Skocz do zawartości

Classic Cars - czyli wszystko o klasycznej motoryzacji na czterech i dwóch kółkach


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, chojny napisał(a):

 

 

To jest bardzo dobry materiał i jeszcze ciekawsze przemyślenia dotyczące miejsca w jakim znalazła się motoryzacja i czego się teraz szuka w samochodach... 

No jest ale przychodzi brutalna rzeczywistości i mimo ze czasami nawet ma se srodki to z roznych przyczyn nie da sie zrealizowac takich projektow czy marzeń.

Ja dlatego wybrałem motory bo daje to namiastkę tej mechaniki której brakuje mi w samochodach , zajmuje zdecydowanie miej miejsca i pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadillac Coupe Deville 

 

 

FB_IMG_1701845191812.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, skwaro napisał(a):

To zdjęcie widziałem w necie z podpisem "mój ojciec w 1969 na Stelvio Pass" :)

 

 

Dokładnie, mega auto podparte kamieniem... kiedyś jakoś było mniej profesjonalnie a bardziej... romantycznie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, chojny napisał(a):

 

 

Dokładnie, mega auto podparte kamieniem... kiedyś jakoś było mniej profesjonalnie a bardziej... romantycznie. 

Gdzieś widziałem filmik z jednej z rund F1 za czasów Fangio chyba i bolidów z silnikiem z przodu i wielkim zbiornikiem za plecami kierowcy. Przy tankowaniu z jakiejś ogrodowej konewki paliwo się wylało zalewając kierowcę. Reakcja była taka że drugi mechanik wylewał wiadro wody na nieszczęsnego kierowcę a ten ruszał i jechał dalej. To był pełny romantyzm :D

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdziGT napisał(a):

No właśnie tak mnie się wydawało, mówiłeś chyba ze maska jest z 16v.

BTW fajna felga 

 


 

Różne źródła różnie podają, niby można było pod koniec produkcji 8V zamówić maskę z 16V jako opcję, tak jak na CH szły EVO z 8V pod maską. 
 

Felgi wczoraj założone, prezent dla żony i do tego nowiutkie semi Slicki :mrgreen:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...