Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

ale pamiętajcie, że dla nich poważną usterką jest już spalona zarówka w reflektorze...

 

to zalezy czy mowimy o rankingu TUV czy ADAC - jak dobrze pamietam, to ten pierwszy zbiera dane z przeglądów okresowych, a drugi z pomocy drogowej, wiec w efekcie bazuja na innych kryteriach :!:

 

Dokładnie tak jest, a ja miałem na myśli TUV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GREGG

Obstaję przy TUV :wink:

Natomiast na przestrzeni ostatniej dekady obserwowałem w tych rankingach różne ciekawe trendy i zjawiska :mrgreen: , np.:

zachwyt nad golfem 4 albo nad focusem 1 - jakie to niesamowite auta, absolutnie niezawodne... przez pierwsze dwa, trzy lata potem o dziwo :shock: lądowały w II czy III dziesiątce, a prawda jest taka, że pierwsze 10 pozycji zawsze okupowali Japończycy (z pewnymi wyjątkami-> prosiak 911, slk i czasami parę innych) wśród których zawsze był forek i legas. I dlatego bardzo mnie dziwi nieobecność legasa, bo nawet gdyby Niemiaszki zbadali ich tylko 20 to wynik i tak uśredniają do 1000, czy coś w tym stylu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemiaszki poszli po rozum do glowy i postanowili ze te auta nie beda sie pojawiac w statystyce poniewaz za malo sie ich sprzedaje. Ja juz od 10 lat tego g... nie czytam. I przez 10 lat na naprawy wydalem 0 €. Na gwarancji moze i cos sie trafilo ale to nie ja placilem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie w ten sposób poszli po rozum do głowy to najwyraźniej zbłądzili :mrgreen: G... czy nie przejrzeć można :wink: Natomiast faktycznie dwa razy w życiu doświadczyłem czegoś zgoła innego niż to, co prezentowano w ww. raportach, tzn. mój avensis AD, ooops przepraszam MY00 :twisted: rozsypał się na kawałki, a nasz obecny autobus, który dołuje w tych rankigach hula jak złoto (odpukać :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie piszą ale można pooglądać. Na TVN Turbo Kornacki w "Zakupie Kontrolowanym" pokazuje dziewczynie między innymi SI kombi z 2001- zwycięzca porównania. Prezentowany również mitsubishi Space Star nie zrobił na niej dobrego wrażenia ponieważ dziewczę nie słyszało i nie znało marki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie wersji AWD nowego conceptu Toyoty i Subaru Ft 86.

 

http://www.worldcarfans.c...s-ft-86-variant

 

I pomyśleć, że już zacząłem odkładać na niego kieszonkowe :cool:

Jeśli to okaże się prawdą, to będę zmuszony wydać je na coś innego :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownanie Legacy 2.5i CVT z kilkoma innymi rodzinnymi sedanami oferowanymi w US.

Europejczycy nie beda mieli za bardzo do czego to odniesc, bo wiekszosc modeli nie jest oferowanych w Europie. Jedynie Malibu jest zbudowane na wydluzonej plycie Opla Insignia.

 

http://www.motortrend.com/roadtests/sed ... index.html

 

seven-sedan-comparison-group-parked.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem czemu prowadzi Hyundai :wink:

U nas też wygrałaby Fabia :razz: :mrgreen:

 

 

W teście pierwsze miejsce Toyota, ale po głosowaniu widać, że wśród ludzi zaufanie do tej marki chyba nieco osłabło...

 

 

Dziwi mnie natomiast wysoka pozycja Fusiona tak w teście, jak i w głosowaniu.

Ci co na niego głosowali chyba środka nie widzieli, ani tym bardziej w nim nie siedzieli :neutral:

Ja tak, a nawet jeździłem tym autem przez tydzień i przyznam że pisząc w teście o "wyglądających tanio" plastikach, autorzy wykazali się dużą dozą litości :grin:

 

Chyba zwyciężył lokalny patriotyzm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie natomiast wysoka pozycja Fusiona tak w teście, jak i w głosowaniu.

Ci co na niego głosowali chyba środka nie widzieli, ani tym bardziej w nim nie siedzieli :neutral:

Ja tak, a nawet jeździłem tym autem przez tydzień i przyznam że pisząc w teście o "wyglądających tanio" plastikach, autorzy wykazali się dużą dozą litości :grin:

 

Ale jeździłeś europejskim, czy amerykańskim Fusionem?

Bo to dwa różne auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikad, z zewnątrz rzeczywiście jakby nie te same :mrgreen:

Co do plastików w środku, to nie wiem :wink:, bo do europejskiego nawet nie zaglądałem :razz:, a amerykańskiego miałem kiedyś z wypożyczalni i śmignąłem przez kilka stanów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest potwierdzenie infa na autogalerii

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=2957

 

I jest to chyba jedyny pomysł na zrobienie czegokolwiek z tego modelu.

Wszystkie wersje od najsłabszych powinny byc wyglądem zbliżone do STi(przede wszystkim poszerzone nadkola).

STi aby sie wyróżniać mógłby mieć zakładany ten najwiekszy spoiler stosowany w rajdówkach.

Wolnossak nie musi jeździć jak estiaj,ale niech chociaż przyzwoicie wygląda :!: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...