Skocz do zawartości

Wrażenia z jazdy Legacy diesel.


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Ile ma kosztować ten piekny diesel w Polsce :?:

Za dużo... :evil::evil::twisted::twisted: :roll: :roll:

 

Kup sobie w takim razie ....Alfe 159 w dieslu..,niestety FWD ale za to tylko..109 tys zl...i ma 6 biegów :!: ( Legacy diesel.... 103-104 tys ale ma tylko 5 biegow , wiec nie wiem czy tym da sie jeżdzic :roll: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie...Może zamiast EVO zrobimy klase disel ?

 

I w tej klasie beda mialy jezdzic EVO?

 

g.

 

Zażartowałem...że zamiast EVO :cool:

 

Wszystkie marki moga zgłaszac sie w klasie "inne niz Subaru" moze byc nawet BMW :razz:

AK

ps. z EVO bedziesz sie scigal.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esilon napisał/a:

zanosi sie na pierwsze niezagazowane Subaru o zasiegu większym niz 600 km

 

 

przepraszam, ja tego "cudu" juz dokonalem, i to nieraz

 

Po autostradzie jest to mozliwe :P W Polsce srednio sa autostrady. Jak jechalem z Dubaju do Hatty (jakies 150km w jedna strone) i z powrotem to nie spalilo polowy baku nawet. A nawet wskazowka do polowy miala jeszcze kawalek.

 

W miescie w korkach przy klime 380km khallas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ma kosztować ten piekny diesel w Polsce :?:

Za dużo... :evil::evil::twisted::twisted: :roll: :roll:

 

Kup sobie w takim razie ....Alfe 159 w dieslu..,niestety FWD ale za to tylko..109 tys zl...i ma 6 biegów :!: ( Legacy diesel.... 103-104 tys ale ma tylko 5 biegow , wiec nie wiem czy tym da sie jeżdzic :roll: )

AK

 

Można kupić Alfę 159 2.4 JTDM Q4 210 KM :-) świetne auto ale cena trochę za słona bo ok 170 tys pln w zależności od wyposażenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duże koła, te budzące respekt dwie rury z tyłu, oh ale fantastyczne auto. No i super diesel super. Gorzej niż folder reklamowy.

 

+1 :mrgreen:

 

 

a jezeli calkiem dokladnie, to jest to:

 

korparativik7.jpg

 

Dziękuje za umożliwienie mi podróży takim fantastycznym samochodem !

 

 

 

:razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te duże koła, te budzące respekt dwie rury z tyłu, oh ale fantastyczne auto. No i super diesel super. Gorzej niż folder reklamowy.

 

Może przesadziłem... :shock: :mrgreen: ale Oktawia w dieslu...jako poprzedni. :roll: ...może będzie lepiej.... odebrane... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić Alfę 159 2.4 JTDM Q4 210 KM :-) świetne auto ale cena trochę za słona bo ok 170 tys pln w zależności od wyposażenia

Podobno nie skręca i waży jak słoń http://www.roadlook.pl/testy/alfa-romeo-159-sw-2-4-jtdm-q4-trudna-decyzja-test.html

Można ją kupić, ale zawiasy klękają szybciej niż w zaporożcu :wink: :razz:

 

[ Dodano: Sro Mar 05, 2008 6:42 am ]

Acha i jeszcze jedna - jak dla mnie bardzo ważna sprawa kwestii wyposażenia. Na naszej stronie SIP w specyfikacji OUTBACKA (nie wiem jak legacy), jest wyszczególnione, że wszystkie modele będą miały kiery momo z obsługą funkcji audio. Z tego co widze, po samochodach, które są na sprzedaż w Niemczech, nawet comfort+navi nie mają takowej, nie wspominając już o TRE. Czy coś wiadomo, na ten temat ? Obsługa audio w kierownicy RZĄDZI :mrgreen: i bardzo mi jej brakuje w moim OBK, a może ktoś próbował taką dołożyć do normalnej kierownicy ? Hmm ? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego w ofercie legacy diesel nie ma wersji RA HID ?

Trzeba kupić od razu wyższą - dużo droższą wersję wyposażeniową, a takie światełka to w końcu standard w dzisiejszych czasach. Szczególnie przydatny w obliczu słabości zwykłych świateł w subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...