Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Automat pewnie też zawinił, bo mój ma 2 biegi mniej niż w mesiu :D Ale podejrzewam, że chodzi jednak o silnik - ponad 200nm różnicy.... Nie ma się co oszukiwać - mocna z niego bestia.

 

Z ciekawości - czym Przemeq jeździsz? 320CDI ma jak na wolnoobrotowego diesla przystało niską moc (o ile 224 konie to mało :D), ale 510 nm dostępne od 1600rpm to masakra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo też kolejny test - 0-200 z Alfą 156 2.5 litra mojego wspólnika. Do setki powinna być lepsza (na papierze). Mam nadzieję, że powyżej stu H6 pokaże na co go stać.

 

Bedzie ciezko, z doswiadczenia wiem, ze AR 156 2.5 V6 mocne bydle jak na taka pojemnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq gdzie znalazles taki wynalazek?? ja osobiscie jestem przeciwnikiem przerabiania tak ladnego auta jakim jest GT-ek coupe na tego typu wydumki

 

Koszmar, no nie? :roll: A to zrobił słobie dealer subaru z Kanady (zdjęcie - pod salonem) :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca to o subaru, a o FHI, ale czy wiedzieliście, że FHI jest jednym z kooperantów budujących nowego boeinga 787 - dreamlinera?

 

http://seattlepi.nwsource.com/business/ ... pan27.html

 

Wojtek Kaczor będzie mógł bez problemu zająć się serwisowaniem tego nowego samolotu - ma już doświadczenie w serwisowaniu subaraka, pewnie różnica będzie niewielka :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo też kolejny test - 0-200 z Alfą 156 2.5 litra mojego wspólnika. Do setki powinna być lepsza (na papierze). Mam nadzieję, że powyżej stu H6 pokaże na co go stać.

 

Bedzie ciezko, z doswiadczenia wiem, ze AR 156 2.5 V6 mocne bydle jak na taka pojemnosc.

A ile ma koni Legac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W swej ofercie ma także elegancką limuzynę i auto, które jest połączeniem SUV-a z kombi, czyli model forester. Jest to największy z oferowanych przez japońską firmę samochód." :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W swej ofercie ma także elegancką limuzynę i auto, które jest połączeniem SUV-a z kombi, czyli model forester. Jest to największy z oferowanych przez japońską firmę samochód." :shock: :shock: :shock:

 

Nie ma czego oczekiwać po "pierwszym typowo wielkomiejskim tygodniku - Dzień Dobry". :twisted:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"japońską firmę" tutaj jest kalką z angielskiego ostatnio upowszechnioną - w takim tekście po angielsku byłoby "the japaneese company" problem polega na tym że język polski nie posiada rodzajnika określonego i powinno się to uzupełnić zaimkiem wskazującym "tę japońską firmę" i nagle wszystko robi się jasne. Chociaż news nadal nieprawdziwy bo jest Tribeca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...