Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

to jak na taki skromny przebieg, coś mocno wytarte siedzisko ma fotel kierowcy. Może to wina fotki, ale....

 

kropek - to nie wina fotki, ani zużycia. Fotele w STI są z takiego jakby zamszu, który inaczej odbija światło w zależności od ułożenia włosa - tak jak gruby sztruks, mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak na taki skromny przebieg, coś mocno wytarte siedzisko ma fotel kierowcy. Może to wina fotki, ale....

 

kropek - to nie wina fotki, ani zużycia. Fotele w STI są z takiego jakby zamszu, który inaczej odbija światło w zależności od ułożenia włosa - tak jak gruby sztruks, mniej więcej.

 

dzięki za wyjaśnienie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W majowym numerze wysokich obrotów jest wywiad z Kuba Wojewódzkim..na pytanie czy jeszcze sie ściga na ulicy odpowiedział : "Jak widzę tych chłopców, którzy na światłach napinają się w brzydkich Subaru Imprezach, obok których siedzą brzydkie dziewczyny podobne do tych samochodów, czuję się moralnym, estetycznym zwycięzcą."

 

:evil: albo on myli imprezy z innymi samochodami albo jego poczucie piękna jest bardzo kiepskie (dziewczyny,samochody) :| raczej jedno i drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w następnym numerze "off road" ma być test baji
Miło gdyby ktoś wrzucił skan.

 

 

 

Grzesiek :), o ile wygląd auta to kwestia dyskusyjna to za komentowanie wyglądu kobiety trzeba my mu mordę obić.

 

On już dostał za swoje. Od Boga. On się taki urodził. Kiedyś obejrzałem jakiś jego program bo był Kuzaj i Zientarski. Obaj panowie przez kilka minut naśmiewali się z jego Porsche i opon jakie do niego kupił :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On już dostał za swoje. Od Boga. On się taki urodził. Kiedyś obejrzałem jakiś jego program bo był Kuzaj i Zientarski. Obaj panowie przez kilka minut naśmiewali się z jego Porsche i opon jakie do niego kupił :mrgreen:

 

Buahahaha :mrgreen:.

 

A tak a propos p. Wojewódzkiego: uważam go za kompletną pomyłkę. Z jednego powodu: to głównie on śmieje się z własnych żartów, a po tym łatwo jest poznać idiotę. Publiczność też się potem śmieje, bo tak wypada - żeby nie wyjść na tego tępaka, co nie skapował. I tworzy się ogólna atmosfera radości. A żarty są baaaardzo marniutkie - nie chodzi mi o to, że są agresywne, bo ja taki humor akceptuję, ale są po prostu tak kompletnie nieśmieszne - ani to żart inteligentny, ani to "walnięcie kogoś tortem w gębę", jakieś ogólne, pieprzone qui pro quo... :twisted::mrgreen:

 

PS. Czy dodając "mrgreena" do swojej wypowiedzi nie popełniam błędu p. Kuby, który właśnie przed chwilą skrytykowałem? :roll:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, poczuliśmy się dotknięci... :twisted: :wink:

 

A ja będę K.W. akurat bronił - facet potrafi być autoironiczny (a to cenię bardzo wysoko), robi kasę na ludzkiej głupocie ("żeruje na niskich instynktach" - no, jego wybór...), ale idiotą z całą pewnością nie jest. Prowokatorem, owszem, tak. DOŚĆ dobrym (zaledwie "dość", bo przy Jerzym - za przeproszeniem - Urbanie wypadł blado).

 

Nie wiem, jak Wam... ale mnie akurat opinia p. Wojewódzkiego nt. Subaru i kobiet w Subaru zwisa i powiewa.

I nie sądzę, żeby się to zmieniło w przewidywalnej przyszłości... :roll:

 

Dla pełniej jasności - opinia K.W. nt. Toyot i Nissanów też...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, poczuliśmy się dotknięci... :twisted: :wink:

 

Eeee tam. Sam o subaru wielokrotnie mówiłem, że jest odpustowe i ma mocno wątpliwą estetykę. Co akurat serdecznie walę, a już tym bardziej jest dla mnie obojętne zdanie KW na ten temat :twisted:.

 

A ja będę K.W. akurat bronił - facet potrafi być autoironiczny (a to cenię bardzo wysoko), robi kasę na ludzkiej głupocie ("żeruje na niskich instynktach" - no, jego wybór...), ale idiotą z całą pewnością nie jest. Prowokatorem, owszem, tak. DOŚĆ dobrym (zaledwie "dość", bo przy Jerzym - za przeproszeniem - Urbanie wypadł blado).

 

Co do tej autoironii - to z całym szacunkiem dla Ciebie, Drogi WiS-ie, uważam, że to jest baaaaaaaardzo naciągana autoironia. Facet, jak mu się kończy repertoire żartów, robi bokami i jedyne, co mu pozostaje, to żarty na własny temat. A jest ich ze 3, tylko że w różnych formach (o tym, że jest chudy, wygląda jak pedał i zadaje się z tą aktoreczką trzeciego sortu, która nawet nie jest ładna, bo ma niskie zawieszenie :twisted:, o tym, że jeździ porsche i o tym, że ma "cięty język"; cudzysłowy celowo wytłuszczone :twisted:)

 

Prowokatorem, owszem, tak. DOŚĆ dobrym (zaledwie "dość", bo przy Jerzym - za przeproszeniem - Urbanie wypadł blado).

 

I znów się nie zgodzę, mimo całego szacunku dla Ciebie. Jego humor sprowadza się w dużym uproszczeniu w mówieniu komuś "jesteś ch... ha ha ha". Takich prowokatorów są całe setki. Na tym forum nawet dałoby się znaleźć z pięciu :twisted:.

 

zwisa

 

Że co? :roll: :shock:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowokatorem, owszem, tak. DOŚĆ dobrym (zaledwie "dość", bo przy Jerzym - za przeproszeniem - Urbanie wypadł blado).

 

Tylko przy Urbanie? A widziałeś program z Najsztubem i Żakowskim? Zmiażdżyli go, Cejrowski zresztą również.

 

Facet wypłynął na autokreacji, ale chyba nie ma jakiejś wspaniałej oglądalności - bo wciąż nie dają go na żywo :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brzydkich dziewczyn to powiedzial to jakby sam sie spotykal z Miss Polski :) :)

 

A gdzie ja napisałem, że ona jest brzydka? Napisałem, że jest marną aktoreczką, co - jako widz - mam akurat pełne prawo zrobić, a jej niskie zawieszenie to fakt obiektywny i nie muszę się spotkać z Miss Polonia, by być w stanie to stwierdzić :twisted:.

 

Współczuję w każdym razie, że dla Ciebie ktoś taki, jak pani Wojewódzka, robi za ideał :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brzydkich dziewczyn to powiedzial to jakby sam sie spotykal z Miss Polski :) :)

 

A gdzie ja napisałem, że ona jest brzydka? Napisałem, że jest marną aktoreczką, co - jako widz - mam akurat pełne prawo zrobić, a jej niskie zawieszenie to fakt obiektywny i nie muszę się spotkać z Miss Polonia, by być w stanie to stwierdzić :twisted:.

 

Współczuję w każdym razie, że dla Ciebie ktoś taki, jak pani Wojewódzka, robi za ideał :wink: :mrgreen:.

 

Przemeq, przeczytaj to, co napisał nowak jeszcze raz... Bo chyba nie zrozumiałeś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...