Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim "4X4" jest artukuł o SI w dyszlu, nawet przychylna opinia, widać Panowie nie jeździli STI.

 

Większą uwagę zwróciłem jednak na zimowy test terenówek, oczywiście na podium dwaj przedstawiciele z Germanii ; Q5 i Tiguan.

Z japończyków zabrakło przedstawicieli Mitsubishi (chciałbym widzieć Pajero) i Subaru (w wersji 2,5T Foryś mógłby znieść konkurencję).

Grand Vitarę zaprezentowali z badziewną automatyczną skrzynią biegów.

A mogło być tak ciekawie, a wyszło jak zwykle :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogło być tak ciekawie, a wyszło jak zwykle :???:

 

W "tych" gazetach zawsze tak wychodzi :evil:

Raz nie biorą aut, które mogłyby stanowić konkurencję, innym razem podadzą nieprawdziwe dane...

Niemieckie zawsze będą górą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do konca o Subaru ale zawiera smieszne porównanie Imprezy WRX z Audi A3 TDI :roll:

 

http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... na,1427112

 

W pierwszym momencie pomyślałem "No nie :!: Znów przedruk porównania z jakiejś niemieckiej gazety i pewnie wygra Audi :evil: Czyżby do A3 wsadzili 3.0 TDI :?: ".

Ale na szczęście okazało się, żę to coś zupełnie innego :wink:

W końcu jakiś głos rozsądku. Z artykułem się oczywiście zgadzam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy "Motor" twierdzi w artykule pt. "Liga przegranych", że w 2009 roku Subaru zanotowało spadek sprzedaży na polskim rynku o 44.3%. Główny winowajca - Impreza (jedynie 168 sprzedanych egzemplarzy).

Prawda to? Co na to Dyrekcja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy "Motor" twierdzi w artykule pt. "Liga przegranych", że w 2009 roku Subaru zanotowało spadek sprzedaży na polskim rynku o 44.3%. Główny winowajca - Impreza (jedynie 168 sprzedanych egzemplarzy).

Prawda to? Co na to Dyrekcja :?:

 

Obawiam się, że to prawda. Przynajmniej po części. Dyrekcja podała wyniki za rok 2008 i rok 2009.

A czy wina Imprezy? Spadek z 260 na 147 Imprez procentowo wygląda źle, ale bardziej chyba boli spadek z 1009 na 657 Foresterów. W sumie nie wiem skąd wytrzasnęli w Motorze winowajcę w postaci Imprezy - jeśli chodzi o ilość egzemplarzy, to największy spadek zaliczył Forester, a procentowo - Tribeca (65 na 15).

Winowajca? Euro (przy uwzględnieniu polityki cenowej SIPu). W 2008 było niesamowicie niskie, a w 2009 niesamowicie wysokie.

 

Swoją drogą, ciekaw jestem skąd rozbieżność pomiędzy danymi sprzedaży Imprezy podanymi przez Dyrekcję (w które wierzę), a podanymi przez Motor. Czyżby Motor podał po prostu ile Imprez zostało zarejestrowanych w Polsce w tamtym roku? Oznaczałoby to, że aż 21 osób postanowiło sobie ściągnąć Imprezę na własną rękę z zagranicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem skąd wytrzasnęli w Motorze winowajcę w postaci Imprezy

 

Ok, słowo "winowajca" dopisałem tu ja. Ale w tekście z modeli Subaru wymieniono jedynie Imprezę i podano jej sprzedaż, więc to o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosworth przygotował Imprezę:

 

http://www.worldcarfans.com/11002122454 ... in-geneva-

 

Plotka głośi ponad 500 koni, szczegóły na marcowym Salonie w Genewie :wink:

 

[ Dodano: Czw Lut 18, 2010 11:02 am ]

O masz :!:

Znów przeoczyłem osobny wątek w tym temacie :wink: :mrgreen:

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... 19#1011745

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...