Jump to content

Aras

Użytkownik
 • Content Count

  865
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Aras last won the day on February 1 2011

Aras had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutralny

About Aras

 • Rank
  ..:: Profi ::..
 • Birthday 05/29/1970

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Swarzędz
 • Auto
  Impreza GT by MTS, Legacy IV 2.0R, WRX STI

Contact Methods

 • Skype
  Arek Malinowski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, Od kilku dni mam w aucie nawigację FT0021A, w wersji HK. Szukam pomocy w 3 kwestiach: 1. Jaką kamerę cofania kupić do tego radia? Wszystkie, które widziałem w necie, mają napięcie robocze 12V, tymczasem z opisu radia wynika że na złączu kamery jest 6V. 2. Po uruchomieniu radia za każdym razem pojawia się komunikat dotyczący bezpieczeństwa, który trzeba zaakceptować. Czy można to wyłączyć? 3. Po przełączeniu na tryb mapy, ekran jest podzielony na część audio i nawigacji. Po wejściu do menu nawigacji, nie widać wszystkich przycisków, gdyż lewa strona ekranu nadal zajęta jest przez menu audio. Od sprzedawcy dowiedziałem się, że należy uruchomić ponownie radio bez karty i znów z kartą. Pomogło ale tylko do następnego uruchomienia samochodu i radia - przycisk menu, który otwiera panel nawigacyjny map oraz umożliwia podział ekranu pomiędzy mapę i audio albo włączający mapę na pełen ekran, znów znika. Czy ktoś z Was zna trwałe rozwiązanie tego błędu? Wyciąganie i wkładanie karty bezpieczne jest tylko przy wyłączonym urzadzeniu, poza tym upierdliwe. Pozdrawiam
 2. Czy mapy stosowane w obecnych jednostkach głównych, można "wgrać" do Kenwooda z tytułu wątku? Bo chyba cały czas mówimy o aktualizacjach Kenwooda, a nie subarowych navi w ogóle, prawda?
 3. Trzeba obadać temat. Spróbuję się dowiedzieć w ASO.
 4. Po czym wnosisz, że mapy są stare? Czy widać to gdzieś w opisie? Dopytuję, bo od dawna zastanawiam się nad wyborem nawigacji i stary Kenwood byłby niezłą opcją, gdyby nie mapy z 2014.
 5. Hello, Trafiłem dzisiaj na taki link: http://www.satnavupdatestore.co.uk/subaru-core-2-201617-satellite-navigation-map-update-set-70-p.asp Czy ktoś z Was ma już za sobą aktualizację map do 2016/17? Dotychczas najbardziej aktualne były zdaje się z 2014, prawda?
 6. Koleżanki i Koledzy, Szukam posiadacza Forestera SF (do 2001 roku) celem przymiarki nowych części blacharskich. Chodzi o wizualne sprawdzenie czy nowe blachy będą pasowały. Chętnego do pomocy proszę o kontakt w PW.
 7. Dzięki. Takie właśnie były wyniki moich poszukiwań. Czyli nie ma co kombinować i jeśli chce się mieć pełną funkcjonalność, to tylko tytułowy Kenwood.
 8. Czy tylko opisywany w tym zacnym wątku model Kenwooda, posiada funkcję CAN, umożlwiającą oglądanie na ekranie radia parametrów auta, czy są dostępne inne radia, z tą funkcją?
 9. Jeśli masz na myśli stadko lecące DK92 od strony Świecka, to Ktoś Stąd
 10. Piotr, Podrzuć jakieś szczegóły na PW. Widziałem auto w piątek....przez szybę w drzwiach . Rozglądam się za cywilem....
 11. Bo wszyscy byli pod Tesco ;-) I to byli w niedzielę, więc nawet jakbyś przejeżdżał koło Tesco, to zastałbyś co najwyżej kawałek parkingu zachwyconego tak szacownym zgromadzeniem
 12. już chyba wiem, po co do mnie dzwoniłeś... sorry, ale kompletnie zapomniałem oddzwonić... To żałuj, bo warunki były topowe
 13. Paweł, Łukasz - dziękuję. Kąkolewo to dla mnie odkrycie dekady! Warunki mega i do tego bardzo bezpiecznie. Banan nie od odklejenia z twarzy. Żona nie wierzy, że było tylko latane bokami . Trzeba to powtórzyć w sobotę .
×
×
 • Create New...