Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Przy czym to już chyba ostatni numer.

To jest pewnie? Szkoda, chociaż wydaje mi się, że na początku byli lepsi. Teraz jeszcze konkurencja ( TG, V12) jest mocniejsza...

 

Pewne nie. Ale, aktualny numer wyszedł z duuuużą zwłoką, o nowym nic nie słychać, chociaż minęły już ze 3 miesiące. Do tego, V12 przejęło dwóch redaktorów z KMH (Śliwa i Ratowski), a na forum KMH od dawna nikt z "załogi" się już nie udziela.

 

V12 w nowym wydaniu jest bardzo ciekawe, ale niestety w oczy razi przeogromna ilość błędów - ortograficznych, stylistycznych, czy błędów w łamaniu. Widzę to, chociaż nie jestem ani polonistą, ani dziennikarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Chociaż ja skończyłem kupować KMH gdzieś pół roku temu, bo po prostu stało się nudnawe...

V12 w nowym wydaniu jest bardzo ciekawe, ale niestety w oczy razi przeogromna ilość błędów - ortograficznych, stylistycznych, czy błędów w łamaniu. Widzę to, chociaż nie jestem ani polonistą, ani dziennikarzem

Tak to prawda, błędów jest dużo. Ale współpraca z EVO dużo im pomogła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Chociaż ja skończyłem kupować KMH gdzieś pół roku temu, bo po prostu stało się nudnawe...

V12 w nowym wydaniu jest bardzo ciekawe, ale niestety w oczy razi przeogromna ilość błędów - ortograficznych, stylistycznych, czy błędów w łamaniu. Widzę to, chociaż nie jestem ani polonistą, ani dziennikarzem

Tak to prawda, błędów jest dużo. Ale współpraca z EVO dużo im pomogła :)

 

Ja mam wszystkie numery KMH, TG i większość V12 8)

 

A teksty z EVO są super, ale też urozmaicone błędami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teksty z EVO są super, ale...

...połowę czytałem wcześniej w necie :mrgreen:

 

...a ja w oryginale :mrgreen:

W Empiku na jednym kolanie? :mrgreen:

 

Też. Ale zdarza mi się czasem kupić 8) Chociaż nie w Empiku - tata często jeździ do Anglii i mi przywozi Evo, Car, Banzai i inne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli że jak - kmh się skończyło, ew. właśnie kończy? :shock: i to akurat teraz kiedy mnie się spodobało... :P

V12 nie czytałem nigdy, TG kupuję dość często, ich forma też mi odpowiada, nie wspominając o tym, że stanowi dobrą alternatywę dla progermańskich wydawnictw... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jako tako trzymali terminy, teraz gdy zobaczę na okładce "miesięcznik" to się zdrowo uśmiechnę.

 

Co nie zmienia faktu, że to bardzo dobra gazeta :)

No właśnie, tym bardziej mogliby się trzymać stałej prędkości... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...