Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Izotom napisał:

Nie ma za co: mam piękną opaleniznę na twarzy i łydkach.

Poza tym zrobiłem ponad 500 km na prawym! :biglol:

 

Gratulacje i namawiam na rzeszowski :rolleyes: Zgodnie z przysłowiem: kuj żelazo póki opona trzyma - czy jakoś tak.

 

 

Prędko, prędko zanim dotrze do nas, że to bez sensu. :mrgreen:

  • Super! 1
  • Haha 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, llkuba napisał:

Również przesyłam gratulacje dla całej ekipy z Wielkopolski :). Podziwiam, że w taką gorączkę wystartowaliście B).

 

 

 

 

My to tylko "wszamaliśmy" wisienkę z tortu, jeden OS uliczny, poczekajmy na relacje forumowych załóg z całego Rajdu Polski.  ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Nie każdy ma tyle fantazji by zbudować cukiereczek po to by nim potem cisnąć i próbować wygrać. Trzeba wiele odwagi i samozaparcia by samochodem, do którego już właściwie nikt nie robi części startować w zawodach...a ja uwielbiam te samochody z czasów kiedy sport był bardziej pasją niż biznesem.

Czekamy na więcej!

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2021 o 10:44, beben napisał:


To na pewno wina pilota !!!

 

:upside-down-face_1f643-small: ups... przepraszam...

 

a poważnie, to nie leżał nam jakoś ten rajd.. zaczęło się od niezbyt udanych kwalifikacji, a później to już tak szło, chłopaki zaprezentowali niesamowite tempo, nam też nie pomógł kapeć na najdłuższym odcinku Wieliczki... 

Po błędzie na Litwie i utracie wielu punktów tutaj musieliśmy się skupić na tym by być jak najwyżej punktowo i wygrać PS...  i to właśnie ten os nam się świetnie jechało, w sumie mój ulubiony z tego rajdu.. 

Ważne punkty zdobyte, zwłaszcza że Rajd Polski w RSMP to był rajd pierwszej kategorii, tzn, że za każdy z etapów były dodatkowe punkty.. 

Co do rajdu.. cóż nie jestem fanem tego typu odcinków, dużo bardziej leżały mi odcinki na Litwie.. szybkie, twarde.. u nas niestety duży duży wyryp..  Karowa? świetny pomysł, szkoda, że bez kibiców.. jednak tutaj należy podkreślić, że bardzo dużo z tego jak wyglądał ten rajd, niestety zależało od FIA... robili dość duże problemy ze wszystkim.. niestety nie są jeszcze przygotowani na zmiany i różnice w obostrzeniach w różnych krajach.. z tego też powodu FIA wymagało maseczek.. a przecież w PL już nie trzeba... na nic zdawały się również dla nich szczepienia.. wymagali testu i tyle.. może za jakiś czas się to zmieni.. na chwilę obecną niestety Rajd Polski wyglądał niestety tak..  goście z ERC tłumaczyli się tym, że tego wymagają od nich i na każdej imprezie standard ten musi zostać spełniony.. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez zajcev
  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Instagramie Colina Clarka rozgorzała dyskusja o poziomie bezpieczeństwa  kibiców na ostatnim Rajdzie Polski. Powołuje się na filmy z hop.

Niestety ze wskazaniem, że nie wróży to szybkim powrotem WRC na Mazury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chojny napisał:

Prędko, prędko zanim dotrze do nas, że to bez sensu. :mrgreen:

Kierując się tą samą złotą maksymą, po delikatnym odrdzewieniu na Podlaskim zgłosiliśmy się dzisiaj do Mistrzostw Litwy (w BMW Cup do 2.8litra).

Chyba mamy potrzebę sami doświadczyć jakie nam tam baty spuszczą lokalesi i jeszcze będziemy za to sami płacić :):):)

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Subary napisał:

Na Instagramie Colina Clarka rozgorzała dyskusja o poziomie bezpieczeństwa  kibiców na ostatnim Rajdzie Polski. Powołuje się na filmy z hop.

Niestety ze wskazaniem, że nie wróży to szybkim powrotem WRC na Mazury...

I oglądając materiały ciężko się nie zgodzić niestety choć z drugiej strony na Colin Creast na przykład nie stoi sie 100m od drogi a nachodzi sie na niego pelna bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Subary napisał:

Na Instagramie Colina Clarka rozgorzała dyskusja o poziomie bezpieczeństwa  kibiców na ostatnim Rajdzie Polski. Powołuje się na filmy z hop.

Niestety ze wskazaniem, że nie wróży to szybkim powrotem WRC na Mazury...

Ale być może przyjedzie więcej kibiców żądnych mocnych wrażeń, takich podobnych do tych z czasów B-grupy :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Subary napisał:

Niestety ze wskazaniem, że nie wróży to szybkim powrotem WRC na Mazury...

 

powrót WRC na Mazury zależny jest od $$$ a nie od tego czy było bezpiecznie na hopach czy nie... aż dziwię się, że nadal krąży ten mit w internecie, że WRC zabrali nam przez kibiców.. to jest biznes i tyle.. 

w Meksyku kibice rzucali kamieniami do rajdówek, zamykali bramy na odcinkach, tak, że piloci musieli wysiadać z samochodu i otwierać... a nikt nie myślał o tym, żeby zabierać rundę WRC z Meksyku, dlaczego? $$$

 

 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 22:22, carfit napisał:



Ale sędziwie już i tak pokazali paluszkiem …./ Miko dostał 9k kary za baczki z okazji sukcesu ……

 

 

Political correctness mode on

 

To straszne!!!

 

 

Political correctness mode off

 

:mrgreen:

 

Ma ktoś filmik, chciałbym dodać do postu.

 

  :evil2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna relacja z Karowej. 

 

 

Nasz przejazd od 0:23:20

 

Pryczki 2:53:16 

 

Jacek Michalski 555 4:08:08

 

 

https://motowizja.pl/na-zywo/?fbclid=IwAR1G3EIJJE_kUL68SqCBSpFZb0CRJx2ibnbTWJJlzOIb2odcGNFzIz4fN0s

 

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Izotom napisał:

Jak na około 200 KM, brak momentu obrotowego od 4000 obr w górę i przerywanie silnika to bardzo fajny przejazd.

 

Dziękujemy! :)

 

Na pełnym doładowaniu jest petarda ale nie mogliśmy ryzykować wtopy na pierwszym przejeździe. ;)

 

Może trudno w to uwierzyć ale jest też jeszcze głośniejszy. :evil2:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2021 o 11:12, chojny napisał:

 

 

Obejrzyj sobie przejazd Roberta Lutego, będziesz usatysfakcjonowany. ;)

Obejrzałem...wciąż chcę zobaczyć te Legacy na śliskim ;). Wasz przejazd zupełnie niczego sobie, byłem pod wrażeniem całkiem niezłego promienia skrętu...jakie plany na sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManoLEE napisał:

Safari ogólnie zbierze żniwo tych co myślą, że wystarczy jechać na limicie, ostrożni dojadą.

ale to już nie będzie prawdziwe Safari, ledwie 4 30-sto kilometrowe odcinki, normalny rajd szutrowy, tyle że w Afryce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...