Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie zamkniętych tematów sprzedażowych. Ostatnio chciałem upnąć kilka swoich tematów z częściami, które mi zalegają i okazało się, że są zablokowane. (zaraportowałem problem ... czy w ogóle ktoś z moderatorów czyta raporty ? ).

A więc kto i dlaczego zablokował np http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/79926-s-felgi-17-z-legacy-2005/?hl=%2Bfelgi+%2Blegacy+%2B2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

poczekajcie cierpliwie :)

 

 

 

Dobra. Idę po chipsy i orzeszki ;)

 

 

 

i wracasz za 24h. Za off top w tym temacie.

 

W nawiązaniu do powyższej sytuacji, chciałbym prewencyjnie zapytać Moderatorów (żeby w przyszłości nie ponieść mniej bądź bardziej surowej kary), czy przykładowo:

 

1. w ogóle nie odpowiadać na sugestię "poczekania cierpliwie", (co uznałbym jednak za niegrzeczność)?

2. odpowiadać krótkim "OK", "dobrze", albo innym "tak jest" bo dopiero dodane do tego kilka słów i uśmieszek spowodują karę?

 

Z tzw. góry dziękuję za odpowiedź.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politykę można zrobić ze wszystkiego. Rozmowy o polityce same w sobie to nic złego, niestety są tak bardzo rozpalające dla rozmówców jak piłka nożna czy religia gdzie... emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i elementarną kulturą wypowiedzi i poszanowaniem adwersarzy. 

 

Skoro się pytasz, znaczy że sam się obawiasz, że temat może zostać sprowadzony na złe tory co skończyć się może dla jednej bądź kilku osób wakacjami a tego byśmy nie chcieli. 

 

Jak zawsze wszystko zależy od Forumowiczów.  :rolleyes:

 

Regulamin jest znany, granice wytrzymałości moderatorów również  ;)

 

 

:Edyta: 

 


Temat o WOŚP powstał a w jego pierwszym poście 5 nazwisk polityków i nawiązanie do kontrowersyjnej wypowiedzi jednego z nich. 

 

Profilaktycznie śmietnik a Stach... cóż. 

 

Ostrzegałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Politykę można zrobić ze wszystkiego.

 

Cóż trudno się  nie zgodzić. Bez forum też można żyć. Nawet całkiem dobrze. Tylko czy to będzie dobre dla forum? 

 

Nie dałeś nam możliwości zapoznać się nawet z tym co Stach napisał, więc trudno sobie o tym wyrobić opinię. Swoją drogą, jakby rzeczona osoba publiczna dotrzymała słowa i nie pozwoliła wojsku uczestniczyć w Orkiestrze, i ktoś by o tym napisał na Forum to też dostałby bana?

 

Paweł znam Cię osobiście, wydaje mi się, że poznałem Cię na tyle dobrze, żeby wyrobić sobie o Tobie dobre zdanie. Wiem też, że jako Admin masz pilnować na forum porządku i nas temperować.

 

Ale nie wiem, czy miesiąc kary to nie przesada. Na tym forum były i są różne osoby, o różnych poglądach, temperamencie i niewątpliwie Stach jest dość rozpoznawalnym forumowiczem, jednak jeśli formuła forum jest (przynajmniej do tej pory) taka, że jest to forum nie tylko stricte motoryzacyjne, to musicie brać poprawkę na to, że ludzie chcą rozmawiać o różnych rzeczach. WIadomo, że czasem puszczają nerwy i jak sam napisałeś emocje biorą górę, ale "urlop" to powinna być ostateczność, a nie pójście na skróty, żeby mieć mniej roboty.  

 

Było parę wątków dotyczących ogólnie pojętego "światopoglądu", aktywnie uczestniczył w nich m.in. Urabus, i uważam, że ich zniknięcie było ze szkodą dla forum i forumowiczów. 

Nie śledzę statystyk, ale mam wrażenie, że cały offtop ma od jakiegoś czasu znacznie mniejszą "aktywność". A im mniej starych forumowiczów na forum, tym mniej wpisów w wątkach merytorycznych, dla których przecież głownie jest forum. 

 

 

Można pić kawkę poza forum, można oglądać "estetyczne" zdjęcia na innych stronach, więc może FTZ? A przynajmniej off top, wtedy będzie wiadomo, że forum subaru to tylko subaru. 

 

I na koniec dwa pytania.

- Czy jest szansa, żeby wątek, który założył Stach można było zobaczyć (oczywiście jako zablokowany)?

- Czy jest szansa, żeby rozważyć surowość kary dla Stacha? 
 
