Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2021


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Oby to się potwierdziło. Na rallypl.com wskoczył już status OS zakończony i tam ich nie ma. Na wrc.com też wszystko wygląda na zakończone, ale coś się odświeżyło, bo dotąd byli tylko na pierwszym PKC (sorry, to chyba nie jest stricte PKC, ale nie wiem, jak te międzyczasy się tu nazywają), a teraz z dwugodzinną obsuwą pojawili się na 2. i 3., po czym znowu utknęli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Według nieoficjalnych informacji w samochód Zasady uderzył inny zawodnik, gdy obie załogi jechały na metę rajdu w Nairobi. Uszkodzenia były na tyle poważne, że jazdy nie można było kontynuować, samochód został dostarczony do bazy rajdu na lawecie.

 

https://www.polskieradio24.pl/5/4147/Artykul/2763293,Rajdowe-MS-Sebastien-Ogier-zwyciezca-Rajdu-Safari-Pech-Sobieslawa-Zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, szubaru napisał:

Nie. 

Info mam z serwisu. 

Jest jakaś szansa, że po zamknięciu os, przyjedzie serwis wymieni koło i na spóźnieniu zdąży dojechać na metę. 


 

Trzymamy kciuki!! 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda.

Nie wiem co Therry dzis wykombinował ale wygląda ze Hyundai ma jakiś problem z tymi zawieszeniami. Nawet M-sport ktory ma ułamek tego budżetu pownie i kierowców którzy maja 1/100 doświadczenia przejechał bez większych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

Szkoda trochę :mellow:

 

Naprawdę nie fair aby 3 km przed metą tak skończyć... :(

 

Szczególnie że pewnie 5cm zasądziło że koło było mocno naruszone a nie tylko lekko dostało. 

 

 

208534335_5733788446694935_4491149621816482714_n.jpg

208942727_5733788536694926_6817988268654112662_n.jpg

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...