Jump to content

Farmer

Użytkownik
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

About Farmer

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Auto
  Legacy GT,
  3000GT, Focus RS

Recent Profile Visitors

283 profile views
 1. Chodzi Ci o rozstaw kół. Jak masz szpilki to kupujesz dłuższe szpilki lub felgi z mniejszym et.
 2. W Subaru rozstaw szpilek jest 5x100 lub 5x114 zależy od rocznika i wersji. Forester SG ma 5x100 impreza może mieć 5x100 lub 5x114. Więc niema co doszukiwać się problemu w rozstawie szpilek. Natomiast Et 37 poszerzy rozstaw kół. tylko STI
 3. Masz dobre wrażenie, to to samo co w terenówce. Tylko nie można wyłączyć. Trzeba naprawić, albo nie jeździć po asfalcie.
 4. Farmer

  Silnik

  Może być.
 5. Nie liczą się części, liczy się człowiek.
 6. W układzie wydechowym ze zdjęcia w podanym linku, jest złącze elastyczne. Pomiędzy elementem 2 a 3. To rozwiązanie fabryczne.
 7. Jeśli DOHC to sprawdzenie po 100 000km. Co nie oznacza, że trzeba regulować.
 8. Jak przekręciłeś taśmę od poduszek to i przekręciłeś czujnik. Trzeba wrócić nim do położenia zero i ewentualnie potem kalibrować kompem.
 9. Proponuję albo oem albo zamiennik. Na pewno nowe. No chyba, że używka mało używana za pół ceny.
 10. Jeśli na gwarancji to duś gwaranta. Bez znaczenia czy to poważne czy nie.
 11. I jeszcze szybszym zużyciem silnika. Skoro już wiem czym się różni PB95 od PB98, to może jeszcze wyjaśnicie mi różnicę między BP95 na stacji Orlen a BP95 na stacji Shell? Bardzo mnie to ciekawi.
 12. Jeśli ma być zdejmowana, to najlepszy sposób. Gdybyś chciał na stałe, to można pokusić się o przepuszczenie razem z rurką od spryskiwacza., lub przez odpowietrzniki pod zderzakiem, albo wraz z wiązką od lampy.
 13. Farmer

  Witam.

  aflinta daje ci do zrozumienia, że nie czytałeś regulaminu. Tu niemożna tak wprost odpowiadać na tak postawione pytania. Właściwe odpowiedzi są w regulaminie i takie otrzymałeś. Da się bez wyjmowania, ale szybciej i higieniczniej jest wyjąć.
 14. Farmer

  Co to jest??

  Możesz podać jakiej marki sterowniki są kompatybilne z tymi pilotami. Mi działało tylko ze sterowaniem bramy bez kodu zmiennego z przed 18 lat. Nic nowego nie udało mi się sparować. pozdr
×
×
 • Create New...