ale wszyscy dostali.

Intakwrx, :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 11:10 am ]

mam nazieje ze mody sie nie obraza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba owoc jakiegoś związku na THE Forum

No jak dobrze pokombinować to istotnie trzy osoby dramatu się znajdą ;) No bo tak: garnek na głowie - wiadomo czyja zasługa, róziowość - też bez większych wątpliwości ino zdaje mi się, że Owoc666 sprzedaje nieco nowocześniejsze komórki niż to dziecko (?) ma na szyi :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak dobrze pokombinować to istotnie trzy osoby dramatu się znajdą No bo tak: garnek na głowie - wiadomo czyja zasługa, róziowość - też bez większych wątpliwości ino zdaje mi się, że Owoc666 sprzedaje nieco nowocześniejsze komórki niż to dziecko (?) ma na szyi

Pozdrawiam

 

 

ciekawe czy pod tym garnkiem jest mocno kudlate :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima, stok. Na stoku narciarz w pelnym ekwipunku, gogle, kask, fajny ubiór.

Jedzie... nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wlatuje w drzewo....

Wstaje... kijki zgniecione, narty polamane, strój rozpieprzony, gogle rozbite,cala twarz we krwi, paru zębów brakuje...Otrzepuje sie, patrzy do góry i mówi:

"Kurwa, i tak lepiej niż w pracy!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazowanie gatunków Metalu na przykładzie ratowania księżniczki z łap smoka...

 

Heavy Metal

Bohater przybywa na harleyu , zabija smoka, wypija kilka piw i kocha się z księżniczką.

 

Power Metal

Bohater przybywa na białym jednorożcu, ucieka smokowi, ratuje księżniczkę i kocha się z nią w zaczarowanym lesie.

 

Thrash Metal

Bohater przybywa, walczy ze smokiem, ratuje księżniczkę i pie..... ją.

 

Folk Metal

Bohater przybywa z przyjaciółmi grającymi na akordeonach, skrzypcach, fletach i wielu innych dziwnych instrumentach które powodują, że smok zasypia. Wtedy wszyscy odchodzą… bez księżniczki.

 

Viking Metal

Bohater przybywa na statku, zabija smoka swym potężnym toporem, odziera smoka ze skóry i go zjada, gwałci księżniczkę na śmierć, kradnie jej dobytek i pali zamek przed odjazdem.

 

Death Metal

Bohater przybywa, zabija smoka, pie..... księżniczkę, zabija ją, później odchodzi.

 

Black Metal

Bohater przybywa o północy, zabija smoka i nadziewa go na pal przed zamkiem. Później pie..... księżniczkę, wypija krew w rytuale przed zabiciem jej. Później nadziewa księżniczkę na pal zaraz obok smoka.

 

Grindcore

Bohater przybywa, wykrzykuje coś kompletnie niezrozumiałego przez około dwie minuty I odchodzi…

 

Doom Metal

Bohater przybywa, widzi olbrzymi rozmiar smoka i mówi o tym jak to nigdy go nie pokona, później wpada w depresję i popełnia samobójstwo. Smok zjada jego ciało a na deser pożera księżniczkę. Oto koniec tej smutnej historii.

 

Gothic Metal

Księżniczka w aksamitnym kostiumie śpiewa sopranem. Bohater dopełnia duet kiedy się pokazuje, śpiewają podczas gdy smok gra na flecie. Nagle smok połyka fujarkę i przez przypadek piecze księżniczkę i bohatera na wolnym ogniu następnie się dławi. Dusze wszystkich są na zawsze potępione w piekle.

 

Progressive Metal

Bohater przybywa z gitarą i gra 26 minutowe solo. Smok zabija się z nudów. Bohater przybywa do sypialni księżniczki, gra kolejne solo wszystkimi technikami, których się nauczył w ciągu ostatniego roku konserwatorium. Księżniczka ucieka szukając Heavy Metalowego bohatera.

 

Industrial Metal

Bohater przybywa ubrany w zatłuszczony płaszcz, wykonuje obsceniczne gesty wobec smoka i zostaje usunięty z legendy przez ochronę.

 

Speed Metal

Nagle pojawia się jakaś solówka, smok jest zmieszany, ktoś wykrzykuje dziwne rzeczy, księżniczka uświadamia sobie, że nie jest już dziewicą, smok i księżniczka wciąż szukają osoby za to odpowiedzialnej.

 

Christian Metal

Bohater przybywa w trakcie swojej drogi powrotnej z kościoła i śpiewa rzewną balladę smokowi o tym jak bardzo kocha go Jezus oraz że smok powinien się oddać w Jego opiekę. Smok natychmiast się nawraca, a kiedy księżniczka chce „podziękować” bohaterowi, ten odpowiada „przepraszam ale nie uprawiam seksu przedmałżeńskiego”

 

Glam Metal

Bohater przybywa; smok wyśmiewa jego wygląd i pozwala mu wejść. Bohater kradnie make-up księżniczki a następnie chce pomalować zamek na piękny różowy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...