Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, OBK CVT napisał:

 

starsze od wegla

275843014-pogoda.jpg.8d580ec094cee81eadead03f32d41a4a.jpg

 

tapatalked

True story. Szkoda, że jeszcze nie ma zaznaczone, na których parkingach tną plandeki, kradną paliwo... Generalnie Zachód jak był tak dalej jest dziki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, aflinta napisał:

Dzisiaj szpiegujące mnie google przysłało na maila radosne podsumowanie gdzie byłem, no i zaciekawiła mnie szczególnie wycieczka do obecnej stolicy, okraszona fotką z byłej :)

image.png


Szacun, że spostrzegłeś. Ja chwilę musiałem się wpatrywać żeby odpoznać miejsce. Ale ja przez ostatnie trzy lata w mieście nie bywam bo na wsi robię... :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adi napisał:

Mam przypuszczenie, graniczące z pewnością, że kilku forumowiczów właśnie tak myśli.

Nie mogę się z tobą zgodzić. To może być co najwyżej efektem wyłączenia myślenia, lub przejawem bezobjawowej inteligencji, bowiem myślenie logiczne jest zaawansowanym procesem funkcjonowania mózgu... 

Edytowane przez hak64
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, radekk napisał:

A ktoś wie gdzie dokładnie jest ta farma pod Warszawą? Chętnie bym zobaczył jak to wyglada, a może coś się znajdzie wokół co uciekło, spadło, cokolwiek.. :mrgreen:

 

Tylko, że te 5 groszówki do zasiewu muszą być z przed 2015 roku !!! To ważne tylko one są zrobione z szlachetnego metalu ! Sami możecie sprawdzić - poważnie ! Te po 2015 przyciąga magnes, a te przed nie ! Dlatego jak skończą się im te szlachetne 5 groszówki to zasadzą swoje, a z tych nic nie będzie rosło bo zardzewieją ... :facepalm:

 

Już w 2014 r. NBP w sposób istotny ograniczył koszty emisji monet powszechnego obiegu o najniższej wartości nominalnej, tj. 1 gr, 2 gr i 5 gr. W następstwie zmiany stopu, z którego monety te były produkowane, tj. z mosiądzu manganowego, na stal powlekaną mosiądzem”

Edytowane przez Intakwrx
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hak64 napisał:

Nie mogę się z tobą zgodzić. To może być co najwyżej efektem wyłączenia myślenia, lub przejawem bezobjawowej inteligencji, bowiem myślenie logiczne jest zaawansowanym procesem funkcjonowania mózgu... 

To jest fejk. W tym sensie, że sporo takich produkcji zostalo wypuszczonych do netu.

To takie narzedzie :hi:

Jak kampania memowa.

Kilka razy mozna przeczytac i sie posmiac, ale 5 lat...

Edytowane przez euyot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

euyot, czyżbyś poczuł się wywołany? ;)

W Twoim przypadku proponowałbym zastosowanie, poza czytaniem ze zrozumieniem, również pisanie w zrozumiałym języku (poprawnie).

 

A tak przy okazji zwróć uwagę na temat wątku...może coś Ci to wyjaśni?

;)

  • Super! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euyot napisał:

Zdaza Ci sie cos zrozumiec alternatywnie i potem sa klopoty.

 

To pewnie Justyna opisała rzeczywistość. Ehh :facepalm:

Czy Twoje alternatywne postrzeganie, widzi żart i jego dalsze powiązanie, czy też jego ewolucję w dowolnym dla autora kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...