Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja to rozumiem tak, że Wojewódzki wypowiada się o innych dziewczynach w taki, a nie inny sposób, a sam ma paskudę...

 

Ironicznie: Miss Polski.

 

A ja to zrozumiałem, że krytykuję p. Wojewódzką, która - w domyśle - jest zupełnie o.k., jakbym sam zadawał się tylko z Miss Polski.

 

Tak naprawdę: whatever 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam opini na temat KW - zawsze po 3 minutach wyłączam - strasznie nudny klient i debilnie się śmieje z tego co mówi - a jest to nikczemnie niskich lotów. Kiedyś był niezłym dziennikarzem muzycznym, pisywał w ambitnych pismach o muzie jak takowe jeszcze istniały. A mnie napięci kolesie w SI też śmieszą więc proszę się nie napinać - no luzu więcej Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Subaru Blitzen

Blitz to po niemiecku "blyskawica", a dla Subaru to okreslenie specjalnej wersji modelu Legacy. Ta limitowana wersja oferowana bedzie zaledwie w liczbie 200 egzemplarzy. Jako baza posluzyla topowa wersja modelu Legacy, czyli 3,0R spec.B. Nadwozie wyrozniac sie bedzie zaprojektowanym pod katem lepszej aerodynamiki zestawem spojlerow, nowym grillem przypominajacym plaster miodu oraz osiemnastocalowymi felgami. Dostepne beda tylko dwa kolory nadwozia: jaskrawa czerwien oraz gleboka czern. Jednostka napedowa to trzylitrowy bokser, ktory razem z charakterystycznym dla Subaru napedem na obie osie, zapewni kierowcy i pasazerom sportowe wrazenia z jazdy. Do sprzedazy Subaru Legacy Blitz wejdzie w czerwcu tego roku."

GT. nr 05 (89) maj 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było ale w dzisiejszej GW jest ciekawa reklama (niestety nie mam skanera). Przedstawia podium i Forestera na 1. miejscu. Nagłowek brzmi: "Firmom Toyota i Mazda gratulujemy nadzwyczajnej niezawodności samochodów!".

I dużo mniejszymi: "Mazda Demio i Toyota Yaris zajęły ex aequo drugą pozycję w teście bezawaryjności w kategorii samochodów w wieku od 1 do 3 lat. Dane na podstawie Raportu TUV 2006 Auto Bild."

 

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno kalka z reklamy Laguny...

 

?

 

"Gratulujemy Mercedesowi otrzymania pięciu gwiazdek w teście NCAP. W ten sposób Mercedes C-klasy dołączył do Laguny w elitarnym klubie pięciu gwiazdek - Laguna nie jest już samotna..."

 

Coś w tym stylu. Było w co drugim czasopiśmie 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...