Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.12.2023 o 13:44, Pan Dziedzic napisał(a):

Bidulka straciła głos od tego fosforanu sodu i wywiadów udziela tylko smsem :biglol:

 

Okazało się, że po opuszczeniu Sejmu poczułam się gorzej, straciłam przytomność i musiałam trafić do szpitala. Dziś czuję się już lepiej, ale wciąż nie mogę mówić. Porozumiewam się za pomocą SMS-ów - przekazała "Faktowi". Jednocześnie ujawniła, że przed nią diagnostyka okulistyczna. "

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo użycia gaśnic to dobrych ponad  20 lat temu jak żył jeszcze właściciel Skamexu -  Dominiak  w dawnym budynku Polsportu na ul częstochowskiej zrobił parapetówę z okazji wyremontowania biura  dla innych prezesów różnych firm w tym biurowcu. Dobrych kilkadziesiąt tysięcy wydał na remont i zakup mebli. Tak se popili  prezesi że (też już śp) Jabłoński użył gaśnicy pianowej  i popsikał nią po wszystkim. Następnego dnia  prezes Skamexu po wytrzeźwieniu jak zobaczył w jakim stanie są meble  to pojechał do metalpolu i kupił siekierę a następnie udał sie do biura Jabłońskiego i porąbał mu wszystkie meble, a na odchodne zostawił mu rachunek za siekierę do zwrócenia mu kasy :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Henryk82 napisał(a):

A propo użycia gaśnic to dobrych ponad  20 lat temu jak żył jeszcze właściciel Skamexu -  Dominiak  w dawnym budynku Polsportu na ul częstochowskiej zrobił parapetówę z okazji wyremontowania biura  dla innych prezesów różnych firm w tym biurowcu. Dobrych kilkadziesiąt tysięcy wydał na remont i zakup mebli. Tak se popili  prezesi że (też już śp) Jabłoński użył gaśnicy pianowej  i popsikał nią po wszystkim. Następnego dnia  prezes Skamexu po wytrzeźwieniu jak zobaczył w jakim stanie są meble  to pojechał do metalpolu i kupił siekierę a następnie udał sie do biura Jabłońskiego i porąbał mu wszystkie meble, a na odchodne zostawił mu rachunek za siekierę do zwrócenia mu kasy :biglol:

 

 

Dlatego parapetówę się robi przed malowaniem i przed meblami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba musze się zastanowić nad sobą, przeanalizować sporo, jaki jestem, dokąd zmierzam i tym podobne.

 

Może wtedy dojdę jak "internet" mnie targetuje, że coś takiego wyskoczyło mi na FB w polecanych :o

 

;) 

 

image.png.9aa8e9d0dec2a89292dc24ea39937076.png

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...