Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, llkuba napisał:

Te kilka minut to wystarczy żeby być pierwszy w kolejce przy załadunku czy rozładunku a co za tym idzie jest szybciej w domu

 

8 godzin temu, radnor napisał:

A TIRowcy nie mieli by czym to dowozić, gdyby bankierzy od leasingów ciężarówek nie dojechali do pracy. Szach-mat.

Nie zapominajcie o tym, że wnuczek odwożący babcię na badanie do przychodni też musi się spieszyć... dziadek nie może spóźnić się do kościoła, bo wszystkie ławki będą zajęte... tatuś w drodze z pracy musi przycisnąć, bo mu obiad wystygnie, a i mamusia musi zdążyć zrobić zakupy i pogonić trochę, żeby ten obiad ugotować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, radnor napisał:

 

A TIRowcy nie mieli by czym to dowozić, gdyby bankierzy od leasingów ciężarówek nie dojechali do pracy. Szach-mat.

 

Ja akurat jestem zdania, że jakby kiedyś wszyscy pracownicy branży finansowej nie dotarli do pracy to po pierwszym chaosie ostatecznie żyłoby się nam wszystkim lepiej. :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Neutrino33 napisał:

 

Ja akurat jestem zdania, że jakby kiedyś wszyscy pracownicy branży finansowej nie dotarli do pracy to po pierwszym chaosie ostatecznie żyłoby się nam wszystkim lepiej. :OO:

Też jestem takiego zdania, niemniej także u mnie w pracy panie z administracji są przekonane, że są najważniejsze i bez nich uczelnia nie może funkcjonować ;)

Okropnie mnie to irytuje... 

Co bardziej wkurzające, pracowników administracji jest więcej niż nauczycieli akademickich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Aga napisał:

Też jestem takiego zdania, niemniej także u mnie w pracy panie z administracji są przekonane, że są najważniejsze i bez nich uczelnia nie może funkcjonować ;)

Okropnie mnie to irytuje... 

Co bardziej wkurzające, pracowników administracji jest więcej niż nauczycieli akademickich :lol:

Paranoja :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, radnor napisał:

 

A TIRowcy nie mieli by czym to dowozić, gdyby bankierzy od leasingów ciężarówek nie dojechali do pracy. Szach-mat.

 

Jak widzisz, można się tak licytować bez końca, więc biadolenie na ciężką dolę kierowcy daleko od żony mnie nie rusza. Zawsze może zmienić zawód, kierowców zrobi się niedobór, pensje wzrosną, zaczną płacić za rozładunki, itp itd. Wolny rynek panie.

 

Jak szach ? Jaki mat ? Nawet nie usiadłem do stołu a Ty już wygrałeś :biglol:.

 

Podam tylko jeden przykład z dzisiejszego dnia: Jadę do jednej fabryki (większość w dni w tym miesiącu wygląda tak samo), pokonuję około 27km dwujezdniową drogą ekspesową na której według przepisów drogowych nie można przekroczyć 120km/h. Według Twojej teoria przyblokowały mnie 4 osobówki bo jechały mniej niż 120km/h, natomiast żaden TIR nie wyprzedzał. Po Twoim wpisie wiem, że mało jeździsz.

 

Druga sprawa "bankierzy" dobrze składa się bo moja Kobieta od czasu Covid była dwa dni w biurze oddalonym 10 - 15 minut od miejsca zamieszkania. Pierwszy raz odebrać laptopa (Home Office) a drugi przyjąć gratulacje po narodzinach syna. Jako ciekawostkę dodam, że jest księgową, zaksięgowała więcej osobówek niż "TIR-ów" :lol:. Mało tego "bank" zrezygnował z powierzchni którą wynajmują i praca zdalna zostanie standardem. 

 

Znam też problemy fabryk które dopiero produkują towar przez co kierowca czeka 4 godziny (to tylko przykład bo czasami cały dzień) na załadunek. Znam też problem braku operatorów wózka widłowego i wiele innych problemów o których nie masz zielonego pojęcia.

 

Po prostu nie chcę się rozpisywać bo:

 

10 godzin temu, radnor napisał:

więc biadolenie na ciężką dolę kierowcy daleko od żony mnie nie rusza

 

Oczywiście można przebranżowić się, ale też można być bardziej tolerancyjny. Mema od @pumex1 nie biorę całkowicie na poważnie.

 

Życzę Miłego Dnia.

