Skocz do zawartości

SUBARU VIZIV Adrenaline concept


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie? Będzie faktycznie adrenalina? Będzie coś nowego?

 

 

Subaru Corporation today announced that “SUBARU VIZIV ADRENALINE CONCEPT” will make its world debut at the 89th Geneva International Motor Show to be held in Geneva, Switzerland (Press day: March 5 - 6, 2019 / Open to the public: March 7 - 17, 2019).

 

https://www.subaru.co.jp/press/news-en/2019_02_19_6912/?fbclid=IwAR3QvZ0Nw0hNWLyTpBTUnWm5qplhxFlgDnVG0WnTg69O5hdI_8_PErb6pLc

 

 

52341906_2134893383256542_5741606560119914496_n.jpg

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concept jak concept - wygląda fajnie nawet na takim renderze ;) 

Ciekawy kształt przednich lamp, linia między szybą a dachem i lotki (pewnie z kamerką) zamiast lusterek. Szkoda, że nigdy tego nie wyprodukują :P Jedyne, co z tego może zostać to bryła, którą też ciężko ocenić. To ma być mały SUV jak Volvo XC40? Coś zamiast XV? Zobaczymy w marcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Zyzol napisał:

Zapowiada się ciekawie. Mi to wygląda na sportowe coupé na szczudłach. Albo nie wyprodukują w ogóle, albo w finalnej wersji niewiele z tego zostanie.

 

Coś pomiędzy VX a Foresterem. Jestem ciekaw, bo w cieniu wygląda nieźle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nargond napisał:

coś jak współczesny eclipse od mitsubishi...wysoki jak suv a z tyłu sportowe cupe ? -> nie dla mnie :-) 

 

Wolałbym ostro ściętą dupkę jak w Infiniti FX. 

 

Te SUVy coupe wyglądają pokracznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod maską wolnossący 1,6 i pełna adrenalina 
Przy wyprzedzaniu :evilgrin:

Wysłane z mojego mądrego telefonu

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to artystyczne zdjęcie, resztę podpowie wyobraźnia. Mi się kojarzy z Juke. Ostrzejsza kreska i napompowany . Mały miejski wozik z agresywnym wyglądem.

A docelowo zostanie Justy może z dużymi kołami. Ale na razie koncept fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Farmer napisał:

Najważniejsze to artystyczne zdjęcie, resztę podpowie wyobraźnia. Mi się kojarzy z Juke. Ostrzejsza kreska i napompowany . Mały miejski wozik z agresywnym wyglądem.

A docelowo zostanie Justy może z dużymi kołami. Ale na razie koncept fajny.

Mam podobne odczucia.

6 minut temu, MDsuperstar napisał:

Ale to bardzo ładny samochód, nie ma co narzekać :)

Nowy XV z 2.0 jest mega fajnym samochodem.

Może nie jest to demon prędkości, ale bardzo dobrze się nim jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BartZ napisał:

Nowy XV z 2.0 jest mega fajnym samochodem.

 

Dokładnie, nie tylko naprawdę fajnie jeździ ale super wygląda. To jedno z tych aut, które na żywo wyglądają dużo lepiej niż w folderach. :thumbup:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XV wygląda dobrze, ale nie robiłbym z niego dzieła sztuki (wiem, bo mam:P). Nie zmienia to też faktu, że świetne koncepty Subaru zamieniają się w zdecydowanie „zwykłe” pojazdy seryjne

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zyzol napisał:

XV wygląda dobrze, ale nie robiłbym z niego dzieła sztuki (wiem, bo mam:P). Nie zmienia to też faktu, że świetne koncepty Subaru zamieniają się w zdecydowanie „zwykłe” pojazdy seryjne

Taki sam los dotyczy pewnie ponad 90% konceptów wprowadzanych do produkcji na całym świecie. 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak. Koncepty mogą być totalnie odjechanymi wizjami przyszłości, których nikt w produkcji się nie spodziewa, lub pojazdami całkiem realnymi, które po niewielkich modyfikacjach mogłyby wejść do produkcji.

Patrząc na koncept nowego Forestera i jego produkcyjną wersję, nie mogę się nadziwić, jak można było to tak zepsuć ;)

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zyzol napisał:

Patrząc na koncept nowego Forestera i jego produkcyjną wersję, nie mogę się nadziwić, jak można było to tak zepsuć ;)

Trzeba się umówić na spotkanie z technologami obróbki metali, tworzyw sztucznych i księgowym - wszystko stanie się jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO te wszystkie prototypy Subaru - to taka wiadomosc - mamy zdolnych projektantow.... I tyle.  Mazda znacznie lepiej potrafi realizowac wizje zawarte w prototypach... To widac we wszystkich modelach.  Nie wiem co jest problemem Subaru... To znaczy widac ze prototypy czesto maja bardzo krotkie zwisy, a jesli auto ma miec tradycyjnie subarowskie awd to niestety tak sie nie da... Zwis z przodu jest tradycyjny dla auta przednio - napedowego.  No chyba ze Subaru planuje tylni naped mechaniczny i przedni elektryczny... Ale watpie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...