Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ipsx82 napisał:

A jak bardzo trzeba nie kochać swoje dziecko by dać mu na  imię Krzysia ?

Czasem to jest jakiś imperatyw rodzinny nakazujący kontynuację imienia po dziadkach. Ja i mój kuzyn tak mamy. Czasem to jest tak mocno przestrzegane, że nikt nie odważy się tego przerwać. Stąd u górali tyle Stasków i Jaśków, bez względu na modę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Phacochoerus napisał:

IMG-20210118-WA0044.jpg

Chciałem coś napisać ale nie ten dział. Skoro już zacząłem, to powiem tak: Polacy jak Polacy, ale Szwajcarzy mają już akcję otwieram wbrew zakazowi :) Pewnie będą kombinować że federalne zakazy nie mogą dotyczyć spraw bytowych na poziome kantonów. 

 

https://www.thelocal.ch/20210111/why-are-some-swiss-restaurants-re-opening-despite-the-ban

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, radekk napisał:

ty nie gadaj tu takich rzeczy, bo sporo ludzi na forum pozamawiało jakiegoś Yarisa:mrgreen:

 

Oj, tam jak się kupuje nówki z Niemiec w okazyjnej, promocyjnej cenie naprawiane przez szpachlarza to tak jest jak na załączonym filmie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1uq napisał:

 

miałem podobnie z yarisem, podnośnik w górę a auto stoi :D

progi nie lubią tego

A spróbuj poprosić w warsztacie o nie podnoszenia auta za progi. Poczęstują cię wymownym spojrzeniem, oznaczającym: "Jestem profesjonalistą i wiem jak podnosi się auta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szamot napisał:

IMG-20210118-WA0001.jpg

Pod względem mocnych punktów w fotografii to Maradona jest we właściwym miejscu i wzrok z automatu ląduję w tym miejscu , a że takich mocnych punków jest 4 to u tej niewiasty mocnym punktem wbrew pozorom  jest obojczyk/ramię :biglol:

Edytowane przez ipsx82
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ipsx82 napisał:

Pod względem mocnych punktów w fotografii to Maradona jest we właściwym miejscu i wzrok z automatu ląduję w tym miejscu , a że takich mocnych punków jest 4 to u tej niewiasty mocnym punktem wbrew pozorom  jest obojczyk/ramię :biglol:

Kolor tego Fiata, też koresponduje z całością. Panda, 1.2 8V Pierwszy właściciel. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...