Pozdrawiam
  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I na koniec dwa pytania. - Czy jest szansa, żeby wątek, który założył Stach można było zobaczyć (oczywiście jako zablokowany)? - Czy jest szansa, żeby rozważyć surowość kary dla Stacha?
 

 

czyżby Stach miał urlop za wątek w WOSP ?

 

 

 

 

Temat o WOŚP powstał a w jego pierwszym poście 5 nazwisk polityków i nawiązanie do kontrowersyjnej wypowiedzi jednego z nich.    Profilaktycznie śmietnik a Stach... cóż.    Ostrzegałem. 
 

 

dane mi było te parę linijek przeczytać i chyba drogi adminie masz alergie na politykę 

 

bo o ile pamiętam to Stach wymienił polityków a raczej podarowane przez nich rzeczy do sprzedania w ramach akcji WOSP

 

 

 

 

władza zmienia ludzi, jest takie powiedzenie 

chcesz poznać człowieka dam mu władzę 

 

 

 

pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem, czy miesiąc kary to nie przesada.

Dostał jedno ostrzeżenie, długość wynika z poprzednich. Dokładnie jak recydywa w naszym prawodawstwie.

 

ale "urlop" to powinna być ostateczność, a nie pójście na skróty, żeby mieć mniej roboty.

Były kiedyś trzy paski widoczne publicznie, nie zdały za bardzo egzaminu bo szkody nie robiły żadnej, dopiero trzeci eliminował. Jak się jakiś przedawniał to wielu za punkt honoru stawiało sobie odnowienie paska. Obecny system jest prosty: 24h, 7dni, miesiąc - bez publicznej widoczności by się nie obnosić.

Jest stare rajdowe powiedzenie: Kto idzie grubo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Politykę można zrobić ze wszystkiego. Rozmowy o polityce same w sobie to nic złego, niestety są tak bardzo rozpalające dla rozmówców jak piłka nożna czy religia gdzie... emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i elementarną kulturą wypowiedzi i poszanowaniem adwersarzy. 

 

Skoro się pytasz, znaczy że sam się obawiasz, że temat może zostać sprowadzony na złe tory co skończyć się może dla jednej bądź kilku osób wakacjami a tego byśmy nie chcieli. 

 

Jak zawsze wszystko zależy od Forumowiczów.  :rolleyes:

 

Regulamin jest znany, granice wytrzymałości moderatorów również  ;)

 

 

:Edyta: 

 

Temat o WOŚP powstał a w jego pierwszym poście 5 nazwisk polityków i nawiązanie do kontrowersyjnej wypowiedzi jednego z nich. 

 

Profilaktycznie śmietnik a Stach... cóż. 

 

Ostrzegałem. 

Mam pytanie jaką kare wymierzyłeś Sobie za ujawnienie miejsca zamieszkania i imienia jednego z forumowiczów bez jego zgody ? Równi i równiejsi ? ;)

Prywatne uprzedzenia należy załatwiać na priv. przynajmniej kiedyś dostałem takie info od moderatorni.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaką kare wymierzyłeś Sobie za ujawnienie miejsca zamieszkania i imienia jednego z forumowiczów bez jego zgody ? Równi i równiejsi ? Prywatne uprzedzenia należy załatwiać na priv. przynajmniej kiedyś dostałem takie info od moderatorni.

 

Nie wiem Pawle z Wrocławia co Ci napisać w tej sprawie. Może Tomek z Olkusza jak i Ty zamiast się foszyć, zastanowicie się co wpisuje w profilu i postach na forum.   ;)  

 

 

 

dane mi było te parę linijek przeczytać i chyba drogi adminie masz alergie na politykę    bo o ile pamiętam to Stach wymienił polityków a raczej podarowane przez nich rzeczy do sprzedania w ramach akcji WOSP         władza zmienia ludzi, jest takie powiedzenie  chcesz poznać człowieka dam mu władzę 

 

Całkiem prawda, tyle że Stach zrobił to celowo, choć prosiłem aby polityki nie mieszać do tematu wybrał akurat 5 polityków i jedna sprawę polityczną aby o WOŚP napisać.

 

 

Kilka postów wyżej się ładnie zapytał, ja mu ładnie odpisałem, Stachu postał spłodził ja dodałem jedno ostrzeżenie.

 

Siedzi sobie chłopak, piwko pije i się cieszy, że jest dym. W sumie to się zastanawiam że przez takie celowe działanie powinienem dać ze 3 ostrzeżenia, do tego w promocji za recydywę i działanie z premedytacją. 

 

Zaryzykował, dostał.  ;)

 

 

 

I na koniec dwa pytania. - Czy jest szansa, żeby wątek, który założył Stach można było zobaczyć (oczywiście jako zablokowany)?  

