Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Subaryta napisał:

Mistrzu, pomijając fakt, że to brednia - The Forum to nie miejsce na politykę, idź agitować gdzie indziej, co?

Mi również "nie leży" to zdjęcie z Tuskiem.

Jednakże wytłumacz mi różnice z tymi dotyczącymi Morawieckiego?

  • Super! 1
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste - tamte są zabawne, ten deprecjonujący. Gdyby był to post wyśmiewający jakąś głupią decyzję Tuska (jest w czym wybrać) - luz, ale to powyżej ma jedynie za zadanie wygłosić tezę (słabą z resztą) bez cienia humoru. 

  • Super! 1
  • Smutny 1
  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda:D

To tak dla równowagi, świat z mojej perspektywy wygląda właśnie tak,chciałem zaznaczyć że nie atakowałem nikogo z forum za światopogląd 

Nie zawsze to co bawi mnie jest śmieszne dla Ciebie 

Edytowane przez Pitercvc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Subaryta napisał:

To proste - tamte są zabawne, ten deprecjonujący. Gdyby był to post wyśmiewający jakąś głupią decyzję Tuska (jest w czym wybrać) - luz, ale to powyżej ma jedynie za zadanie wygłosić tezę (słabą z resztą) bez cienia humoru. 

Sorki ale Twoje wytłumaczenie jest identyczne jak ..."Kali ukraść krowę....." ;)

Nie jestem fanem p.Morawieckiego a kolegę bardziej bawią "dowcipy" z Tuskiem - nie mnie oceniać jego poczucia humoru.

Uznałem, iż go to bawi (mnie nie) ale bym go na szafot nie prowadził i toporem głowy nie ucinał.

:drinks:

By nie było, że nie na temat;

IMG-20181230-WA0000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, PiotrGS napisał:

Sorki ale Twoje wytłumaczenie jest identyczne jak ..."Kali ukraść krowę....." ;)

No nie, bo chętnie pośmieję się z każdego (nie tylko z Tuska) jeżeli mem będzie miał wydźwięk zabawny - ten jest zwyczajnie polityczny (a i to nieudolnie). Nie do porównania jest to z memem nawiązującym do "Dnia Świra", sorry - to oczywiste. (i żeby nie było - nie chodzi personalnie o Tuska, a o jakość obrazka - to polityczna agitka a nie mem)

34 minuty temu, PiotrGS napisał:

Nie jestem fanem p.Morawieckiego a kolegę bardziej bawią "dowcipy" z Tuskiem - nie mnie oceniać jego poczucia humoru.

Ja generalnie nie jestem fanem żadnego polityka (choć niektórych zdarza mi się nie lubić mniej niż innych ;) ), ale to nie dowcip i nie tu miejsce takiej wiadomości.

35 minut temu, PiotrGS napisał:

Uznałem, iż go to bawi (mnie nie) ale bym go na szafot nie prowadził i toporem głowy nie ucinał.

Topór mi zabrali... 

;)

Pax.

Pozdrawiam

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...