Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

a może szły za tym głębsze przemyślenia, w tych miejscach gdzie zawory mają być otwarte jest "u" gdzie zamknięte "ó" i tym sposobem nikt się nie pomyli:mrgreen:

Dokładnie . Ja tez mówię „ poszłem” jak idę gdzieś blisko a „poszedłem” jak gdzieś dalej….


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, chojny napisał(a):

- Kochanie, musisz sobie kupić nowa kurtkę. 

- Dobra jest.

 

 

Jego kurtka. 


 

8F74C54B-669D-4868-91CC-DC65BEC27B57.jpeg

Ostatnio ze znajomym śmialiśmy się z naszych kurtek przy wyciągu narciarskim. W miejsce na telefon idealnie mieści się obecnie byle baton lub wafelek, a w miejsce odtwarzacza muzyki na styk wchodzi smartphone.

 

Nie ma sensu wymieniać kurtek jeżeli od 15-17 lat używamy ich 5-10 dni w roku po np. 4h dziennie gdy jesteśmy na stoku.

Edytowane przez NonPhixion
  • Zdrówko! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, NonPhixion napisał(a):

Ostatnio ze znajomym śmialiśmy się z naszych kurtek przy wyciągu narciarskim. W miejsce na telefon idealnie mieści się obecnie byle baton lub wafelek, a w miejsce odtwarzacza muzyki na styk wchodzi smartphone.

 

Nie ma sensu wymieniać kurtek jeżeli od 15-17 lat używamy ich 5-10 dni w roku po np. 4h dziennie gdy jesteśmy na stoku.

ja powoli dojrzewam do zakupu nowej, kilka już przymierzałem i udało mi się znaleźć dokładnie taką samą jak mam i chyba się na nią skuszę, jedyny minus, brak kieszonki na rekawie na karnet, ale w tamtych czasach to ludzie karnety mieli na takich wynalazkach

1CFBCAF3-A22E-4DC6-A6F0-77A33527C80E.thumb.jpeg.5efeed1d59394ac8bc6e347cd5d9f15d.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, radekk napisał(a):

ja powoli dojrzewam do zakupu nowej, kilka już przymierzałem i udało mi się znaleźć dokładnie taką samą jak mam i chyba się na nią skuszę, jedyny minus, brak kieszonki na rekawie na karnet, ale w tamtych czasach to ludzie karnety mieli na takich wynalazkach

1CFBCAF3-A22E-4DC6-A6F0-77A33527C80E.thumb.jpeg.5efeed1d59394ac8bc6e347cd5d9f15d.jpeg


Nie jest źle, kurtka mogła pochodzić z czasów kiedy wyciągów nie było a wszyscy podchodzili ’jodełką’… ;) 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, radekk napisał(a):

Ja tam w tym formacie jeszcze tragedii nie widzę

Pracuj sobie z plikami, które w nazwie zawierają datę wersji w obydwu tych idiotycznych formatach i sortuj je sobie, albo foldery tworzone w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Knurek1111 napisał(a):


Nie jest źle, kurtka mogła pochodzić z czasów kiedy wyciągów nie było a wszyscy podchodzili ’jodełką’… ;) 

były już, były, choć w moim przypadku to faktycznie tak to mogło jeszcze wyglądać.

 

Nawet jak patrzę to podobna ta kurtka do mojej, tylko kolory inne:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...