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hak64 napisał:

 

Nie zapominajcie o tym, że wnuczek odwożący babcię na badanie do przychodni też musi się spieszyć... dziadek nie może spóźnić się do kościoła, bo wszystkie ławki będą zajęte... tatuś w drodze z pracy musi przycisnąć, bo mu obiad wystygnie, a i mamusia musi zdążyć zrobić zakupy i pogonić trochę, żeby ten obiad ugotować...

 

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to w ogóle wszyscy mają bardzo trudną, stresującą i odpowiedzialną pracę. Robią innym łaskę, że robią to co robią i należy im sie szacunek za samą pracę na każdym kroku poświadczony ukłonem w pas. Nie jest to - z góry uprzedzam - atak na kogokolwiek tylko takie spostrzeżenie natury socjologicznej.

Ostatnio np. na mojej lokalnej grupie jedna Pani szukała sprzątaczki - dostała tęgi OPR, że to uwłaczające tak o kimś pisać - że to "Pani do pomocy przy sprząteniu" etc. - czy to wszystko nie poszło za daleko?

  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, STIFF napisał:

Pani szukała sprzątaczki - dostała tęgi OPR, że to uwłaczające tak o kimś pisać

 

W rozwinięciu tego owczego pędu poprawności, został stworzony jeszcze jeden idiotyzm.

W pewnych kręgach słowo "pracownica" uwłacza 

Powinno być "pracowniczka"

:facepalm:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adi napisał:

 

W rozwinięciu tego owczego pędu poprawności, został stworzony jeszcze jeden idiotyzm.

W pewnych kręgach słowo "pracownica" uwłacza 

Powinno być "pracowniczka"

:facepalm:

 

A ja zawsze poprawiam, że nie jestem żadną nauczycielką tylko nauczycielem akademickim ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Też jestem takiego zdania, niemniej także u mnie w pracy panie z administracji są przekonane, że są najważniejsze i bez nich uczelnia nie może funkcjonować ;)

Okropnie mnie to irytuje... 

administracja żyje własnym życiem ;) kawusia, ciasteczko...

po prostu jesteś zazdrosna 

  • Super! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patryk Andrzej napisał:

kierowców jest za mało, ale z tym wyzej to troche nie znasz realiów :) 

 

W UK jest właśnie zamało, bo połowa wschodniej europy wróciła do domu.

 

Pensje wzrosły o 10-30%, Tesco i pewnie inne firmy też zaczęły fundować szkolenie nowym chętnym do pracy (£2000-£4000) i trąbią o tym w wiadomościach od trzech miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hak64 napisał:

 

Nie zapominajcie o tym, że wnuczek odwożący babcię na badanie do przychodni też musi się spieszyć... dziadek nie może spóźnić się do kościoła, bo wszystkie ławki będą zajęte... tatuś w drodze z pracy musi przycisnąć, bo mu obiad wystygnie, a i mamusia musi zdążyć zrobić zakupy i pogonić trochę, żeby ten obiad ugotować...

 

No czyli oni wszyscy ciule, a TiRowiec ma legitny powód do blokowania pasa, czego tu nie rozumieć? 


Przypominam, że to wątek humorystyczny, zanim się wszyscy zaczną spinać o moją ripostę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tommo napisał:

Może ktoś chętny na słynnego Maybacha od bezdomnego? :D

 

Używane Maybach Inny - 450 000 PLN, 31 000 km, 2016 - otomoto.pl

 

Znaczek na klapie bagażnika to potwierdza :)

 

 

 

:biglol: informacja o dilerze T. czyżby Tadeusz ? 

 

Screenshot_2021-08-11-12-47-33-860_com.android.chrome.thumb.jpg.36679b2aeb7dde8bcee8768b0c7897b7.jpg

 

Znaczek jak znaczek ale rejestracja :biglol:

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, koziolek napisał:

Kiedyś się mówiło 'facetka'B)

Pamiętam ;)

 

1 godzinę temu, suberet napisał:

Dajcie już spokój z tymi wynurzeniami ... Wcinam się, bo @Aga też się zatraciła izamiast reagować sama dryfuje.:P

 

W dniu 7.04.2006 o 12:59, WRC fan napisał:

1.Mod nie nabija postów-mod ma wiele do przekazania

2.Mod nie myli się-mod ma inne zdanie

3.Mod nie obija się-mod czuwa

4.Mod nie rozmywa tematu-mod przypomina o innych ważnych sprawach

5.Mod nie obraża innych-mod dobitnie zwraca uwagę.

:OO:

 

 

  • Haha 4
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...