Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, skwaro napisał:

Współczuję takiego tłumaczenia. Ja chyba nie znam języka na tyle, żeby tłumaczyć w locie, do tego trzeba mieć chyba specjalne predyspozycje. Inna sprawa że nigdy nie próbowałem :)

spróbuj, to wcale nie jest takie trudne

 

 

  • Super! 1
  • Haha 10
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, skwaro napisał:

Współczuję takiego tłumaczenia. Ja chyba nie znam języka na tyle, żeby tłumaczyć w locie, do tego trzeba mieć chyba specjalne predyspozycje. Inna sprawa że nigdy nie próbowałem :)

 

Umiejętność koncentracji i rozdziału słuchania i mówienia symultaniczne - to podstawa. 

No i - tak, przydaje się znajomość języka. Po 25 latach nie robi mi różnicy w jakim kierunku FRA-ENG-PL :superhero:

Edytowane przez Fala
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Durbos napisał:

Wg tego schematu to pewnie Elon Mózg?

To już było?... 

FB_IMG_1633549414039.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fala napisał:

 

Umiejętność koncentracji i rozdziału słuchania i mówienia symultanicznego to podstawa. 

No i - tak, przydaje się znajomość języka. Po 25 latach nie robi mi różnicy w jakim kierunku FRA-ENG-PL :superhero:

Ja jakieś 15 lat używam angielskiego codziennie w pracy, komunikuję się swobodnie, ale tłumaczyć nie umiem. Poza tym z tego ponad 10 lat głównie ze Szkotami więc się nie liczy, kiedyś nawet się zastanawiałem na Heathrow czy kupować słownik English-Scottish, jak kupowałem książkę Clarksona :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nadaje się to do paru tematów. A przede wszystkim - "to się nie dzieje naprawdę...."

 


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27721793,lublin-radni-glosowali-ws-obecnosci-ziemi-w-ukladzie-slonecznym.html

 

 

FB_IMG_1635114947684.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...