 

Jest w śmietniku, widzą go moderatorzy.

 

Tematu nie widziałeś ale rozpisałeś się bardzo... na temat, którego nie widziałeś  :)

 

 

 

- Czy jest szansa, żeby rozważyć surowość kary dla Stacha?   

 

 

 

Może napisać do admina. 

 

Otrzymał najniższe z możliwych, jedno ostrzeżenie. 

 

Stach, niedawno sam prosił aby go nie ostrzegać tylko wymierzać karę. Poszukaj sobie  ;)

 

 

 

Ale nie wiem, czy miesiąc kary to nie przesada.

 

Jedno ostrzeżenie !   A  że uzbierał już 3 to ma trochę wolnego. 

 

 

 

 

 

Każdy ma prawo do odwołania się od decyzji osobiście a nie przez sekundantów, więc zapraszam Stacha do kontaktu z Adminem. Adresik zna  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. :)

 

A Stach o moim poście dowiedział się post factum. Napisałem od siebie, nie na jego prośbę, bo zwyczajnie nie jest mi to obojętne.

 

Treść posta znam zresztą tylko z jego relacji, stąd moje pytanie w poprzednim poście.

 

I Stacha znam też na tyle, że wiem, że porusza takie tematy nie dla zadymy na forum czy Wam na złość, a dlatego, że nie jest mu obojętne co się wokół niego dzieje. Cóż musimy się przyzwyczaić do tego, żeby o pewnych rzeczach rozmawiać poza forum.

 

Przepraszam za OT w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem Pawle z Wrocławia co Ci napisać w tej sprawie. Może Tomek z Olkusza jak i Ty zamiast się foszyć, zastanowicie się co wpisuje w profilu i postach na forum. ;)

Akurat @madox nie miał tych danych w swoim profilu i sam sie przyznałeś że sprawdzałeś loginy czy, aby jest osobą rzeczywistą.

Usunięcie wątku który "może" być polityczny jest jak cenzura prewencyjna. Wymienienie osób które wspierają WOŚP, Macierewicz tez to robi dając pozwalając wojsku na uczestnictwo, nie jest jeszcze początkiem dyskusji politycznej. Rozumiem chęć trzymania się regulaminu, ale w Twoich działaniach, kolejny raz, dają znać prywatne uprzedzenia.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat @madox nie miał tych danych w swoim profilu i sam sie przyznałeś że sprawdzałeś loginy czy, aby jest osobą rzeczywistą.

 

 

Ale ja nie wiem kto to jest madox, nie znam jego imienia ani miejsca zamieszkania.  :P

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdzałem natomiast czy madox jest klonem innego usera, czy jest osoba rzeczywistą nie muszę sprawdzać.... maszyny chyba tak zaciekłe nie są.   

 

 

 

Rozumiem chęć trzymania się regulaminu, ale w Twoich działaniach, kolejny raz, dają znać prywatne uprzedzenia.

 

Sprawdziłem wszystkie (całkiem sporo BTW) ostrzeżenia Stacha... wyłapał je od kilku modów a Stacha, przepraszam ale prywatnie nie znam. ;)

 

 

 

Usunięcie wątku który "może" być polityczny jest jak cenzura prewencyjna.

 

 

No prosze Cię... gdybyś tu był pierwszy dzień   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim zaangażowanym w dyskusję o naszych decyzjach przypominam, iż ten wątek służy do zadawania nam pytań ;)

 

Do swobodnej dyskusji i wymiany poglądów zapraszam tu -> Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było parę wątków dotyczących ogólnie pojętego "światopoglądu", aktywnie uczestniczył w nich m.in. Urabus, i uważam, że ich zniknięcie było ze szkodą dla forum i forumowiczów.

 

Na swoje usprawiedliwienie mogę jedynie dodać, że w tych dysputach uczestniczyłem wyłącznie jako zwykły forumowicz, którym przede wszystkim jestem, a nie jako moderator, którym tylko bywam ;)

W końcu trzeba mieć jakieś wady... ;) ja akurat lubię polityczne dysputy  :facepalm:

 

Ogólnie staram się lobbować za prawem pobytu dla wątków politycznych... ale póki co jestem w mniejszościowej opozycji  :mrgreen:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak. Czyta. Tematy masz odblokowane.

Coś słabo z tym odblokowaniem ... o co chodzi ?

 

 

Puść mi PW z tematami, o które Ci chodzi. 

Łatwiej rozmawiać o konkretach niż się domyślać o co Ci chodzi... ;)

 

 

zaraportowałem tematy zamknięte. Poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...