Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

To jest Emilii Plater - jeżdżę tamtęd dość często, bo moja druga połowa pracuje w LIMie (ten sam budynek, co Marriott) i po odwiezieniu jej muszę przejechać tamtędy w stronę swojego parkingu.

 

Nie do wiary, jak tam jest nierówno.

 

Dodam, że z czytałem artykuł, z którego wynikało, że przez opieszałość urzędników remont zacznie się dopiero w 2013 roku :!: Wyobrażacie sobie: przyjeżdżają kibice na Euro 2012, wysiadają na Centralnym, pierwszy krok poza dworzec i taka piękna wizytówka miasta... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze (3/2010) Auto motor und sport jest porównanie Mazdy 6 2.0 i Subaru Legacy 2.0 ze skrzynią Lineartronic. Nie zdradzę wyników (chyba, że na wyraźną prośbę ;)), ale dodam tylko, że tym razem dziennikarzom udało się zachować obiektywizm - w tym porównaniu wygrał japończyk :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym numerze (3/2010) Auto motor und sport jest porównanie Mazdy 6 2.0 i Subaru Legacy 2.0 ze skrzynią Lineartronic. Nie zdradzę wyników (chyba, że na wyraźną prośbę ;)), ale dodam tylko, że tym razem dziennikarzom udało się zachować obiektywizm - w tym porównaniu wygrał japończyk :P

Czyli Legas, Mazda fordem trąca... :twisted: (choć zawsze mi się podobała)

 

[ Dodano: Sro Mar 10, 2010 2:19 pm ]

cholera, spadł z podium

Ale jest drugi w 10-cio 11-to latkach :!:

Super :grin: (jakby pisali do mnie :mrgreen: )

ale pamiętajcie, że dla nich poważną usterką jest już spalona zarówka w reflektorze... Nie twierdzę, że brak im obiektywności, ale z pierdoły potrafią unieruchomić auto...

Poza tym pamiętam jak jeszcze kilka lat temu w czołówce zawsze był też legas,a teraz co :?: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem - gdzie się im stracił Legac :!:

 

Właśnie przeglądałem pełny ranking TUV z Auto-Bilda (ale nie z tego roku tylko z poprzedniego) i na około 100 aut w każdej kategorii wiekowej nie ma go w żadnej klasyfikacji :?:

Zresztą nie ma innego Subaru oprócz Forestera.

Jego sprzedaje się najwięcej, więc podejrzewam że reszta nie jest ujęta w rankingu, bo po prostu jest ich w porównaniu do modeli innych marek relatywnie mało :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pamiętajcie, że dla nich poważną usterką jest już spalona zarówka w reflektorze...

 

to zalezy czy mowimy o rankingu TUV czy ADAC - jak dobrze pamietam, to ten pierwszy zbiera dane z przeglądów okresowych, a drugi z pomocy drogowej, wiec w efekcie bazuja na innych kryteriach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...