Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest wykastrowane, to ciężko nazwać idealnym - przynajmniej ja bym tak nie nazwał. Idealne to coś zupełnie bez zastrzeżeń :)

 

przeciez napisalem: "wrecz* idealne" ;)

 

 

 

*wrecz czyli prawie - http://www.synonimy-online.pl/synonimy/prawie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milion razy napisane ale co tam:

 

Do pelni szczescia:

 

- lepsze i regulowane fotele

- bardziej sportowa kiera (środek XT powinen bardziej przypominać ten z WRX STI a nie zwyklego)

- wydech, ktory delikatnie wydobylalby dźwięk boksera (nie chodzi o halas tylko o delikatny bulgocik by kierownik wiedzial co to plejady bo teraz to brzmi jak kazde inne R4)

- regulowane wspomaganie i zawieszenie (w pakietach do wybrou razem z obecnym s i s-sharp)

- mniej brudzace sie plastiki na drzwiach (teraz wystarczy, ze na nie spojrzę i jest ślad)

- przednie reflektory zgodne z aktualnymi technologiami. Nie koniecznie led - wystarczą lepsze, adaptacyjne ksenony

- tyl caly w dobrych, wyraźnych ledach (wzor to Audi)

 

aha - jak juz by sie tak czepiac na maksa to ja bym go o te 10- 15 cm wydluzyl do 475 cm, dal mu dluzszy rozstaw osi i calą tą nawiązkę przeznaczyl na bagażnik (miejsca w srodku jest teraz akurat). Polepszyly by się komfort i funkcjonalność, a całość przy zachowaniu obecnej dynamiki i dzielnosci w terenie bylaby Suvem idealnym.

 

Kwestia ceny. W/w wart bylby w pelnej opcji z eyesight, skórą, dziurą w dachu, harmanem, keylessem dajmy na to 170 i kladlby wszystko na lopaty ;)

Edytowane przez Nowicjusz
  • Lajk 1
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha - jak juz by sie tak czepiac na maksa to ja bym go o te 10- 15 cm wydluzyl do 475 cm, dal mu dluzszy rozstaw osi i calą tą nawiązkę przeznaczyl na bagażnik (miejsca w srodku jest teraz akurat). Polepszyly by się komfort i funkcjonalność, a całość przy zachowaniu obecnej dynamiki i dzielnosci w terenie bylaby Suvem idealnym.

 

Kwestia ceny. W/w wart bylby w pelnej opcji z eyesight, skórą, dziurą w dachu, harmanem, keylessem dajmy na to 170 i kladlby wszystko na lopaty ;)

Ale jest już coś takiego w ofercie ;) Co prawda jeszcze bez 240 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jak juz by sie tak czepiac na maksa to ja bym go o te 10- 15 cm wydluzyl do 475 cm, dal mu dluzszy rozstaw osi

eeee... takie coś to każdy bardziej ogarnięty blacharz Ci zrobi ;) musisz tylko podjechać i powiedzieć o ile ma na ramie naciągnąć :mrgreen: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak juz by sie tak czepiac na maksa to ja bym go o te 10- 15 cm wydluzyl do 475 cm, dal mu dluzszy rozstaw osi

eeee... takie coś to każdy bardziej ogarnięty blacharz Ci zrobi ;) musisz tylko podjechać i powiedzieć o ile ma na ramie naciągnąć :mrgreen:

 

A to nie piszecie o OBK przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak juz by sie tak czepiac na maksa to ja bym go o te 10- 15 cm wydluzyl do 475 cm, dal mu dluzszy rozstaw osi

eeee... takie coś to każdy bardziej ogarnięty blacharz Ci zrobi ;) musisz tylko podjechać i powiedzieć o ile ma na ramie naciągnąć :mrgreen:

 

Pod warunkiem, że nie diesel. Bo jak diesel, to wał nie wytrzyma.  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za cenę 54 tys(z konfiguratora,bez żadnego RABATU!), dostaję auto z DSG ,Klimatronikiem, alufelgami 9,4 do setki i 196 km/h. Jak dla mnie to jest REWELACJA

jak dla mnie zadna rewelacja, za taka sama kwote kupujesz 100 konnego yarisa - auto które wytrzyma wszystko ( wiem bo mam ) i które jest przede wszystkiem kompletnie bezawryjne no i jest Toyota a nie skoda

. Jakby taka skodzina kosztowała 40-44k pln to i owszem byłaby to rewelacja a tak oferta jest mocno przecietna.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...